NWO-SANCAK-FAMİLY-NİRVANA & CEDCAL-TRICKS

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Zaten rica eden sensin o yüzden, en azından ben bunu dedim bari arkasında durayım dersin diye ufak bir umudum vardı ama şaşırmadım tabi yine.Bu diplomasi sorumlusu muhabbetine gelecek olursak sana şöyle özet geçeyim sen avusturya kralısın ben osmanlı sadrazamı :) yani belki pek tarih bilgin olmayabilir biraz da açıklayayım,zamanında yapılan bir anlaşma da avusturya kralı osmanlı sadrazamına denk sayılmış,demem o ki sen hiçbir başarısı olmayan klanın “diplomasi sorumlusu” olabilirsin ama bu gerçekleklikleri arada hatırla,ona göre konuş :)

Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil.

Son cümle mezar taşı olmuş.

DeletedUser68228

Ziyaretçi
Dp sinser olmuş her ortamda foruma giremiyoruz artık :D

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Serhat stres topu gibi oldu artık. Canı sıkılan stres atmak isteyen Serhat’a sallıyor. Ne istiyorsunuz bu adamdan anlamıyorum. Hayır sonra gidiyor YouTube fenomenleri gibi kendine video falan yapıp orada da beğeni kasıyor :)

DeletedUser61736

Ziyaretçi
Tricks klani kendi adamlarina saldiri ordusuna 700 şah basilmicagini ogretsin :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Tricks klani kendi adamlarina saldiri ordusuna 700 şah basilmicagini ogretsin :)

Gerekirse 1 k şah basarım ilk orduyla atarım çakılı def köyünde simden dene istersen bak ne kadar etkisi oluyo arkadan giren orduları nasıl rahatlatıyo tüm ordular değil tabi ama en az 1 2 orduda yüksek şah gerekli kimin bastığını bilmiyorum ama iyi yapmış tüm saldırı ordusunu balta ağır yapanlar var fio montana gibi adam sadece düşen köyü peşlemeye oynuyo :D

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Gerekirse 1 k şah basarım ilk orduyla atarım çakılı def köyünde simden dene istersen bak ne kadar etkisi oluyo arkadan giren orduları nasıl rahatlatıyo tüm ordular değil tabi ama en az 1 2 orduda yüksek şah gerekli kimin bastığını bilmiyorum ama iyi yapmış tüm saldırı ordusunu balta ağır yapanlar var fio montana gibi adam sadece düşen köyü peşlemeye oynuyo :D
Böyle bir post çeken adama cevap yazman? :)) Bir de oturup anlatmışsın.. Kime ne anlattığına bak önce :)

DeletedUser68492

Ziyaretçi
yalnız zeka seviyesi ile ilgili yorum atmak hakaret unsuru olarak algılanıyormuş bu konu da uyarayım sabah attığım yorumlar engellenmiş :) Gerçekleri söylemek bile suç olmuş

DeletedUser61736

Ziyaretçi
Hangi klandasın bilmiyorum hiç dikkat çekici biri değilsin çıkaramadım da klanın sana bu zekayla fazla yaşamayacağını öğretsin. Madem klan öğretiyor bunları eğitimin temeline insinler

Şu oyunda donemlik oyuncular oluyo ya hani en iyi biz yapariz biz ederiz gibi, cikip atiyolar tutuyolar. Bir kac ay sonra işler iyi gitmeyince sesleri cikmiyo, onlardan biri de sensin. Nerden buluyosunuz bu ozguveni anlamiyorum. Forumdan takip ediyorum. Her baslikta siz varsiniz ve nedense hep siz haklisiniz :) siz kendinizce makara yaptiginizi saniyo olabilirsiniz fakat disardan civiklik olarak algilaniyo bilin istedim :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şu oyunda donemlik oyuncular oluyo ya hani en iyi biz yapariz biz ederiz gibi, cikip atiyolar tutuyolar. Bir kac ay sonra işler iyi gitmeyince sesleri cikmiyo, onlardan biri de sensin. Nerden buluyosunuz bu ozguveni anlamiyorum. Forumdan takip ediyorum. Her baslikta siz varsiniz ve nedense hep siz haklisiniz :) siz kendinizce makara yaptiginizi saniyo olabilirsiniz fakat disardan civiklik olarak algilaniyo bilin istedim :)

“DIŞ” bu kelime zaten vereceğim cevabı az çok anlatmış. Yani yorumun umrumuz da olmadığı için dışardasındır belki de bir de böyle düşün :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Umrunda olmayan biseye nicin cevap verme gereksiniminde bulunuyosun diye sorarlar :)

Trickster klanı diyerek hedef gösterdiğimden dolayı cevap verdim. Fakat bizim hareketlerimiz hakkında yorum yapmış olmanı umursayıp umursamamak bizim kendi tercihimiz. Cidden tuhafsın

DeletedUser68672

Ziyaretçi
Hangi klandasın bilmiyorum hiç dikkat çekici biri değilsin çıkaramadım da klanın sana bu zekayla fazla yaşamayacağını öğretsin. Madem klan öğretiyor bunları eğitimin temeline insinler
çok bilmiş takılan cıvık tan başka birşey değilsin ..

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Kiskandin mi emre : ) bir tek sen ve o cok atip tutan kankalarin biliyo zaten bu oyunu :)

Bu oyundan yeterince hazzı zaman içerisinde aldım. Altını çizmem gerekir bugün başarı denen şey "oyun bilgisi değil,online süresidir". Bu oyunu en iyi bilenler değil en fazla çevrimiçi olanlar kazanır..
Bir dönemler benim de çevrimiçi sürem yeterince çoktu o zamanlar arkamda nal toplamaya yetişen bile yoktu.Bunların hepsi yalnızca çevrimiçi olma değil bir takım teknikle alakalıydı.(illegalden bahsetmiyorum.)

Bu sözlerimde var mı bir yanlış?

Çıkışım sertti belki affına sığınırım ama ilk orduyu şah ağırlıklı atıp arasını açmadan seri bir şekilde vurduğunda ne denli kesim farkedeceğini bilmemeniz bu oyunun yeterince içine,yani matematiğine düşmediğinizi gösterir. Biz bazı şeylerin dibine kadar araştırıp üstüne katıp katıp nelerini zamanında eleklerden geçirdik,neler ekledik,neler uyguladık.Şu an için bile oyuncuların kullanmadığı bu oyunda yapılabilecek onlarca taktik onlarca gelişime açık mevzu var.Bir çoğunu dibine kadar da bildiğim.

Siz daha önden şah gönderme mevzusunu daha oyunun temel matematiğini aşamamışken şimdi ben kime ne anlatayım...