ON-GA vs ŞAMAN

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi
kingbich misin nesin benimle muhattap olup durma ,

bende sab klanına emeklerinden dolayı teşekkür ederim ama silindikleri gerçeğini değiştirmiyor. bırakın bu 1e 1000 ayaklarınıda realist olun.

sıra sise gelince ne biliyosunda ne konuşuyosun dış kapının dış mandalı seni , şurdan 1-2 bilgi şurdan biraz daha bilgi alıyor kulaktan dolmalarla gelmiş benim duruşumu sorguluyorsun ? :)) gülüyorum ancak neden biliyormusun boş insansın ve bilmeden , bilmiş havasına girip yorum atıyorsun :)
vuslat sis savaşı çıktığında ben sis klanı başkanı zoom ile birlikte bi kafede kahve içerken telefondada vuslat başkanı emin ile konuşuyorduk , sen ne bilicende ne yorum yapıcan ? :)) gereksiz insan seni.
bir yanda vuslat ; 28.dünyayı beraber kapattığım arkadaşlarım , 2 yıldan fazladır muhabbetimiz olan kişiler
diğer yanda sis ; sabaha kadar yöneticileriyle sohbet edip op hazırladığım başkanıyla sürekli görüştüğüm klan.

neyse dahada yorum atmayacağım , yorum atarsam seni muhattap kabul etmiş sayılacağım ...

DeletedUser65696

Ziyaretçi
kingbich misin nesin benimle muhattap olup durma ,

bende sab klanına emeklerinden dolayı teşekkür ederim ama silindikleri gerçeğini değiştirmiyor. bırakın bu 1e 1000 ayaklarınıda realist olun.

sıra sise gelince ne biliyosunda ne konuşuyosun dış kapının dış mandalı seni , şurdan 1-2 bilgi şurdan biraz daha bilgi alıyor kulaktan dolmalarla gelmiş benim duruşumu sorguluyorsun ? :)) gülüyorum ancak neden biliyormusun boş insansın ve bilmeden , bilmiş havasına girip yorum atıyorsun :)
vuslat sis savaşı çıktığında ben sis klanı başkanı zoom ile birlikte bi kafede kahve içerken telefondada vuslat başkanı emin ile konuşuyorduk , sen ne bilicende ne yorum yapıcan ? :)) gereksiz insan seni.
bir yanda vuslat ; 28.dünyayı beraber kapattığım arkadaşlarım , 2 yıldan fazladır muhabbetimiz olan kişiler
diğer yanda sis ; sabaha kadar yöneticileriyle sohbet edip op hazırladığım başkanıyla sürekli görüştüğüm klan.

neyse dahada yorum atmayacağım , yorum atarsam seni muhattap kabul etmiş sayılacağım ...

sana kaybol demedim mi lale burda neden hala konuşuyorsun başlık şaman&onga savaşının başlığı git w38 ego kas dahada seni buralarda görmiyim ikile şimdi emin kankanın yanına

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Hauahauzhuazhauhzua ulan zeynel güldürdün Xd

Yav he he ordan burdan almisim ulan hala ikili oynuyor gelmis sen muhattabim degilsin diyor hersey ortada aslan parcasi ben burda insanlara gercek yuzunu gosterince zoruna gitti tabi Xd bu sarki benden sana gelsin Xd

centaur03

Mızrakçı
Dünyada her şey sürekli karışıyor ve değişiyorken sürekli sabit kalacak olan on-ga şaman savaşında dün güzel bi op gerçekleştirdik.

"en çok asker kesen ve en iyi oyuncular" hazır olsun ŞAMAN başlıyor :)

DeletedUser63971

Ziyaretçi
6 köy alıp3 ünü vermek basarılı baya kardes :) siz hep 3 haftada op yapın hep keseriz sıkıntı değil :)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Dünyada her şey sürekli karışıyor ve değişiyorken sürekli sabit kalacak olan on-ga şaman savaşında dün güzel bi op gerçekleştirdik.

Sen git kumdan kale yap onu savun

DeletedUser65229

Ziyaretçi

Hocam alın ma ama sinek ısırığı gibiydi :)

centaur03

Mızrakçı
Olm ne adamlarsınız ya :) koskoca bir world boyu sınırda aldığınız destek ile kaç günde ne kadar ilerlediniz de buraya laf söylüyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

Zaten asker bitince ne yaptığınızı da biliyoruz.

Neyse, her opun hedefi farklıdır. Daha narcostan sav alacaksınız, yeri gelecek diriliş atıcak destek ohooo haklısınız tabi sinek kaydı, yıldız kaydı ŞAMAN kaydı

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Olm ne adamlarsınız ya :) koskoca bir world boyu sınırda aldığınız destek ile kaç günde ne kadar ilerlediniz de buraya laf söylüyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

Zaten asker bitince ne yaptığınızı da biliyoruz.

Neyse, her opun hedefi farklıdır. Daha narcostan sav alacaksınız, yeri gelecek diriliş atıcak destek ohooo haklısınız tabi sinek kaydı, yıldız kaydı ŞAMAN kaydı
Bence önce opda başarılı ol ondan sonra konuş.9 milyon kesime karşı verilen 3 köy ama yinede sen bilirsin.Tabi opu başarılı görüyorsan vizyon farkı vardır arada ne desem kar etmez.Hadi kolay gelsin

centaur03

Mızrakçı
"3 köy verdik ama klanın 6 milyon savunması kesildi"

"10 köy verdik ve klanın 10 milyon savunması kesildi"

"100 köy verdik ve klanda savunma kalmadı"

Narcosssss yetişş

DeletedUser63971

Ziyaretçi
dedi sınırda oömayan köylerinde bile 20ser k defi olan centaour03. mis arasını bile zeynelden ögrendin ahkam mı kesiyorsun madem o kadar iyiydiniz nogame yi nasıl bitiremediniz . boş yapma bizim saldırı puanımızda ortada.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
"3 köy verdik ama klanın 6 milyon savunması kesildi"

"10 köy verdik ve klanın 10 milyon savunması kesildi"

"100 köy verdik ve klanda savunma kalmadı"

Narcosssss yetişş
3.5 milyon kesmişsiniz abartma bence askerler ölmek için varlar bu oyunda tekrar basılır önemli olan opdan elle tutulur sonuç almak ama inatla bordoklavyecilik oynamak istiyosun :D Yapabiliyorsan git yap kardeşim niye yok öyle yapcaz yok böyle kescez deyip duruyorsun anlam veremiyorum komik birisin maşallah :)Biraz geçmişe bakda ders al burnunun ucundaki payidardan büyük konuşanın sonu ne oluyor :)

centaur03

Mızrakçı
dedi sınırda oömayan köylerinde bile 20ser k defi olan centaour03. mis arasını bile zeynelden ögrendin ahkam mı kesiyorsun madem o kadar iyiydiniz nogame yi nasıl bitiremediniz . boş yapma bizim saldırı puanımızda ortada.

Hayatımda okuduğum en boş yorum. Zeynelin kendisine sor kaç köyünü kurtarmışım? 014 ile 030 arasına bile girmiş adamım ben bilip bilmeden kişi bazlı yorum yazma. Emeğime bilgime yorum söyleyecek en son insan Zeyneldir. Daha muhattap almam burada seni.

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Anaaa bu bizim centaur mu :D askerleri süs olsun diye basmiyoruz biliyorsun dimi :D sende de saldiri askeri kalmadi biz cikip bununla övünüyor muyuz :D