Okyanus

• Konuyu başlatan DeletedUser21135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu oyunun başından beri bu foruma üstteki mesajımdan başka tek bir yorum yazmadım,ama bir iki şey söylemem gerekiyor artık.

Kendinizi bilmeden karşı tarafa hep tepeden baktınız,saygı duymadınız,şu an bunların karşılığını alıyorsunuz.
Arkadaşlarımı tebrik ediyorum,bu oyunda birlik,dayanışma ve karşılıklı saygı ile neler yapılabileceğini gösterdikleri için.

O çalışmayı da kendine sakla,mevcut durumun öyle olduğunu varsay ve mutlu ol,
şu an ki sonuç travma yapmış ve ondan bu çalışmayı yapmış olabilirsin,
çünkü oyundaki görüntü şu resmin tam tersi olarak herkes tarafından da görülüyor...

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Şu oyunun başından beri bu foruma üstteki mesajımdan başka tek bir yorum yazmadım,ama bir iki şey söylemem gerekiyor artık.

Kendinizi bilmeden karşı tarafa hep tepeden baktınız,saygı duymadınız,şu an bunların karşılığını alıyorsunuz.
Arkadaşlarımı tebrik ediyorum,bu oyunda birlik,dayanışma ve karşılıklı saygı ile neler yapılabileceğini gösterdikleri için.

O çalışmayı da kendine sakla,mevcut durumun öyle olduğunu varsay ve mutlu ol,
şu an ki sonuç travma yapmış ve ondan bu çalışmayı yapmış olabilirsin,
çünkü oyundaki görüntü şu resmin tam tersi olarak herkes tarafından da görülüyor...

ya sen bi savaş istatistiklerine baksana tt2 valla herkesin bildiği bizim sizi savaşta savunma puanı dışında ezdiğimiz troll

DeletedUser

Ziyaretçi
adam akıllı şu tüm klanların olduğu bir savaş istatistiğini tam ekran olarak ss alıp birisi koysaya şuraya bi görsek?

DeletedUser49135

Ziyaretçi
atakan :DDDDDDD bana seninkinden bile küçük hesap verdiler kanka :DASDASD

DeletedUser45265

Ziyaretçi
cezam açılsın kasarım senide.çakma komandoyu kasacam diye geri kaldım :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ozaman benle uğraşma ben çakma komandoya kastırırım kendimi :D

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Aslında tüm aldığımız köyler cezalıydı iyice işin cılkını çıkardınız buğra abi size cevabını vermiş maviden aldıklarınızı oceana mal etme çabanız sonuçsuz kalacak bot kullandınız hile yaptınız kurucunuz barbaros pre satıyor her türlü yanlış var demekki önceki sw lerde sizi kimse araştırmamış veteranda hala bot kul lanan 4 kişi var onlarla sınırımız oluşsun onlarada gereği yapılır

savaş istatisliği görmek isteyenlere

Q1nVak.png

ilk savaşımız

Y39gN6.png

sonraki savaşlar teke tek açılan savaşlar veteranın bahsettiği 9 klan yok:)

nYDOOV.png

kZDOOD.png

72L6BN.png

alttakide mavi klanının savaş açıp bizi davet ettiği savaş(hangi klanla savaştığımızı işaretledim o klan ana klandı diğerlerinden yükseki şimdi alt klan görevininde bunu kendileri yapmadı heralde)
.

32VEg9.png

not:yaklaşık bu oyunda 7. yılıma girecem ben bu kadar hileci art niyetli bir klan görmedim kendi adamlarını müt klanlarımıza geçirtip oradan destek sağlıyorlar ben boşuna bişeylerden yoksunlar demiyorum dayattığım bişeyler var

DeletedUser51727

Ziyaretçi
Saol halil hoca güzel açıklamışsın teşkkür ederiz

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu güncellemeyle savaştan çekilme diye bir seçenek getirdi şu takım bu oyuna.

Kullanın şunuda adam akıllı bir savaş istatistiği paylaşın. Bu nedir Allah aşkına arap saçına dönmüş yılan hikayesi gibi savaş istatistikleri closedeyes