Okyanus

• Konuyu başlatan DeletedUser21135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Bodzzv.png

bu yardımcı olur diye düşünüyorum:::D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yahu güncellemeyle savaştan çekilme diye bir seçenek getirdi şu takım bu oyuna.

Kullanın şunuda adam akıllı bir savaş istatistiği paylaşın. Bu nedir Allah aşkına arap saçına dönmüş yılan hikayesi gibi savaş istatistikleri closedeyes

abi hep bahane karşı taraf :D bu gece senin için oceana bi savaş açıcam :p kimselere sormadan o istatistiğe uymayan daha konuşmasın buralarda :p

DeletedUser45265

Ziyaretçi
halil saol gerçekten çok faydalı oldu :D

veteranın bu istatistiklerde ilk 10da iki klanı var sizin ilk 21de bir tane klanınız var. tabi göstermek istediğin savaş puanlarıysa :D

5 tane savaş başlığına normaldir.oyuncu kabiliyeti olmayan,üye sayısının çokluğuyla k35 i kapattığını sanan birisi kumanda :)
bize hakaret ediyolar yok siz karakter yoksunusunuz filan diye.o kavganın başlama nedeni şu:
bizim botçu olduğumuzu iddia ettiler.kaç kişi var veteranın içinde botçu.kaç kişilik klanı bi kişi için botçu ilan ediyosun.ama ben sana şunu syleyim.multiden 30dan fazla hesabınız kapandı.1 kişi için veteran bottçu diyen bu varlık o kapanan hesapların multi olduğunu çaktırmamaya çalışmak için akıllarınca adminlere kızıyo profillerinde.
şöyle bi olay söyleyeyim ve noktayı koyayım.
themürsel adlı oyuncu bizden köy alamayınca kendi klanının oyuncularına sarmaya başladı.ve profilinde themürsel 2-0 VTRN yazıyodu.bende mesaj attım ona kendi klanından oyuncuları atıp alıyon onları da yaz skor hanene diye.bana cevabı şu oldu:
o arkadaşlar bana köy kasmaya gelmişti geliştirince ben de aldım köylerini senin öyle vefalı arkadaşların yoksa ben napayım
bu yazıyı yazdıktan tam 1 saat sonra ceza yedi.adam o kadar yalnız ki multilerini arkadaştan sayıyo hemde vefalı olanlardan

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Anlaşıldı raporlar olmayınca muhhabbet ediliyor bekleyin raporlar koyayım

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ocean yönetimindeki abilerim size sesleniyorum <3333

profilinizde yetkili olmadığı yazıyo klanınızda bakın sorun soruşturun tr twstatsdan bakın w2 den beri oynuyorum, hopps-ateam-cin-hucum-vtrn-crom-aztek-sw-arıza-barbar klanlarında daha önce yönetimde bulundum, bazılarında ufak tefek görevler bazılarında kuruculuk, sizinde sanırım yöneticiye ihtiyacınız var size günlüğü 150pre karşılığında yöneticilik yaparım <3 normalde 200 ama size kıyak yapıyorum günlüğü 150 <3 eğer beni yönetici yaparsanız klana havuz yapıcam.

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkür ederiz teklifin için ancak biz senin gibileri klandan atıp üstüne pre veriyoruz.