ON-GA vs ŞAMAN

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Konumuzu açalım artık , istatistikler ve raporları müsait oldukça ve tartısmalardan zaman buldukça atarız ..

ŞAMAN klanları , ON-GA sınırında bulunan AHISKA klanlarını bünyelerine katıp bize set olmaları düşüncesi içerisine girdiler , doğru bir karardı tebrik ediyorum .. Fakat daha öncede dediğim gibi bize denk değiller , daha fazlası gerek :)

Klanlarına aldıkları oyuncuların köylerini toplayıp sınıra yeni arkadaşlar taşıma isteklerini söylemiyorum bile :)

@atikkan

37 de savaşacaz dedin boş yaptın , hadi yine iyisin bak burdayım ;)

Bol entrikalı savaşlar :)

Ha bu arada kurusıkı yapacak olan yazmasın , lafa göre icraat lütfen :p :p

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Burası karışacak. ..

Vaziyet alın. ..

Lakin bu savaşta tarafsiz olacak olan dirilis klanları. .

DeletedUser65086

Ziyaretçi
aralarındaki sıkıntıyı tam olarak bilmemekle beraber 2 tarafada başarılar dilerim , belirtmekte sakınca görmüyorum bu savaşta tarafımız onganın yanıdır

Bu konuda iki tarafında sıkıntılarını dinledim ama iki tarafında kendisine göre rivayetleri var , iki tarafta kendisine göre haklı . Haklı olan kazansın diyelim ..

Narcos klanlarına , yanımızda durdukları için teşekkürler :)

**BayRam**

Ağır Atlı
nart ve sinestro varken bu savaş da avantajlı olan taraf on-ga olarak görüyorum.Her iki ekibe de başarılar.

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Şaman 2-0 önde başlamış :D 2 klan daha katılırsa eşitlenebilir gibi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
İki tarafta da sevdiğim oyuncular var .. Hangisini desteklesem bilemedim =)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Dünya başından bilinen ama geç kalınmış konu başlığı.

İki tarafa da başarılar sonucunu merak ettiğim bir savaş inşallah 3. Bir klan savaşa dahil olmaz da iki klanda kozlarını paylaşabilir

Başarılar Şaman & ON-GA

Bu dedigine kendin inaniyormu sun :D