Nop

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu klanın kurucusu kim? Ne kadar kötü bir düzen var. Resmen kaos ortamını yaşıyoruz klanda :D

DeletedUser60497

Ziyaretçi
iyi kötü kaos ortamı yaşayacak bir klanımız var, ben ünsaldan bu kadarını bile beklemiyordum :D

DeletedUser17537

Ziyaretçi
ulan haberim yoktu benim lan başka klana girdim ya

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Zamanında klasik server üyelerine ban yedirmeye çalışıp sonra skypeda ekip dersi verip "Bir daha Tr serverlarında oynamayacağız." denmemişmiydi ? Yoksa yine şahit çıkmayıp ben mi yalancı konuma düşeceğim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Zamanında klasik server üyelerine ban yedirmeye çalışıp sonra skypeda ekip dersi verip "Bir daha Tr serverlarında oynamayacağız." denmemişmiydi ? Yoksa yine şahit çıkmayıp ben mi yalancı konuma düşeceğim :D

Açma eski defterleri utandırma adamları :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi önünüzden yiyin bakalım ergen çocuklar.
Nop bo doho tr do oynomoyoz domoşto hohohohoh.
Sanane lan istedğim yere girer istediğim yerden çıkarım at arabacı. Size mi kaldı, asabımı bozmayın çoluk çocuk çıksın şu konudan.
Mod um burası amacını açan bir konu kilitleyin lütfen sinir katsayılarımız artmasın daha fazla.

DeletedUser

Ziyaretçi
Keyfimize göre konu kapatıp açmıyoruz. Forum kuralları çerçevesinde sohbet edebilirsiniz fakat görünene göre ortalık fazlasıyla kızışmış durumda. Kelimelerinize dikkat edin lütfen.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tanıtımı yaptık gereksiz sohbetlere giriliyor burası tanıtım başlığı konu amacından sapmışsa kapatılır, bu sizin insiyatifinizde tabi kapatılmazsa bu dalaşmalar devam eder.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi önünüzden yiyin bakalım ergen çocuklar.
Nop bo doho tr do oynomoyoz domoşto hohohohoh.
Sanane lan istedğim yere girer istediğim yerden çıkarım at arabacı. Size mi kaldı, asabımı bozmayın çoluk çocuk çıksın şu konudan.
Mod um burası amacını açan bir konu kilitleyin lütfen sinir katsayılarımız artmasın daha fazla.

niye sinirlendin bi anda bu kadar küfür mü ettik :D
konuyu saptıran sensin buraya tanıtım yapmıssınız bizde bilgi alıyoruz niye hakaret seviyesinde laflar ediyosun ki :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ne diyon isa sen şimdi, ne demek istiyorsun hakaret etmeye mi geldin? bel atlı vurmaya mı nedir yani ben de mi konuşayım böyle?

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
ne diyon isa sen şimdi, ne demek istiyorsun hakaret etmeye mi geldin? bel atlı vurmaya mı nedir yani ben de mi konuşayım böyle?

Bu buraya yazdığım 3. post. Ben kimseye hakaret etmedim. Şu monte kristo kontu ağzını bozmuş.

Ben o klasikten sonra bir daha oyunda kasamadım. Zamanım olmadı başka sebepler vs. Ama bana edilen laflar da aklımda. Ben o yüzden bi hatirlatma yapayım dedim. Bel altı filan vurmadim,hakaret etmedim. Olan birseyi unutmadıgimı belirttim sadece. Istersen ama bu herifle konuşabilirim abi :D