PAŞA KLANI

• Konuyu başlatan DeletedUser58832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58832

Ziyaretçi
şimdi ekibinize baktım orjinal paşa ekibinden kimseyi görmedim ziya abiden tut kral merandolin zuluu mithandir paşa dede vs. vs. bu liste uzar bende paşada oynadım yöneticilik yaptım ama orjinal paşa infaz timinden kimseyi göremedim ?
değerli paşam ben pashador kral merodin mitrandır hepsi oyun basında bizimle zulu beyto olnlar olacak sadece baskanımız özel nedenlerden dolayı yok oyun basını takip edin plase

DeletedUser42579

Ziyaretçi
değerli paşam ben pashador kral merodin mitrandır hepsi oyun basında bizimle zulu beyto olnlar olacak sadece baskanımız özel nedenlerden dolayı yok oyun basını takip edin plase

selçuk paşa asker zulu(beyto) oda burda,unnhapyblue namıdeğer forum modoretörü ,cuntci mitrandir kralmerodin burda w23ten bu yana orjinal paşada kimleri gördüysen burda olucak w23 w25 classic w32 w35 sadece Ziya abimiz özel nedenlerlerden dolayı yok

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Arkadaşım mafya gibi tanıtım yapmışsınız yav :D
İnfaz timi , asarız , keseriz filan noluyor :))
W25'ten az çok tanırım Paşa yı bende pek tanıdık göremedim , gerçi baya klan olmuşsunuz çok inceleyemedim öyle diyorsanız muhakkak vardır
Başarılar dilerim

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Arkadaşım mafya gibi tanıtım yapmışsınız yav :D
İnfaz timi , asarız , keseriz filan noluyor :))
W25'ten az çok tanırım Paşa yı bende pek tanıdık göremedim , gerçi baya klan olmuşsunuz çok inceleyemedim öyle diyorsanız muhakkak vardır
Başarılar dilerim

Cakma pasa klani onlar

KralMerodin*

Mızrakçı
Adam tum dunyayı paşa yapıcak sanırım 24. klanı actılar helal olsun :) o kadar yöneticisi var mı onu merak ediyorum. Onu gectim caylak acıldıktan 5gun sonra dagılcaklar var mı iddaya giren :)

dipnot:
bu arada yanlıs anlasılma olmasın biz sadece PAŞA İNFAZ TİMİ olarak 70 kişiyiz yönumuzde kuzeybatıdır. sadece davet uzerine geldik. Görupte gelen dostlarla en fazla 3 klan olucaz dahasıda yok herkese iyi oyunlar dilerim

DeletedUser63098

Ziyaretçi
ÇAKMA PAŞALARDAN SONRA *MİTRANDİR* AYKUTTA ÇAKMA OLMASIN... :))

DeletedUser53342

Ziyaretçi
Paşalarım gelmiş hoşgelmiş :)
Niddaayizda olsaydı iyi olurdu :)
Mmcenno görünmüyor nerelerde o ?

DeletedUser56368

Ziyaretçi
paşa returned w 19 da girdim ilk daha sonra ares klanıyla birleştik ardından hesap sildiler w 32 ye geçtiler orda da bir ara dejavu en son ares olduk orda da hesap sildik şuan tamamen buraya odaklanmış durumdayız
çakma muhabbetine gelince farkederseniz böyle birkaç klan var zamanında oceanın vardı kırmızı alarmın var kimin orjinal olduğu dünyaya göre değişiyor bence burda aynı dünyada olmaları güzel olmuş hazır rakip var yani :)

Esas cakmalarda korkcaksin ne yapacagi belli olmaz :)
77ngM5.png

DeletedUser64452

Ziyaretçi
DOSTLARIM ŞÖYLE BİR DÜŞÜNÜN ADAMLAR 8 , 10 TANE ALT KLAN AÇIP O OYUNCULARI KULLANIYOR ONDAN SONRADA ONLARI TEMİZLİYORLAR BENCE BU HİÇ ADİL DEĞİL BİR ÇOK ALT KLAN OLUŞTURUP SONRA O OYUNCULARI TEMİZLEMEK SİZE YAKIŞIR BİR DAVRANIŞ DEĞİL BENCE KENDİNİZE ÇEKİ DÜZEN VERMELİSİNİZ PAŞA KLANLARI

IMG-20170318-WA0002.jpg

*Mithrandir*

Yasaklı
DOSTLARIM ŞÖYLE BİR DÜŞÜNÜN ADAMLAR 8 , 10 TANE ALT KLAN AÇIP O OYUNCULARI KULLANIYOR ONDAN SONRADA ONLARI TEMİZLİYORLAR BENCE BU HİÇ ADİL DEĞİL BİR ÇOK ALT KLAN OLUŞTURUP SONRA O OYUNCULARI TEMİZLEMEK SİZE YAKIŞIR BİR DAVRANIŞ DEĞİL BENCE KENDİNİZE ÇEKİ DÜZEN VERMELİSİNİZ PAŞA KLANLARI

3679 adlı eklentiyi görüntüle
Kimleri böyle yapmışız ispatla lafını yeme :))