Paşa-udw

• Konuyu başlatan DeletedUser57156
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57156

Ziyaretçi
Aaa çok ayıp üslubunuz çok sert beyfendi bir oyun oynuyoruz ama daha çaylak yeni kalktı

KURTLARLA DANSbugün saat 15:41
Evet arkadaşlar, daha önce bir mesaj attım. Kimse bizi takmadı madem öyle bizde ciddi şekilde başlıyoruz.

Paşa güneybatıda oyuncularımıza misli saldırı atmaya başladı. Şimdi kuzeyde rahatsınız diye, pre kasıyorsunuz diye, falancaya köy büyüteceksiniz diye asker basmama gibi bir bahaneniz olamaz.

An itibari ile bu mesajı okuyan HERKES elindeki savunma askerini bana yazıyor. Mesaja dönüş yapmayan herkesi istisnasız klandan atacağız. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. 1200 kişi girdiğimiz haritada çaylak kalktığı gün köy vereceksek hesap silip gidelim.

Tekrar ediyorum. Mesajı okuduğunuz an elinizdeki savunma askeri sayısını bana bildiriyorsunuz.

Son olarak 2 gününüz var, 2 gün içerisinde saldırı oynayan, pre kasan, köy büyüten kim olursanız olun. Elinizde 150 150 savunma askeri olacak. Ben basmam diyen varsa beni beklemesin kendisi çıksın klandan.

YALNIZBARON

Yasaklı
Klan formu yerine burada paylaşmandan anladığım kadarıyla klan forum paylaşımlarınızı bile bitirememişsiniz henüz.

Savaşta her iki tarafa da başarılar diliyorum iyi olan kazansın.

ShexWear*

Yasaklı
PASHADOR*
phone.png
bugün saat 19:08
dur utkucum yok oyle :) biz savasa fln dahil olamayiz beni mesgul etme dengin olan ekler pasa ile gorus ben baskanim.... yuruyen ego pashador :)

By Çırakbugün saat 19:06
abi savaşa klanları ekler misiniz

Buraya konu açıp Sercan'ın mesajını paylaşarak terbiyesizlik yapmak yerine, klanlarınızı savaşa ekleyin, ense traşınızı görelim ;)