Ocean-Okyanus

• Konuyu başlatan kumandanlar.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
saol halil:)

haktan bi süre oynayamayacam. oynayacak olsam cini zaten kurdurmazdım oynamaya başlayıncada okyanusa gececem

apo Bırak oynıyamzsın bu araralar biliyorum :) Cin de boşuna kurudlu bence 28 de ekip çok firesi var ama hayırlısı herkes oyunun tadını çıkarıcak

Özgür sana göre boşuna kuruldu belli bir süre sonra isim değişecez 26 da 3-5 kişi ve sizin desteğiniz olmasaydı 26 da Cin diye kalmazdı. Şahsen ben kimse istedi diye oyunu bırakmam ve bırakırsamda arkamda iz birakırım. Daha dün başlamadım oyuna ve yazdığın hoş olmadı.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
saol halil:)

haktan bi süre oynayamayacam. oynayacak olsam cini zaten kurdurmazdım oynamaya başlayıncada okyanusa gececem

sana pre kasiyorum yine iyisin :p

@zaenz

cinin ismini almissiniz eyvallah ama cin w18 de kurulurken hanginiz vardi? cin in isminin altinda gelis sen haketmedigin bi ismi alirsan ozgur abinin veya bi baskasinin bunlari yazmasi cok normal, neyse kolay gelsin size umarim apo abinin dedigi gibi karizma cizilmez :)

Yaw senle bu konuyu konusmak istemiyorum spy200 e söyledim değişecez diye world 26 da klan sahipsiz kalmışken kimin ayakta tuttuğunu unutmayın. Herkes dışardan bakarak konuşmasın.

O zaman isminize o kadar düşkünsen gelip klanı kurtaracaktın bunu benden istemeyecektiniz.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben sana klani kurtar yazdim mi? w26 da klanda yonetici olmus olman, biseyler yapmis olman senin ismimi alabilicegin anlamina gelmez, apo abi(spy200) ile konusmussun bi sorun gormemis bana bisey demek dusmez benim takildigim yer ozgur abinin dediklerine verdogin tepki, sen senin olmayan ismi alirsan boyle tepkileri almayi goze alicaksin

Bengam

Ağır Atlı
ben sana klani kurtar yazdim mi? w26 da klanda yonetici olmus olman, biseyler yapmis olman senin ismimi alabilicegin anlamina gelmez, apo abi(spy200) ile konusmussun bi sorun gormemis bana bisey demek dusmez benim takildigim yer ozgur abinin dediklerine verdogin tepki, sen senin olmayan ismi alirsan boyle tepkileri almayi goze alicaksin

HAKTAN sakin olmakta fayda var oyun bu sadece

DeletedUser49135

Ziyaretçi
HAKTAN sakin olmakta fayda var oyun bu sadece

ben sakinim abi bizim kurdugumuz klanda bize posta koydular sakin kaldim simdi de bizim kurdugumuz klanin ismini almislar hala sakinim apo abi icin sorun yoksa benim icinde yok

DeletedUser57834

Ziyaretçi
Ah be abim/kardeşim
Suanlik 2. Klan yok demisin. Tamam eyvalah bayagi zaman gecti ama 9. Kurdunuz bee :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ow kavga mi var alırım bi dal
Cin in adını çok kötü lekelediler 28 inci günde oyunu bıraktılar tabi bize bi tim casus sokmayacaklardı benim koskoca bir klan ı casus sokmayacağım gibi. D.D.d. D
Kavgada ayırma bahanesi ile gelip yumruk atıp kaçan çocuk gibi oldum .d

DeletedUser

Ziyaretçi
onlar cin değil diye baştan dedik: ) yalandan makarasına kurduğumuz klanın çakması çıkıyor gurur verici :D

9 mu olmuşuz dur 2-3 klan daha katalım kendimize:p kendi klanın bizim konumuzda olsaydı heryerden savaş açılsaydı emin ol aynısını sizde yapardınız. bir çıkış yolu gerekiyordu. A-Z'ye bütün klanların yaptığı birşeyi burada gelip söylemen sadece art niyetli olduğunu gösteriyor: )

DeletedUser

Ziyaretçi
Walla ben femur ile konuştum w26tida ki cin dede o varmış hatta sky200e falan sor beni dedi veya bugracisem tam hatırlamıyorum bende siz çakma cin missiniz öyle diyor herkes dedim yok deiliz w26tida klan i ben yönettim dedi w18de sas ta idim kurucularından erhan006 ile kavga edip bırakınca bizim klan ile bi klan birleşip cin olmuştu sonra bizimkiler de bıraktı bu abedon lar falan kapattı sanırım