NOP Hesap Sil

***SANALL44***

Mızrakçı
Evet yine ali cengiz işlerinin döndüğü bir dünyaya geldik .ama eski doslarla olmak güzeldi emeği gecen herkese teşekürler .

ZuzuX

Kılıç Ustası
Dünya belki bitmiş değil ama Shelby-Vuslat tarafı büyük zafer kazandı. Her ne kadar rakipleri yanlış hamleler yapsa da veya klan olarak hareket edememiş olsalar da, bu yanlış hamleleri yaptıranlar büyük ihtimalle yine kendileri o yüzden tebrik ederim. Ayrıca uzaktan bakan birisi olarak, Shelbynin zor haritalarında savaştan kaçmamaları da hem klan içindeki oyuncuların birbirine olan güveninin hem de oyuncuların kendilerine olan güveninin bir göstergesi. Her klanın yapacağı iş değildir bu haritada çabalamak. Ellerine sağlık

IronMan.

Yasaklı
Dünya belki bitmiş değil ama Shelby-Vuslat tarafı büyük zafer kazandı. Her ne kadar rakipleri yanlış hamleler yapsa da veya klan olarak hareket edememiş olsalar da, bu yanlış hamleleri yaptıranlar büyük ihtimalle yine kendileri o yüzden tebrik ederim. Ayrıca uzaktan bakan birisi olarak, Shelbynin zor haritalarında savaştan kaçmamaları da hem klan içindeki oyuncuların birbirine olan güveninin hem de oyuncuların kendilerine olan güveninin bir göstergesi. Her klanın yapacağı iş değildir bu haritada çabalamak. Ellerine sağlık
Güzel yorumunuz için Shelby ailesi adına teşekkür edıyorum :) bır tık abartmıssınız bizleri, Harıtamız cokta zor degıldı :)rakıp fazla zayıftı :=) nopu al bu harıtadan adam akıllı herhangı bır klanı koy karsımıza az olsun öz olsun harıta zor acılırdı ancak; kıtamız nop-kudret-mırmıdon-antı-cın-up-tengri vb klanların kafa oyuncularını getırıp kordıne edemedıklerı gıbı üzerine rezıl oldular umarım bu kendılerıne bır ders olur :=) Nop degılde yukarıdakı ısmını saymıs oldgum herhangı bır klan klan olarak karsımızda olsa emın olun daha cok zorlardı bu harıta bızı :=) Rakıplerımızede bunu anlatmaya calısıyoruz her seferınde ama dınleyen yok

ZuzuX

Kılıç Ustası
Güzel yorumunuz için Shelby ailesi adına teşekkür edıyorum :) bır tık abartmıssınız bizleri, Harıtamız cokta zor degıldı :)rakıp fazla zayıftı :=) nopu al bu harıtadan adam akıllı herhangı bır klanı koy karsımıza az olsun öz olsun harıta zor acılırdı ancak; kıtamız nop-kudret-mırmıdon-antı-cın-up-tengri vb klanların kafa oyuncularını getırıp kordıne edemedıklerı gıbı üzerine rezıl oldular umarım bu kendılerıne bır ders olur :=) Nop degılde yukarıdakı ısmını saymıs oldgum herhangı bır klan klan olarak karsımızda olsa emın olun daha cok zorlardı bu harıta bızı :=) Rakıplerımızede bunu anlatmaya calısıyoruz her seferınde ama dınleyen yok
Reis uzaktan bir göz olarak söyledim. Zaten sizin karşınızda siz olsaydınız matematik konuşurdu köy sayısı konuşurdu. O zaman belki siz de kendinize karşı bu kadar çaba gösteremezdiniz. Velhasıl tebrik ederim

VsLKompetans

Yasaklı
Vuslat shelby olarak her koşulda omuz omuza emek verdik ne bir eksik ne Bir fazla her yaptığımız hamle ve op bir birimiz içindi 2 ekip tek klan bir elmanın iki yarısı gibiydik semihimle :D gönülden tebrik ediyorum hepimizi :) bugün rm vurmasa bile bu savaş kısa sürede bitecekti zaten :) Semih güzel bı yazı yaz bugün konustugumu gibi yeni bir başlık ta ikimizi temsilen fotoğraf da koy seviyorum sizi :))

-Feryat

Deathroll.

Baltacı
Bu Nop klanını ilgilendiren bir cümle,ayrıca gördüğüm böyle bir uygulama yok, dostların birbiriyle oynamasını yedirememek diyorum.
Ayrıca bana yazdığın için şunu diyeceğim, siz 50 üye shelby, 50 üye vuslat mı oynuyorsunuzda bunu diyorsunuz? Nop kadar oyuncunuz vardı nerdeyse, ayrıca 2727227272 üyeli Hücum klanlarında sizler oynarken niye sorun olmuyordu bu?
Size bol truva ile dünya kazanmalar.

Giris 50 kisiyle yapildi pre kasma amaciyla baktip nop 3 kita iclerinden geceriz dedik oynama karari aldik hocam sonradan haritadan dahil olan kisilerde oldu tabiki ve birdaha bakta kac hucum oyuncusu var klanda ona gore karar ver

IronMan.

Yasaklı
Giris 50 kisiyle yapildi pre kasma amaciyla baktip nop 3 kita iclerinden geceriz dedik oynama karari aldik hocam sonradan haritadan dahil olan kisilerde oldu tabiki ve birdaha bakta kac hucum oyuncusu var klanda ona gore karar ver
Ya sen ne anlatıyorsun abi hâlâ ya şamarı koyduk geçtik işte , ha doymadik diyorlarsa cagirsinlar üye limiti klanl limiti vs si kendileri belirlesinler şartlari koysunlar girelim yine samarlayalim ağlama duvarimi burası?

IronMan.

Yasaklı
Ağlama duvariymis la pardon arkadaşlar özür diliyorum nop hesap sil başlığıymis kusura bakmayın cikiyorum buradan rahat rahat ağlayın sorry