ON-GA vs ŞAMAN

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

turkbye

Baltacı
Birde en merak ettiğim kaç pre harcadı acaba duvarlara , bi ara 2.37 saniye gibi bir sürede sur 14 den 20 oldu . Hatta neredeyse her giren kamilerimizde sur 20 idi :)

Sadece 10 TL'lik pre aldım. Toplamda da 1700 pre civarı olması lazım giden. 43 markette halen pre maden karşılığı alınabiliyor. Aynı şekilde 44'de de.
Şuanda da sattığım madenler ile sur yukseltıyorum. Ama rezervler bittiği için yavaş ilerliyor.

turkbye

Baltacı
Bugün elimizdeki fazla kamileri patlatma opu yaptık , opta yaklaşık 70 kamımız patladı , 5 köy aldık . Aslında köy alma derdimizde yoktu ama ani gelişti herşey , @turkbye ı buradan tebrik ediyorum kısa zamanda büyük iş başardığı için . Fakat aynı şeyi klanı için söyleyemeyeceğim :)

Kimlerden kimlerden destek istedide atmadılar :D

Yani 30 köylük op yapıp 6 alıp 3 verdiğinizle övünmeyin beyler . Henüz klanlarımız bünyesindeki oyuncuları tam olarak tanımıyoruz , 15 kişiyle yaptığımız işi 30 kişiyle yapamıyoruz malesef ama onunda sırası gelince burada atıp tutanları görmek istiyorum . Selçuk abinizinde dediği gibi o zaman gelince forumu ağlama duvarına çevirmeyin yeter :D

Adamı savunmada dereceye sokarız :p

Savunmada zaten derecedeydim. Siz direk en üste getirdiniz.
Bu gidişle üst sıralarda da tutacaksınız gibi:)

Köy almakta var vermekte... Güzel optu tebrikler...

DeletedUser55478

Ziyaretçi
Șaman ekibine karsi savaşmislığım var.onga ekibi hakkında ise pek bir bilgim yok.

şaman ekibinden boş konusan birine rastlamama rağmen onga adına burada konuşan kisilerin seviyesi yerlerde.

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Șaman ekibine karsi savaşmislığım var.onga ekibi hakkında ise pek bir bilgim yok.

şaman ekibinden boş konusan birine rastlamama rağmen onga adına burada konuşan kisilerin seviyesi yerlerde.

Eretnada 118 lvl +9 dizili sura hesabım var kimin seviyesi daha yüksek tartışmayalım istersen ;)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Şahsen ben onga-şaman gibi bir durumda olsam elimden geldiğince hiç bir klanı savaşa sokmamaya çalışırdım ki savaşı kazandığımda karşı tarafın bir bahanesi olmasın diye. Ama her iki klanda kendisine dünya başında sağlam bir liman bulma ihtiyacı hissetti ve çok erken bir dünya savaşına sebep oldu. O yüzden bence x klan vs tüm dünya diye konuşmak yanlış olur. Keza narcos ya da diriliş yıkılmış ya da silmiş olsaydı bugün dünya vs onga savaşını izliyor olurduk.

DeletedUser65858

Ziyaretçi
Bi daha ki dünyaya girerken oyuna para bağlayacağım.. söyle bi 3 5 bin lira.. kağıda kendini satacak çok player var

DeletedUser65705

Ziyaretçi
her dünyada 2 tarafın savaşı olur ben 3 4 taraflı savaş görmedim daha...

gercek anlamdada dünyada hep 2 taraflı olmuştur itilaf ve itifak grubu vardır.

43 dünyada da aynısı oldu.

soa şaman ve sonradan onlara katılan 4 5 arkada sığınmacı klanlar.
burda şaman yanlış yaptığı şey klanları mütefik yapmak varken direk bünyesine aldı.

şöyle düşünelim.

onaga 4 klan narkos 4 klan diriliş 5 klan mir 3 ocean 3 toplam yani toplamda diyelim size 19 hadi 20 klan olsun bunların hespine bir isim verelim...

xx klanı olsun karşıda kim olcak şaman...

şaman 12 klan soa da 5 klan vardı yüksek tahribat ile payidar bunlardan biride soa bağlı idi sonrada aralarına aldılar...

ordandan 2 klan olsunlar.

oda 19 klan oldu.

xxx 19 klan şaman ve diğerleri 19 burda bir eşitlik görüyorum...

şaman klanları bünyesine alıp adını şaman yaptı...

onga narcos dirliş ocean bunlar isimlerini yönetimlerini korudu ama bereber yürüdüler. mirde sonradan katıldı..

şimdi burda neyi tartışalım biliyormusunuz. şamanın okadar klanı bünyesine almasa her kılan kendi yönetimi ile devam edip düzgün bir mutefiklik olsa bukadar pasif olmazdı sınırda 5 6 adam çırpınmazdı...

bende şamanda oynuyorum ve gördüğüm bu şamanı yakan gene şaman oldu. Her gördüğün klanı bünyene alıp plan proje üretmeden sadece adı şaman olsun içi bol olsun rengi mavi olsun yeter bu bakışla olunca drum ortada.