Pıtır VS Barbarians

niycin

Baltacı
siz önce klanınıza aldığınız oyuncuları temizleyin önce :p her dünyada yaptığınız gibi.. DAĞIŞTANLI abim çok sever, tek yapabildiği klandaki arkadaşların köyünü toplamak JHFGHGF

DAĞISTANLI

Yasaklı
Sıkıntı yok kardeşim, nasıl oyun oynadığını bizzat senin klanında bulunarak deneyimlemiştim.. Tüm köyler senin olsun, can feda sana <33333
sağ ol dostum en büyük takipçimiz sensin. Oyunda aktif değilsin ama bizimle ilgili konu olunca hemen atlıyorsun. Hislerimiz karşılıklı :)

niycin

Baltacı
sağ ol dostum en büyük takipçimiz sensin. Oyunda aktif değilsin ama bizimle ilgili konu olunca hemen atlıyorsun. Hislerimiz karşılıklı :)
Premi kastım zaten pekte önemli değil. Zevk olsun diye sizin kamilerin patlatılmasına yardımcı olmaya çalışıyorum. Ne kadar zarar, o kadar mutlu eder beni.

Bak bir fotoğraf ekleyeyim konuya. DAĞIŞTANLI abimiz kaldığın yerden devamke <3 EN İYİ OYUNCU, MÜTHİŞ YETENEKLİ <3<3<3 physique de bu arada PITIR'dan, sonradan çıkmış klandan hihihihihi. Devamını merakla bekliyorum acaba bu dünya kaç tane klanından köy toplayacaksın :D
Screenshot_1.jpg

DAĞISTANLI

Yasaklı
Sıkıntı yok kardeşim, nasıl oyun oynadığını bizzat senin klanında bulunarak deneyimlemiştim.. Tüm köyler senin olsun, can feda sana <33333
Aynen güzel kardeşim senden öğreneceğim oynamayı. 71 72de de bakabilirsin istatistiklere, şu anda savaşımız yok. Bir w gelip öğretirsin umarım. Bay.

leblebi

Yasaklı
Kanka sağa sola saldıran boş topluluğusunuz biliyorsunuz değil mi? 2 haftaya ezilirsiniz necro başkan ve ekibi hesap sil yapıp ortadan kaybolur.

niycin

Baltacı
Aynen güzel kardeşim senden öğreneceğim oynamayı. 71 72de de bakabilirsin istatistiklere, şu anda savaşımız yok. Bir w gelip öğretirsin umarım. Bay.
Estağfurullah benim oyun öğretme gibi bir niyetim ya da amacım hiç olmadı :D Benim bahsettiğim kişilik/karakter meselesi. Benim 7. dünyada tanışıp, hala iletişimde olduğum, halini hatırını sorduğum insanlar var. Nereden baksan 10 seneyi aşmıştır. 2 köy aldın okey, hadi 20 olsun, 200 olsun, 2000 olsun. Tüm dünyalar senin olsun. Eee? :D Bu emek hırsızı olduğun gerçeğini değiştirir mi sence? En favori oyuncum FERYAT, 2. sırada sen varsın <3

DAĞISTANLI

Yasaklı
Estağfurullah benim oyun öğretme gibi bir niyetim ya da amacım hiç olmadı :D Benim bahsettiğim kişilik/karakter meselesi. Benim 7. dünyada tanışıp, hala iletişimde olduğum, halini hatırını sorduğum insanlar var. Nereden baksan 10 seneyi aşmıştır. 2 köy aldın okey, hadi 20 olsun, 200 olsun, 2000 olsun. Tüm dünyalar senin olsun. Eee? :D Bu emek hırsızı olduğun gerçeğini değiştirir mi sence? En favori oyuncum FERYAT, 2. sırada sen varsın <3
Argonot hocam, sizin köyünüzü ben almamışım. Zaten hesabı kasan biri değilsiniz. Benim sinirimi bozmayın sloganını da attın devam et.