PAŞA KLANI

• Konuyu başlatan DeletedUser58832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58832

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ KLANLARI OLARAK W 39 DA SİZİNLEYİZ.... HERKESE BAŞARILAR...

TANIYANLAR TANIR TANIMAYANLAR BALTALARIMIZIN TADINA BAKARAK ÖĞRENİR....

KLAN OLARAK DİPLOMASİ VE ÜYE ALIMIMIZ TAMAMEN KAPALIDIR....

DeletedUser40337

Ziyaretçi
herkese tesekkur ederız.PAŞA KLANLARI ADI ALTINDA KLAN OLUSTURULMUSTUR.BIZIMLE HIC BIR ILGISI ALAKASI YOKTUR TAMAMEN KOPYADIR. BİLGİNİZE

DeletedUser40337

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ KLANI KLAN SAVASLARI ZAMANINDA OYUNA BASLIYAN ONCELIGIMIZ DOSTLUK OLAN VE BIRBIRINIZ BIRAKMAYAN OYUNCULARDAN KURULUDUR.EN SON W23 TE ZİRVE KLANI OLARK BITIREN KLANDIR.

DeletedUser58832

Ziyaretçi
Her dunyadan bildiginiz pasa klani biziz efsanevi basganimiz niddayiz bazi sebeplerden bu server aramizda olmayacak... Ama yetisdikleri dunyanin basina. Bela olacaklardir.. Bir nevi bayrak yarisini ogrencilerilerine birakmisitir...

Taklitlerimizden sakinin.... Oyun basinda kimin pasa oldugunu kalitemizle gosterecegiz.....

Sahaya inip kendini pasa olarak tanitan klanlarlarla alakamiz yoktur....

DeletedUser58832

Ziyaretçi
Bu w32 deki w35 deki pasa mi :) cunku uyeleri tanidik gelmiyor yada ben ya lis gordum :)
dogrudur suan dunyada olan pasa klani sonradan toplanma pasa namini kendilerine yakistirmis oyuncular toplulugudur. Oyun basinda biz sahaya indiğimizde onlardan tek tarla kalmayacak....

DeletedUser58832

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ TİMİ GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.
TİM ÜYELERİ ORTALAMA 9 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN ZTH3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR. Iste bu metin bizim patentimizdirrr...

DeletedUser63512

Ziyaretçi
PAŞA İNFAZ TİMİ GEÇMİŞ DÜNYALARDA VE SERVERLARDA PAŞA VE T.S.K KLANLARI YÖNETİM KADROSU TARAFINDAN KURULMUŞ ÖZEL BİR SALDIRI VE DOSTLUK TİMİDİR.
TİM ÜYELERİ ORTALAMA 9 YILLIK BİR GEÇMİŞE SAHİP EKİP OLUP TİM ÜYESİ OLAN ZTH3 NİCKLİ KENDİSİ AVUKAT OLAN ERDEM KARDEŞİMİZİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETMESI İLE; DAGILMA VE TOPLUCA BIRAKMA KARARIYLA 2011 YILINDA DAGITILMIŞ OLUP;

PROFİLLERİMİZDE OYUNU HALEN BIRAKMAYAN DOSTLAR TARAFINDAN SAYGI İLE YAAD EDİLMEK İÇİN ANILMAKTADIR. Iste bu metin bizim patentimizdirrr...

Biliyoruz bunlari pasa klaninida bilirim *niddaayiz* yok mu

DeletedUser63005

Ziyaretçi
şimdi ekibinize baktım orjinal paşa ekibinden kimseyi görmedim ziya abiden tut kral merandolin zuluu mithandir paşa dede vs. vs. bu liste uzar bende paşada oynadım yöneticilik yaptım ama orjinal paşa infaz timinden kimseyi göremedim ?

DeletedUser40337

Ziyaretçi
teşekkur ederız.böyle seyler oyun basından berıdır karsılastıgımız konular.kendıne saygısı olmayan ınsanlar baskalarına ozenıp göz ünunde olmak ıstemelerınden dolayıdır

DeletedUser40337

Ziyaretçi
şimdi ekibinize baktım orjinal paşa ekibinden kimseyi görmedim ziya abiden tut kral merandolin zuluu mithandir paşa dede vs. vs. bu liste uzar bende paşada oynadım yöneticilik yaptım ama orjinal paşa infaz timinden kimseyi göremedim ?

evet saydıgınız kısıler aramızda degıl selcukpasa zulu vs vs oyunu bıraktıgundan dolayı aramzda degıl.zıya abı kısısel nedenlerden dolayı aramzda degıldır.

klan savasları ekıbınden suanda 5 kısı olark w39a katılıyorz