Nop

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60497

Ziyaretçi
ben ağzımı mı bozmuşum ? hayal mi görüyorsun sen ?

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Kendi önünüzden yiyin bakalım ergen çocuklar.
Nop bo doho tr do oynomoyoz domoşto hohohohoh.
Sanane lan istedğim yere girer istediğim yerden çıkarım at arabacı. Size mi kaldı, asabımı bozmayın çoluk çocuk çıksın şu konudan.
Mod um burası amacını açan bir konu kilitleyin lütfen sinir katsayılarımız artmasın daha fazla.

Oğlum bak cidden sinirlerim bozuluyor. Yaptığın şeyleri yapmadım demek ne kadar erkeksi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapmadığım bişeye iftira atmak ne kadar erkeksiyse bu da o kadar erkeksi İsa. Herkes kendinden sorumlu, işine bak laf kalabalığı yapma

DeletedUser60713

Ziyaretçi
Hayırlı olsun büyük klansınız vesselam :) Ama içinizde patates olmuş kişiler var Eski Deli 32 de patates etmiştik şimdi buraya size sıgınmış yaşı büyüktür oyun bilmez program vs kullanır Sizin gibi güzel ekipe bu tarz oyuncular yakışmamış diyeyim Ropy hesapı da kendisinin multi den yine ban yiyebilir bu üyenize dikkat ediniz

DeletedUser

Ziyaretçi
-Monte Kristo-'ya laf yok develer. Reyize saygılarımı sunuyorum. Büyüksün Üstad.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ünsal Abi nasıl işsizsin? Oyun içinde mesaj okumuyorum ayağı yapıyorsun profilinde ama burada gelip w33 gassal başlığında takılıyorsun. Klanı iyi yönetiyorsun yalnız :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hay Atakan'ın :D Sevmediğimi biliyorsun niye yapıyorsun Abi :D

Birde burada niye kavga olmuyor? 1-2 klana savaş aç da foruma gelsinler kavga edelim :D

DeletedUser58407

Ziyaretçi
:) [bu posttaki bayrak bildirildi takip etmeye devam edin]

AvB.

Hafif Atlı
Ata'yı bize teslim edin bu sorun daha da fazla büyümesin !11!1!!!11!

AvB.

Hafif Atlı
Dursana kavga çıkartmaya çalışıyordum. Yanlış yerden mi girdim ?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Çok yanlış geldin. Hani orada 200-300 puanlık birisini istesen belki kavga çıkardı ama beni direkt gönderirler :D Dur misafir girişinden bakayım klandan atmış bile olabilirler :D