Oyunu oynama nedenimiz

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
C2 de rest klani gibisi yoktu tabiki
50 kişiye ban atıldı haksız yere :)

Shqiptar*

Acemi
Sıralamada klan olarak lider olabilirsiniz,

Olamazsınız da diyelim ki oldunuz;

Tüm dünya birleşerek savaşta üstünlük kurabilirsiniz,

Kuramazsınız da diyelim ki kurdunuz;

Unuttuğunuz bir şey var

Bizim girdiğimiz her yerde kuralları biz koyar biz bozarız.

Biz sıralamaya bakmayız.

Biz yendiğin rakiplere bakmayız.

Biz yendiğin klanlara bakmayız.

Bakmayız çünkü bunlar her daim bizdedir!

Biz bugün kim düşman oldu diye bakmayız.

Biz diplomasi yapmayız.

Biz sizin diplomasinizi belirleriz.

Biz varken sizin kendi aranızda savaş yapma hakkınız yoktur!

Biz varken sizin klana saygısızlık yapan birini bir klanı düşman görme hakkınız da yoktur!

Burada PUSULA varken sizin oyun oynama hakkınız dahi yoktur!

Soluğumuzu ensenizde hissedene kadar kendi aranızda evcilik oynayın.

Çok yakında bizim için büyüttüğünüz köyleri almak için sabırsızlanıyoruz.

Bu kadar reklam yeter, küfür yemeden gidiyorum :D

C1 , C3 ve C10 un tadını birdaha kimse alamaz oynayanlar şanslıydı :) Sercan başkan yazmıştı

Parcevall

Acemi
Konu dağılmış durumda öncelikle Recep ve İsa ya teşekkür ediyorum klan kurucularına hitaben yazdığım bu yazıda benim mensubu bulunduğum klan kurucusu konuyu sallamazken konuya cevap vermelerinden hatta destekleyici mesajlarından dolayı , Kendal da kendine yakışır zeka dolu bir cevap vermiş ona da yakışan buydu bu kadar klan üzerine giderken adaletli savaşı desteklemesi onun kötü yorumlar almasına sebep olurdu
Konuyu tekrar özetlersem mevcut haritada hep birlikte mrmdyons a vurmayın zaten silersiniz hazır o klanda da kaliteli oyuncular varken birbirine yakın güçteki klanları savaştırın bu sizin elinizde demeye çalışmıştım bu hala udw ve hucum klanlarının elinde birbirleri ile savaşırlarsa hem güneyde hemde kuzeyde denk güçlerin arasında keyifli 2 savaş olur sonucunda güçlü ve yorulmuş 2 oluşum final oynar
Ama bu diplomasiler tabiki bu kadar oyuncuyu bir araya toplayan siz kurucuların insiyatifinde biz mrmdyons ı bitirir sonra keyif alırız derseniz buna da diyebileceğimiz bir şey olamaz

Oyuna virüs sebebiyle girdim..Şu an bulunduğum klanda bir çok arkadaşım bu nedenden oynuyor..Dünyadaki bir çok oyuncuda bence bu nedenden oynuyor

Son zamanlardaki klasiklere baktığımda en iyi ekiplerin bu dünyada olduğunu söyleyebilirim.Virüste varken eğlenebileceğimiz bir dünya.Bu şekilde dünya giderse elimizden geleni yaparız köyler gidene kadar savaşırız eğlenmeye bakarız.Diğer klanlarda bu şekilde eğleniyorsa sorun yok.Biz eğlenmemize bakıp elimizden geleni yaparız

