No Panic Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Aslında frenzy bildiğimiz gibi.Neden bazı insanlar onu büyütüp,nop klanını küçük düşürmeye çalışıyor anlamıyorum adam her dünyada aynı yani.Pre basıyor,kesim yapıyor bırakıyor ama burada 12 günde bıraktı oyunu.Hiç bu kadar erken bıraktığı 1 dünya oldu mu ? Yanlış hatırlamıyorsam sadece 39'da dehşet, 42' galaxi ve yine c8'de nop klanı ona oyunu bıraktıran klanlar oldu.Diğer dünyalarda kendi ne zaman isterse o zaman bıraktı ki,bu 3 dünya da da bu kadar erken kaybetmedi köyünü.Şimdi nop klanını kalabaklıktı,bilmem 500x klandı diyenler başka dünyalarda frenzy ile yan yana oynasınlar bakalım bi de onları görelim ne yapabilecekler 70-100k pre basan adama karşı.Gene iyi savaştı her zaman ki gibi kesim yaptı ama multi olayı yakışmadı, kendisinin böyle olaylara gireceğini de zannetmiyorum zaten.Neyse gg wp

DeletedUser62974

Ziyaretçi
Ya adam isterse en kral klanda oynar:) adam da demek ki yürek var kendine güveniyor kiytirik bi klan kurup kocaman nopa baş kaldırıyor takdir ettim. Valla helal olsun

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Ya adam isterse en kral klanda oynar:) adam da demek ki yürek var kendine güveniyor kiytirik bi klan kurup kocaman nopa baş kaldırıyor takdir ettim. Valla helal olsun
En kral derken nerede oynuyacak en kral nop ta mi nerede oynuyacak dünyadaki herkes onu destekledi daha neresi kocaman nop diyorsun ya baş kaldıramadı presiyle iş yapmaya çalıştı ilk baş yaptı presizlere karşı kendi dengi gelince hiç birşey yapamadı.

En kral klanlardan 3 unden biridir nop

DeletedUser46610

Ziyaretçi
12 günde silinmedi frenzy. Ben bölgeye ayin 3'de geldim, 6 'sında komple temizledik :)) yani birilerinin iddaa ettiği gibi oyun başında aynı bölgede olsaydım frenzy reis ile aynı sonuç olurdu.

Bizim fakirlere artislik yapmaya benzemez bu iş:))

-AzraiL-

Yasaklı
Şu pre olayı olmasa da şu Nop Soa Rspawn gibi klanların bir dünya da neler yapabileceklerini çok merak ediyorum.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Şu pre olayı olmasa da şu Nop Soa Rspawn gibi klanların bir dünya da neler yapabileceklerini çok merak ediyorum.
Fazla merak iyi değildir.
Paran varsa pre ile yoksa oyun bilginle oynarsın 2 side yoksa silinirsin ;)

Fazla şeyyy etme yani relax takıl

DeletedUser60632

Ziyaretçi
her klan için pre kullanımı açık ve her klanda preyle ham çeken insanlar var, bu biraz da preyi nasıl kullandığı ve oyun oynama becerisiyle harcadığı emekle alakalı bence. pre kullanmıyorum burda kimseyi de savunmuyorum ama sırf pre kullandığı için birisinin emek harcamadığı anlamı çıkmaz ortaya, pre olmasaydı karşı taraf da bu kadar zorlayamazdı oradaki oyuncularımızı sonuçta, değil mi?

DeletedUser60570

Ziyaretçi
arkadaşlar neyi paylasamıyorsunuz. Zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış der giderim burdan :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Premium Değişimi ilk geldiği günlerde bu konuyu konuşmuştuk forumda
Stoktaki hammaddeyi biz koyuyoruz . premiumu olanda o hammaddeyi alıyor.
yani hiç kimse hammadde koymazsa premium değişimine
kimse de premium ile çekemez.

Sonuç olarak buna engel olunamayacağı için
Oynamadığınız her worldde premium kasarak diğer dünyada premium ile oynayabilirsiniz

Ben şahsen tribalwars.net de oynuyorum
her world 8 k pre harcıyorum 5k pre kasıyorum.

DeletedUser60497

Ziyaretçi

bahsettiğin diğer klanları bilmem ama NOP premiumsuz açılan dünyalardan olan klasiklerden ikisini kapattı. bir kez dünya şampiyonu oldu ve sayısını dahi hatırlamadığım tribal başarısı elde etti. premiumlu dünya olduğu için 34'ü kapattığımızı saymıyorum bak. umarım merakını biraz giderebilmişimdir kendi adıma. :)