Ocean-Okyanus

• Konuyu başlatan kumandanlar.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
cin klanın ekibinde değiller o kişiler. w18de sas klanıyla savaşıyorduk bayada iyi götürüyorduk savaşı. sonra abeddon bi fikir attı ortaya sasın aktifleriyle birleşip klan kuralım diye bende tatildeydim nasıl istiyorsan öyle yap dedim. bizim ekip zaten 15 20 kişi onlarda belli başlı kişiler:) 26da hucumla beraber başladık ben bazı sebeplerden bıraktım ben bırakınca abeddonda bıraktı. klan sahipsiz kalmasın diye hucum kendi oyuncularını klanın başına koydu sahip çıktılar. ben yada abeddon yoksa kurulan cin klanın asıl ekibinden kimse olmaz. ben şimdi okyanus diye klan kursam kimse yemez okyanusta oynuyorum orayıda yönetmeye çalışıyorum ama naparsam yapıyım olmaz: ) femur kim valla onunda ismini ilk defa duydum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Walla ben femur ile konuştum w26tida ki cin dede o varmış hatta sky200e falan sor beni dedi veya bugracisem tam hatırlamıyorum bende siz çakma cin missiniz öyle diyor herkes dedim yok deiliz w26tida klan i ben yönettim dedi w18de sas ta idim kurucularından erhan006 ile kavga edip bırakınca bizim klan ile bi klan birleşip cin olmuştu sonra bizimkiler de bıraktı bu abedon lar falan kapattı sanırım

DeletedUser54968

Ziyaretçi
özgür abi sana bir sorum var w24 te bizi buğra abiye devrederken kaç para aldın buğra abiden hele de bakam tek yedin paraları :))

DeletedUser57690

Ziyaretçi
Arkadaşlar w1 w6 w16 w22 w24 den sonra w28 ze giriş yapma kararı aldık
bölgemiz bellidir

ekibimiz klasik okyanus oyuncularıdır

tek klan olarak giriş yapacaz 2. bir klan şuanlık olmamaktadır

kendinden emin tüm klanları bu dünyaya bekleriz

tüm klanlara başarılar...

BARIŞ İÇİN DEĞİL SAVAŞ İÇİN BURADAYIZ:::D

tek klan dediniz 10 klan oldunuz sonrada patates oldunuz :)