whisper*

Milis
Konu dağılmış durumda öncelikle Recep ve İsa ya teşekkür ediyorum klan kurucularına hitaben yazdığım bu yazıda benim mensubu bulunduğum klan kurucusu konuyu sallamazken konuya cevap vermelerinden hatta destekleyici mesajlarından dolayı , Kendal da kendine yakışır zeka dolu bir cevap vermiş ona da yakışan buydu bu kadar klan üzerine giderken adaletli savaşı desteklemesi onun kötü yorumlar almasına sebep olurdu
Konuyu tekrar özetlersem mevcut haritada hep birlikte mrmdyons a vurmayın zaten silersiniz hazır o klanda da kaliteli oyuncular varken birbirine yakın güçteki klanları savaştırın bu sizin elinizde demeye çalışmıştım bu hala udw ve hucum klanlarının elinde birbirleri ile savaşırlarsa hem güneyde hemde kuzeyde denk güçlerin arasında keyifli 2 savaş olur sonucunda güçlü ve yorulmuş 2 oluşum final oynar
Ama bu diplomasiler tabiki bu kadar oyuncuyu bir araya toplayan siz kurucuların insiyatifinde biz mrmdyons ı bitirir sonra keyif alırız derseniz buna da diyebileceğimiz bir şey olamaz

Hocam çok haklı konuşuyorsun da sence hücum kaybedebileceğini düşündüğü bir savaşa girer mi?myrmidons zaten keyif alıyor bence ne kadar çok düşman varsa mantığıyla. Udw de şuanda antiyi bitirmesiyle dünyayı kapamaya aday 1 nolu klan haline geldi,gg de savaşta güzel ilerledi bence. Bu durumda da hücum karşısına hangi rakibi alacağını düşünüyordur ya da alacak mı orası da var :)

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Hocam çok haklı konuşuyorsun da sence hücum kaybedebileceğini düşündüğü bir savaşa girer mi?myrmidons zaten keyif alıyor bence ne kadar çok düşman varsa mantığıyla. Udw de şuanda antiyi bitirmesiyle dünyayı kapamaya aday 1 nolu klan haline geldi,gg de savaşta güzel ilerledi bence. Bu durumda da hücum karşısına hangi rakibi alacağını düşünüyordur ya da alacak mı orası da var :)

Myrmdns keyif alır o ayrı mesele zaten de asıl diğer klanlardaki oyuncuların maksimum süre keyif alması lazım. Herkes tek kıtaya vurursa oyun hızlı biter ama kıta savaşları olur en son 2 oluşum finale çıkarsa bu dünya minimum 2 ay daha devam eder :)

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Bu arada iş biraz oyuncularda bitiyor. Yönetimlerinize fikir ve önerilerinizi sunun bu konuda biraz ısrarcı olun. Klan yöneten insan kazanmak ister tabi bu ayrı bir şey ama kendisi için emek harcayan gecesini gündüzüne katan oyuncularını da memnun etmek zorundalar bence en azından bu dünyada bu virüs ve karantina ortamında oyunu kazanmak için değil de uzatabilmek adına hamleler yapmalılar ki diğer dünyalarda da oyuncular onların klanlarına gelip oynamak istesin.

Şuanki durumda gg,fury,rw,argo kuzeydoğudan;hücüm,artiz güneydoğudan;udw klanlarıda güneybatıdan bize operasyon yapıyor...Emin olun sayısal olarak sıkısmamıza ragmen tüm myrmidons klan oyuncuları elinden geleni yapıyor ve bir süre daha dayanacağımızı düşünüyorum.Takdir edersinizki clasik dünyada savunmak bi işe yaramıyor ,saldırı orduları daha hızlı basılıyo ve preyle sur basma olayıda yok.Sonuc olarak ne kadar iyi klan olursanız olun böyle bi diplomasiden çıkamıcagımızı biliyoruz.Eğleniyoruz severek savaşıyoruz Şimdilik...Gel gelelim biz bitersek nolucak,bence bizim bitmemiz en çok hücum ve udwye yarıcak çünkü dünyanın 5/8 ine hakim olucaklar en az.Bu stratejiyi düşünmüş olmaları muhtemel ve bize saldırmalarının en olası sebebi.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Birileri illa hücum udw ile savaşmasini dengeli buluyor madem
O akıllı olan şahıs sana söylüyorum peki
Siz anti ile savaş verirken ya hücum udwye vurmaya çalışsaydi o zaman anti yi bitirebilir miydi öyle rahat :)

Şimdi anti bitir diye böyle rahat konuşan oyunculara varya dar agacinda asmak lazım ve tonlarca multiyi yagmalayip o kadar köy toplamakta iyi demi

