Pıtır vs Dude

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Yav kardeşim bu ağızları bırakın. Biz böyle forumda sabahlara kadar rapor paylaşıp, iki kelime edince kendini büyük ve mutlu sanan çok adam gördük. En son bu forumun yolunu unutmak zorunda kalan. Saygı dilini bozup, forum mesaisi yaptırtmayın kimseye boşuna. Oyun keyifli oluyo işte keyfine bakın :)
niye kiziyorsun guzel bir rapor paylastik normaldir hepimiz basina gelebilir kotu birsey demedik ki

Tepkisiz

Baltacı
Pıtır oyuncuları gördüğüm kadarıyla büyük konuşmayı seviyor daha öncede söylediğim gibi göreceğiz..Fakat bu mesaj burada dursun gidişata göre hesap silerseniz veya başka sebeplerden bırakırsanız umarım yok kalabalıklardı şuydu buydu demezsiniz.

üzerine alınıyorsan sana da derim. Rahat ol dediklerimin altı dolu banlarınızla cezalarınızla sabit,
hahahah sıksan sıksa sen havaya sıkarsın :):):)

3 gün oynayıp bırakıp gideceksin. Bunu ikimizde biliyoruz. Ama ben senin gibi daha dün birlikte oynadığım adama burada sallayacak kadar boş bir adam değilim. Kaşınmaya devam edersen kaşırım bunu da böyle bil :)

Çetin Aksun

Mızrakçı
3 gün oynayıp bırakıp gideceksin. Bunu ikimizde biliyoruz. Ama ben senin gibi daha dün birlikte oynadığım adama burada sallayacak kadar boş bir adam değilim. Kaşınmaya devam edersen kaşırım bunu da böyle bil :)
Müsait olduğum anlarda oyun kurallarına göre gelip oynumu oynar oyunun tadını cikartir isim olduğunda da elbet gideceğim sonuçta burası bir oyun platformu 7 24 burda kalamayiz ki :) burda ben sana sallamadim sen kendi üstüne alındın. ben sana soru sordum cevap vermek yerine yaran varmış gibi üzerine alinip farklı cevap verirsen farklı cevaplarda alirsin. Ben sana bozsun demiyorum ki :)
Elinden geleni ardına koyma derim

Çetin Aksun

Mızrakçı
bi sw de kavga etmiyim etmiyim diyorum birisi yine sokuyor kavganın içine. kardeşim 50 tane klan kurmuşsunuz 49'u multi şimdi konuşturma beni. dinime küfreden müslüman olsa
Konuşturma derken aaa neden konuşmuyorsun ki konuş canım ya oyun platformu strese iyi gelir :) oyunun kurallara göre oynadığım için bir başkası beni ilgilendirmez :)