Paşa-udw

• Konuyu başlatan DeletedUser57156
  • Başlangıç tarihi

KralMerodin*

Mızrakçı
PASHADOR*
phone.png
bugün saat 19:08
dur utkucum yok oyle :) biz savasa fln dahil olamayiz beni mesgul etme dengin olan ekler pasa ile gorus ben baskanim.... yuruyen ego pashador :)

By Çırakbugün saat 19:06
abi savaşa klanları ekler misiniz

Buraya konu açıp Sercan'ın mesajını paylaşarak terbiyesizlik yapmak yerine, klanlarınızı savaşa ekleyin, ense traşınızı görelim ;)

Hazere nasil bir iliskiniz var :)) birbirinize yakinda opucuklu mesajlar falanda atarsiniz valla hsbshsh

*Mithrandir*

Yasaklı
PASHADOR*
phone.png
dur utkucum yok oyle :) biz savasa fln dahil olamayiz beni mesgul etme dengin olan ekler pasa ile gorus ben baskanim.... yuruyen ego pashador :)

Buraya konu açıp Sercan'ın mesajını paylaşarak terbiyesizlik yapmak yerine, klanlarınızı savaşa ekleyin, ense traşınızı görelim ;)
yorma bizi sen hallediver
sen atmasan tam ben atacaktım bunuda eyvallah :)

DeletedUser57156

Ziyaretçi
PASHADOR*
phone.png

Ağzımdan saygısızca bir kelime çıkmadı lütfen ama oyunu eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz yanımıza ışınlandınız zaten savaşıcağımız belliydi birbirimize hakaret etmeyelim

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Ayrıca sizde sevdıgım ınsanlar var başlıca gardasım musa var musaaaa nerdesın

DeletedUser57156

Ziyaretçi
56 da NOP-CİN savaşında nopa demediğini bırakmayanlar, klan forumumuzu ve üyelerimize çektiğimiz sirküler mesajı utanmadan bir de genel foruma koymuşlar :)

Neyse ya siz temiz oynarsınız
Bahsettiğiniz şahıslarlar kimler bilmiyorum ama aynı kişiler değiller sanırım çünkü ben paylaştım.. :( nopta da çok sevdiğim insanlar var benim sevgi pıtırcığıyım ben tanısan sen de seversin

KralMerodin*

Mızrakçı
56 da NOP-CİN savaşında nopa demediğini bırakmayanlar, klan forumumuzu ve üyelerimize çektiğimiz sirküler mesajı utanmadan bir de genel foruma koymuşlar :)

Neyse ya siz temiz oynarsınız

1050 kisi den bahsediliyor 38 klan deniyor siku atan arkadasa yazik. Bu forumu goren bin kisi yoktur zaten hshshsh

Valla imrendim helal olsun ben herkesi cagirsam anca bu oluyor 180 kisi :))

DeletedUser58832

Ziyaretçi
Arkadaşlar bırakın burdan çocukça şeyleri

Askerler konuşsun bu saaten sonra... raporları gorelim bence.