Nostra Vs. Jog

Almahara

Baltacı

BU Oyunda kapat yapsan ne olur yapmasan ne olur burada sadece oynatan kazanır senin gibilerde kapat yapar eğlenir
[/QUOTE]
Kasa daima kazanır abim haklısın

Bu kadar işsiz güçsüz adamı nasıl topladılar klana anlamadım ne yerler ne iiçerler ne dışarı cıkarlar ne uyurlar hayatı bilgisayar başında geçirirler babaların parasıyla pre alıp kaçak program kullanarak operasyon yapıp köy alırlar saniyenin yüzde 10 aralıklarla ordu ve mis atarlar bunuda cok iyi şavaşıyorum diye çaka satarlar bunu adınada NOSTRA derler

Benim işim gücüm var bilenler bilir...

rize53

Yasaklı

BU Oyunda kapat yapsan ne olur yapmasan ne olur burada sadece oynatan kazanır senin gibilerde kapat yapar eğlenir
[/QUOTE]

dayı kumar masası mı bu :D eğlencesine oynamıyorsan büyük sıkıntı zaten :)

happydent

Kılıç Ustası
ben sana hakaret etmiyorum ben idda ediyorum sende reddedersin olur biter saygınlığımızı koruyalım

pNc*

Casus
Lafımız ortaya onlar kendilerini biliyor öğlen saat 3 girişli operasyon yapanlara diyorum herkezin iş güçde iken onlar baba parası ile bilgisayar başında ahkam kesiyolar

Biz işimizde gücümüzdeyiz çalışmak için illa ki iş yerine mi gitmek gerekiyor ? Kimseye ahkam kestiğimizde yok çekmişsin savunmayı kesmişsin bizi işte neyini uzatıyorsun anlamadım.

**crixus**

Casus
ben sana hakaret etmiyorum ben idda ediyorum sende reddedersin olur biter saygınlığımızı koruyalım
Yazdıklarınızı sağlıklı bir insanın yazacağını düşünmediğimden bu şekilde bir tepki veriyorum.
Operasyon tarihini ve saatinide siz belirleyin isterseniz? Multi, program vs. bunların arkasına saklanmayın olmuyorsa olmuyor, adamlar daha aktif daha çok köy sayısına sahip, baş edemiyoruz diyip çıkabilirsiniz. Biz de tebrik ederiz.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi

hakaret ediyorsun gayette işsiz güçsüz baba parasıyla ahkam kesiyormuşuz sanane bizim paramızdan işimizden gücümüzden? bak dalgana yaramıyorsa oynama sana mı düştü bizim derdimizin tasası ? saygı diyor bide

Rhombeus

Baltacı
Lafımız ortaya onlar kendilerini biliyor öğlen saat 3 girişli operasyon yapanlara diyorum herkezin iş güçde iken onlar baba parası ile bilgisayar başında ahkam kesiyolar

Kendini geliştirip çalışırken bile yeri geldiğinde kendine vakit ayırabilen bir pozisyona gelseydin o zaman bir yandan çalışırken bir yandan çatır çatır topluyoruz sizi dayı merak etme

Baylawyer

Mızrakçı
Dayım bee Allah vermiş 24 saat istediğimiz saatte op yaparız böyle şeylere takılacaksan Casuale git veteran tayfa orada.
Ayrıca 23:55 de de op yaptık 10:00 da da op yaptık 15'de de op yaptık sonuç hep aynıydı. Her türlü salıyorsunuz zaten, ne güzel işte stresten yoksun şekilde köylerini saldın uykundan olsan daha mı iyiydi :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Dayım bee Allah vermiş 24 saat istediğimiz saatte op yaparız böyle şeylere takılacaksan Casuale git veteran tayfa orada.
Ayrıca 23:55 de de op yaptık 10:00 da da op yaptık 15'de de op yaptık sonuç hep aynıydı. Her türlü salıyorsunuz zaten, ne güzel işte stresten yoksun şekilde köylerini saldın uykundan olsan daha mı iyiydi :D

Ulan wp de postunu beğenemem dayılara ayıp olur diyip ayrı bir postta saplıyosun, nesin sen itiraf et