Pıtır VS Barbarians

necromanze

Yasaklı
Estağfurullah benim oyun öğretme gibi bir niyetim ya da amacım hiç olmadı :D Benim bahsettiğim kişilik/karakter meselesi. Benim 7. dünyada tanışıp, hala iletişimde olduğum, halini hatırını sorduğum insanlar var. Nereden baksan 10 seneyi aşmıştır. 2 köy aldın okey, hadi 20 olsun, 200 olsun, 2000 olsun. Tüm dünyalar senin olsun. Eee? :D Bu emek hırsızı olduğun gerçeğini değiştirir mi sence? En favori oyuncum FERYAT, 2. sırada sen varsın <3
Dostum ben bu konuyu ağlama duvarı olsun diye açmadım. Git ağlama duvarında ağla

ByRevolution

Yasaklı
Oyunun evveliyatında ödüller alınırken destekleme ödülü vardı. O ödül içinde barbar köy,köyüne saldırı çıkardı. Velhasıl o dönemlerde barbarlar köye saldırıyor diye klan forumunda destek başlığı açılırdı. O başlığı açan kişi artık büyüdü ve bu başlığı açtı. Bknz; @DAĞISTANLI :D
Her oyuncunun 1 kez korktuğu olaydır o lütfen

LOFA Ege*

Kılıç Ustası
Oyunun evveliyatında ödüller alınırken destekleme ödülü vardı. O ödül içinde barbar köy,köyüne saldırı çıkardı. Velhasıl o dönemlerde barbarlar köye saldırıyor diye klan forumunda destek başlığı açılırdı. O başlığı açan kişi artık büyüdü ve bu başlığı açtı. Bknz; @DAĞISTANLI :D
Alethianın feneri ile mancınık dolduruyoduk barbarlara hey gidi hey :D

CaSiAn *

Okçu
Sınır hattındaki tüm Barbarlar alıyoruz o zaman
Sıkıntı yaratacaksa 500 tane almak ta marifet :)) 1 ayda 5 milyon puan oh mis böyle savaşlar kazanılıyor zaten :*