NOP Hesap Sil

Happani

Yasaklı
Dostum ben bu dunyada maalesef oynamadim, twstats gecmisime bakarsan pasif oldugumu anlarsin ve dedigim gibi lafim herkese. Nop ekibinden degilim ve NOP, RM, Shelby, Vuslat ayirt etmeden soyluyorum.

Happani, seninle muhattap olmuyorum, istedigin capsi paylasabilirsin. Kendini nasil mutlu ve tatmin edeceksen oyle takil.
Yahu Vuslat klanı aylardır truvalar ile uğraşıyor. Oynamadığın, pasif kaldığın dünyada çıkıp deseydin ya nop klanındayım ama yaptığımız yanlış hareketler diye... 50 kere truva denediniz başaramadınız, iki truvada hesap sildiniz duyar kasıyorsunuz.

Neyse çok sevdiğim bir üstadın bir çift sözü var.

Hep denedin, hep yenildin
Yine dene, yine yenil
Bu sefer daha iyi yenil...

elnino9

Acemi
Bu Nop klanını ilgilendiren bir cümle,ayrıca gördüğüm böyle bir uygulama yok, dostların birbiriyle oynamasını yedirememek diyorum.
Ayrıca bana yazdığın için şunu diyeceğim, siz 50 üye shelby, 50 üye vuslat mı oynuyorsunuzda bunu diyorsunuz? Nop kadar oyuncunuz vardı nerdeyse, ayrıca 2727227272 üyeli Hücum klanlarında sizler oynarken niye sorun olmuyordu bu?
Size bol truva ile dünya kazanmalar.
Böyle bir uygulama yok mu? Daha bir bilemedin iki ay önce foruma bundan sonra kimseye world yok bundan sonraki dünyayı da cin ekibine kapattıracağız bütün worldleri tek tek toplayacağız yazmıştı yönetici bir arkadaş ben iki saattir arıyorum o mesajı bulamıyorum bulabilen ya da önceden ss alan birisi atsın da arkadaş uygulama görsün :D

SungurAlp

Markiz
Böyle bir uygulama yok mu? Daha bir bilemedin iki ay önce foruma bundan sonra kimseye world yok bundan sonraki dünyayı da cin ekibine kapattıracağız bütün worldleri tek tek toplayacağız yazmıştı yönetici bir arkadaş ben iki saattir arıyorum o mesajı bulamıyorum bulabilen ya da önceden ss alan birisi atsın da arkadaş uygulama görsün :D

Cin'in bildiğim kadarıyla kurulma düşüncesi yok,ironi amaçlı yazılmıştır diye düşünüyorum.

burakaan

Baltacı
Bu Nop klanını ilgilendiren bir cümle,ayrıca gördüğüm böyle bir uygulama yok, dostların birbiriyle oynamasını yedirememek diyorum.
Ayrıca bana yazdığın için şunu diyeceğim, siz 50 üye shelby, 50 üye vuslat mı oynuyorsunuzda bunu diyorsunuz? Nop kadar oyuncunuz vardı nerdeyse, ayrıca 2727227272 üyeli Hücum klanlarında sizler oynarken niye sorun olmuyordu bu?
Size bol truva ile dünya kazanmalar.

ben Vuslat klanında oynamadım veya Vuslat a yapan truvaları kötülemedim herkes her dünya işine geleni yapıyor sen ve ekibinde yapıyorsunuz ama işine geldiği gibi konuşmuyor kimse sen laf ettin diye bende cevap verdim haricen bir derdim yok biz nasıl ki 50 kişi girdik bir şekilde oynuyor eğleniyoruz sonraki w de biz 750 bin ekip toplar girersek onlar 50 kişi gelsin karşımıza ben yine olanlarla eğlenerek ağlamadan zırlamadan oynarım