Pıtır vs Dude

iNTyCoM*

Çaylak
Çamur atmayı bırakıp, oyun oynamaya yönelirseniz, böyle çamurlar atmaya ihtiyacınız kalmaz arkadaşlar:) boş muhabbeti bırakın 2 tane adamınız multi kullanımından ban yedi, hala daha gelmiş burda bize multi cart curt kelimesi yapıyosunuz. Komik oluyo yapmayın.

Tepkisiz

Milis
Aynı şeyi yazalım haklı görünürüz diye mi düşünüyorsunuz anlamadım.

Daha da üzücü olanı adam akıllı saldırınız yok siz savunma yapamıyorsunuz bunun multi ile ne alakası var ?

Geçen gün foruma birisi kolay olacak dude klanlarında adam kalmamış tarzı mesaj yazmıştı şimdide bir sürü multiniz var diyorsunuz ayrıca hava nasıl oralarda gibi aktif adamı nasıl indiririz diye düşünürken sağolsun bize kolaylık sağlamış. Yoksa crazy is here ın dağıstanlı için dediği gibi bu da mı avans :).

MTAPDFYFRF

Çaylak
multi ile alakası yok zaten ortada multi yok. tanıyorum hepsini o isimlerin, hayabusa mesela malezyada yaşayan bi kardeşimiz, lenos da panamadaydı galiba ağlıyolar işte çok takma kafaya haklı olmaya çalışıyolar ama biz haklıyız dostum :cool:

esmer.aY**

Acemi
Korkuyorum bu intycom da multi çıkmasın???
multi ile alakası yok zaten ortada multi yok. tanıyorum hepsini o isimlerin, hayabusa mesela malezyada yaşayan bi kardeşimiz, lenos da panamadaydı galiba ağlıyolar işte çok takma kafaya haklı olmaya çalışıyolar ama biz haklıyız dostum :cool:
Arsız gibi yazdığınız için yine ben geldim. Lütfen kendinize gelin efendi gibi konuşun burada şov yapmayın. Aynı hareketleri yaptırmayın saygımızı bozmuyoruz ne yaptıysanız karşılığınu veriyoruz sadece..

Eklentiler

• 32EAECC5-7EAC-4757-8286-B3AE7F8E3842.jpeg
    32EAECC5-7EAC-4757-8286-B3AE7F8E3842.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 105
  • CA553DD0-10B1-4ED4-9BA7-B2A65C13C529.jpeg
    CA553DD0-10B1-4ED4-9BA7-B2A65C13C529.jpeg
    215 KB · Görüntüleme: 105

MTAPDFYFRF

Çaylak
rastgele ssler atılmaya başlandı bizimkilerin bi anlamı vardı en azından xd
çıkış yapıyorum

Lord ultimate

Çaylak
Burası aslında yeri değil ama gereksiz polemiğe girdiğin için atmak zorunda hissettim. Laf atışmaya gerek yok hem benim ekibim adına hemde senin için yazıyorum. Efendi gibi savaşıp bitirelim ömürlük değil bu dünya :)
at tabi bu sayfada rapor atilmiyacaksa ne atacan...
sadece lafim kendini bilmeden baskasina camur atan arkadasa oldu.
efendiye efendigibi davaranir camur atanida camuruna bandirmak lazim.
tesekurler. guzel rapor

MTAPDFYFRF

Çaylak
benim bişi yaptığım yok çamur içinde olana çamur atmama gerek yok zaten herkese hak ettiği gibi davranıyorum

KARAESKİ

Çaylak
Çamur atmayı bırakıp, oyun oynamaya yönelirseniz, böyle çamurlar atmaya ihtiyacınız kalmaz arkadaşlar:) boş muhabbeti bırakın 2 tane adamınız multi kullanımından ban yedi, hala daha gelmiş burda bize multi cart curt kelimesi yapıyosunuz. Komik oluyo yapmayın.
ya kanka sanki benim klanım altında böyle bir ekran görüntüsü alınmış. çamur atmayın diyorsun buna çamur atmayı bırak üstüne tükürsem yapışmaz komik oluyorsun. yapma