Nop-Acemiyiz Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser60896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Yorumları alabilir miyiz ? Ne olur nasıl olur . İki tarafa da başarılar

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tanrı bizi kutsasın. Karşı tarafa başarısızlıklar dilerim.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun.
Nop klanı ile acemiyizin su zamana kadar işaretlenen yaklaşık 300 , acemyz ve bunların ortak güdümlü diplomasisi olan nd ve sinerji klanlarının köy durumlarına dair bilgi içeren köy notlarını paylaşmaya hazırız.yaklaşık 1 haftalık güncel bilgiler bunlar.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
ata başarıya ihtiyacınız olacak her gittiğinde 200 köye giden ve 100 köyü garanti alan bir ekiple savaşacaağsın. Ya da boşver sen savaşmayacan nasıl olsa :D

Diplomasi olduğu süre zarfında çok ufak problemler hariç herhangi bir sıkıntı yaşamayan iki ekip arasında bundan sonra ki süreçte de güzel ve iki taraftan en iyinin kazanacagi savaş olmasi dileği başarılar dilerim .

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun,diplomatik olayları takip ettim elimden geldiğince suan da abluka icerisine alinmis durumdayiz :) bizim icin zorlu bir süreç söz konusu.Saygılı bir savaş olur umarım.

DeletedUser

Ziyaretçi
bayram sen abluka görmemişsin bro. biz 4 aydır ablukada oynuyoruz, o yüzden iyi bilirim. abluka değil o. abluka olsa duramazsın. :D he şu tamponlarınız ND ve Maybe klanlarının olduğu bölge Nop olursa ve yine Galaxy - Nop tarafından vurulacak olursanız o zaman görürsün ablukaya alınmak nasıl bişey. :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bayram sen abluka görmemişsin bro. biz 4 aydır ablukada oynuyoruz, o yüzden iyi bilirim. abluka değil o. abluka olsa duramazsın. :D he şu tamponlarınız ND ve Maybe klanlarının olduğu bölge Nop olursa ve yine Galaxy - Nop tarafından vurulacak olursanız o zaman görürsün ablukaya alınmak nasıl bişey. :D

:) ehehe :D aslında şöyle de bir şey itiraf edelim samet klanlarımızın çoğu %50lik bir performans bile göstermedi,sizin durumunuzu göz ardı etmiyeyim,world başından 10 tane uğraşan oyuncu gördüm galaxy de ki bazıları hesaplarını sildi bıraktı gitti belki patbon ahmet klanını sattı size geçti(zoru görüp namı gidicek diye üzülen bir şahıs kendi acizliği) onu geçtim,şuan için ben bizi ele alıyorum sınır hatlarına aktif kişilerimizi getirdik,şuan için myrmidons ekibi yavaştan yavaştan belli eder bu kısımda eski ekibi topluyoruz.Şu durum da abluka ya girmedik ama operasyonlar başlayınca görücez :) şimdi hevesle bekliyorum. :)

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Bu saatten sonra kişisel deneyimi iyi olan oyuncular kendilerini gösterme fırsatı yakalayacaklar :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
nopun nd ile işbirliği yapması acemyizin esl ile müt olmasına benzer :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
neden boş boş konuşuyorsun kardeş sen,eibo da eibo diye kaç gündür ağlıyorsun forum da yeter da beni daralttın az susta oyununu oyna.Millette senden sıkıldı seni mi dinlicek burada.