NWO-SANCAK-FAMİLY-NİRVANA & CEDCAL-TRICKS

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68138

Ziyaretçi

NWO - SANCAK - FAMİLY - NİRVANA
CEDCAL-TRICKS
ŞİZOFREN
ALARM

Malum savaş sonunda başladı arkadaşlar hak edenin kazandığı savaş olması dileğiyle .

NWO-SANCAK-FAMİLY-NİRVANA & CEDCAL-TRICKS

İlk istatistik 16'sına kadar paylaşılmayacaktır .

DeletedUser68138

Ziyaretçi
genel konuşucam sadece arkadaş değil diğerleri de alınsın.Millet iki harita ekleyeyim,iki rapor atayım da forumda beğeni kasayım derdine düştü +50 yaş üstünün takıldığı facebook'a çevirdiler genel forumu.

Onur sen bir dur ortalık karışık zaten :)

Onlarca başlık var haklısınız açmaktaki amacım diğer konu arkadaşların tüm klanları katacak bir girişimde olmamalarıydı

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@SiNSeR

Savaş açıyorsunuz istatistikleri tutalım diye,nirvana klanları sınır klanlarını eklemiyor alakasız tüm klanlar ekleniyor :) sıradaki operasyonumuzda alacağımız köylerin sayısını net şekilde görmek istiyoruz, ilgilenirseniz sevinirim.Yarın öbür gün istatistikler paylaşılacak bilgiler doğru olsun.

Çok müzdaripseniz diplomasi sorumluna mesaj at, benimle irtibata geçsin ;)

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Bunun için iletişime geçmeye gerek yok sanırım. Savaş ilanı verip bir talepte bulunmuşsun biz de istatistik sağlıklı olsun diye kabul ettik. Talepte bulunduğun gibi kendi müttefiklerinizi de tam anlamıyla savaşa sokarsanız müteşekkir oluruz.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi

Zaten rica eden sensin o yüzden, en azından ben bunu dedim bari arkasında durayım dersin diye ufak bir umudum vardı ama şaşırmadım tabi yine.Bu diplomasi sorumlusu muhabbetine gelecek olursak sana şöyle özet geçeyim sen avusturya kralısın ben osmanlı sadrazamı :) yani belki pek tarih bilgin olmayabilir biraz da açıklayayım,zamanında yapılan bir anlaşma da avusturya kralı osmanlı sadrazamına denk sayılmış,demem o ki sen hiçbir başarısı olmayan klanın “diplomasi sorumlusu” olabilirsin ama bu gerçekleklikleri arada hatırla,ona göre konuş :)

Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
@SiNSeR

Savaş açıyorsunuz istatistikleri tutalım diye,nirvana klanları sınır klanlarını eklemiyor alakasız tüm klanlar ekleniyor :) sıradaki operasyonumuzda alacağımız köylerin sayısını net şekilde görmek istiyoruz, ilgilenirseniz sevinirim.Yarın öbür gün istatistikler paylaşılacak bilgiler doğru olsun.

Lan bende diyorum köy alıyoruz kesim yapıyoruz niye işlemiyo onlar bi köy alıyo 2 işliyo buga mı girdik diye adamlar bizden hileciymiş meğer haberim yok :eek::D bakın isterseniz şöyle yapın kendinize bi aly klan oluşturun adını Trickster101 yapın savaş ilanı verip onu toplayın burada paylaşın daha kolay olur sizin için derdiniz istatistikse :D gidip kendi başlığımızı açıp oradan nirvana ile olan istatistikleri ekleriz artık :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Zaten rica eden sensin o yüzden, en azından ben bunu dedim bari arkasında durayım dersin diye ufak bir umudum vardı ama şaşırmadım tabi yine.Bu diplomasi sorumlusu muhabbetine gelecek olursak sana şöyle özet geçeyim sen avusturya kralısın ben osmanlı sadrazamı :) yani belki pek tarih bilgin olmayabilir biraz da açıklayayım,zamanında yapılan bir anlaşma da avusturya kralı osmanlı sadrazamına denk sayılmış,demem o ki sen hiçbir başarısı olmayan klanın “diplomasi sorumlusu” olabilirsin ama bu gerçekleklikleri arada hatırla,ona göre konuş :)

İlk okul düzeyindeki tarih bilginle beni aydınlatma çabaların için teşekkür ederim...

DeletedUser65896

Ziyaretçi
İlk okul düzeyindeki tarih bilginle beni aydınlatma çabaların için teşekkür ederim...

Üniversiteye geçince o olay değişiyo Ömer çok bilmiş arkadaş haklı burada teşekkür etmelisin zeka küpü arkadaşımıza sen daha üniversitede yenisin hazırlık filan derken çok zaman kaybettin tabi bilmezsin. Zeka küpü arkadaşımız senin müttefik klanının sınır klanlarını savaşa sokması için sıradan oyuncu dış kapının dış mandalı buna rağmen muhteşem aynı zamanda karizmatik ben mi görüşeyim yoksa sen mi görüşürsün köy alacak klanı almayı biliyonuz ya hani kaybedenleri de alın da senin istediğin gibi istatistikler güvenilir olsun.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Gidin kurtlar vadisi izleyip klipler yapın arkadaşlar :) Zeka seviyesi kurtlar vadisi düzeyinde olanlar laf soktum sanıyor işte.

EDİT: Ben burada oldukça kudurmaya devam edin lol herifler :)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Gidin kurtlar vadisi izleyip klipler yapın arkadaşlar :) Zeka seviyesi kurtlar vadisi düzeyinde olanlar laf soktum sanıyor işte.

lol herifler” böyle bir cümle kurup karşındakine ilkokul muhabbeti yapman neyin belirtisi? Bir şekilde herkesten kendini soğutmayı başarıyorsun. Üzücü.Bu tavırlarını sosyal hayatında da sergilediğini düşünüyorum. Muhtemelen o yüzden çevrende insan yok ve bütün gün forumda sağa sola laf sallıyorsun. Senin adına üzgünüm.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
lol herifler” böyle bir cümle kurup karşındakine ilkokul muhabbeti yapman neyin belirtisi? Bir şekilde herkesten kendini soğutmayı başarıyorsun. Üzücü.Bu tavırlarını sosyal hayatında da sergilediğini düşünüyorum. Muhtemelen o yüzden çevrende insan yok ve bütün gün forumda sağa sola laf sallıyorsun. Senin adına üzgünüm.

sus lol herif :D:D

Sabah sabah ne güldüm be 4 yaşımda yeğenim var daha mantıklı 3 yaşında yeğenim var daha mantıklı konuşuyo
:D:D:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Haklısın bu kadar geriden gelmek için Pepe izlememiz lazımdı çok üzgünüz.

Seversin :)
26PaMq.jpg

DeletedUser62855

Ziyaretçi

Selamın aleyküm ben tabutçu Faruk. 225 cm uzunluk, 65 cm genişlik, 44 cm yükseklik. Tabutun boyutları. Serhat’ı içine koyun ben gömerim :)