Parcevall

Acemi
öncelikle 5 sayfadır yazan kişilerin göremediğini gördüğün için büyük resmi ortaya çıkardığın için teşekkürler

Yazdıklarımdan çok olan, az olan ile savaşmasın dengeli savaşlar olsun diye anlayanlar oldu ,senin dediğin gibi hucum antinin yanında olsa udw çıkamazdı buna karşı olduğumu düşünenler oldu, anti savaşı bittikten sonra yazdım onda da haklısın zaten kalabalık olan udw-eşkiya (udw den kaynaklı) kalabalık olan antiyi toplayınca çok fazla köyü olacak mrmdyons a da en büyük sınıra onlar sahip birde hepiniz mrmdyons a vurursanız en çok köyü bunlar toplar daha da güçlenir yanlarına da 1 klan çekseler dünyayı kapatırlar bu olmasın denk güçler savaşsın oyun biraz daha uzun sürsün bizde oyundan zevk alalımı savunduğumu düşünenler oldu ama sen ortaya çıkarak gerçekleri herkesin suratına vurdun

Uzun süre puan sıralamasında da kesim sıralamasında da üst sıralarda olduğum için oyun modlarının hesabımı incelediklerini düşünüyorum ve bulamadığı multileri de senin görmüş olman beni ayrıca mutlu etti

Son olarak darağacı kısmı biraz ağır olmuş bunu da senin oyuna bu kadar vakit ayırarak o kadar köy alıp kesim yaparken benim multilerle oynayıp burada boş yapmama sinirlenmenden kaynaklandığını düşünüyorum zekan ile başedemeyeceğim için bundan sonraki yazdıklarına cevap vermezsem kusuruma bakma

öncelikle 5 sayfadır yazan kişilerin göremediğini gördüğün için büyük resmi ortaya çıkardığın için teşekkürler

Yazdıklarımdan çok olan, az olan ile savaşmasın dengeli savaşlar olsun diye anlayanlar oldu ,senin dediğin gibi hucum antinin yanında olsa udw çıkamazdı buna karşı olduğumu düşünenler oldu, anti savaşı bittikten sonra yazdım onda da haklısın zaten kalabalık olan udw-eşkiya (udw den kaynaklı) kalabalık olan antiyi toplayınca çok fazla köyü olacak mrmdyons a da en büyük sınıra onlar sahip birde hepiniz mrmdyons a vurursanız en çok köyü bunlar toplar daha da güçlenir yanlarına da 1 klan çekseler dünyayı kapatırlar bu olmasın denk güçler savaşsın oyun biraz daha uzun sürsün bizde oyundan zevk alalımı savunduğumu düşünenler oldu ama sen ortaya çıkarak gerçekleri herkesin suratına vurdun

Uzun süre puan sıralamasında da kesim sıralamasında da üst sıralarda olduğum için oyun modlarının hesabımı incelediklerini düşünüyorum ve bulamadığı multileri de senin görmüş olman beni ayrıca mutlu etti

Son olarak darağacı kısmı biraz ağır olmuş bunu da senin oyuna bu kadar vakit ayırarak o kadar köy alıp kesim yaparken benim multilerle oynayıp burada boş yapmama sinirlenmenden kaynaklandığını düşünüyorum zekan ile başedemeyeceğim için bundan sonraki yazdıklarına cevap vermezsem kusuruma bakma

Ben desem ki hesap siliyoruz udwye +200 kişi daha ekle abi :)

Sonrasını canını yerem düşünsün. Alamıyorum da diyemez 57 de vururlar onu :D

aslankilic

Yasaklı
Ya kıta savaşları dendikce aklıma bişey geldi;

X kıtasına xx.xx.xx tarihinden önce saldırı cıkılamaz gibi bir opsiyon getirilebilir ? Mesela k45den k46ya 1 ay boyunca saldırı yapılamayacak sadece kendi içlerinde savaşacaklar. @Mr.Storm

age of ta ilk 20 dk saldırmayalım zihniyetini oldum olası sevmemişimdir badger kardeş :(