No Panic Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34400

Ziyaretçi
Selamlar
şimdi normalde bu tür ortamlarda yazı yazan biri değilimdir . Bu yazıyı da cevap verilsin diye değil sadece bilgilendirme adına veriyorum .

Öncelikle 70k pre harcıcak yaşı çoktan geçtik bu böyle bilinsin saçmalıktan başka birşey olmaz .

Tüm herkes korkudan dolayı uzak kıtalarda aman şu klandan uzak duruyim aman bu klandan uzak durayım kafalarıyla oyuna giriyor . Biz az öz oyun başında eğlencesine oynar zaman harcamadan çıkan biriyizdir herkes bilir artık büyütmenin manası yok komik oluyor !

Durduk yere frenzy şöyle böyle diye yazan tiplerin hiç birini tanımam fazla kişiyle konuşan biri olmadığımı bilir herkes o yüzden kendi kendilerine yazanlara da abuk zubuk cevap vermezseniz iyi olur kendi kendinize bir şeyler yazıp birşeyler çiziliyor ne gerek var

3 gün almanyaya iş için seyehat yaptım dost bildiğim birileri ispiyonlamış ki fırsat bu fırsat deyip op yemişiz.

Kaldıki ben hesaba bakabilseydim ne olurdu diyenlere değişen bir şey olmazdı ama en azından o mis atan arkadaşlara biraz daha pre harcatıp mis bastırmak zorunda kalırdım . benim askerler dışarda köy kaybettiğim gözükmemiştir şaka gibi bende bugün raporları gördüm :D sağlık olsun .

Artık şu frenzy falan filan konuları açılmazsa inanın çok mutlu olucam gereksiz luzumsuz . Başkalarının söylemleri ile insanlar bana düşman oluyor way arkadaş ssssss

Tebrikler saygılar

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Selamlar
şimdi normalde bu tür ortamlarda yazı yazan biri değilimdir . Bu yazıyı da cevap verilsin diye değil sadece bilgilendirme adına veriyorum .

Öncelikle 70k pre harcıcak yaşı çoktan geçtik bu böyle bilinsin saçmalıktan başka birşey olmaz .

Tüm herkes korkudan dolayı uzak kıtalarda aman şu klandan uzak duruyim aman bu klandan uzak durayım kafalarıyla oyuna giriyor . Biz az öz oyun başında eğlencesine oynar zaman harcamadan çıkan biriyizdir herkes bilir artık büyütmenin manası yok komik oluyor !

Durduk yere frenzy şöyle böyle diye yazan tiplerin hiç birini tanımam fazla kişiyle konuşan biri olmadığımı bilir herkes o yüzden kendi kendilerine yazanlara da abuk zubuk cevap vermezseniz iyi olur kendi kendinize bir şeyler yazıp birşeyler çiziliyor ne gerek var

3 gün almanyaya iş için seyehat yaptım dost bildiğim birileri ispiyonlamış ki fırsat bu fırsat deyip op yemişiz.

Kaldıki ben hesaba bakabilseydim ne olurdu diyenlere değişen bir şey olmazdı ama en azından o mis atan arkadaşlara biraz daha pre harcatıp mis bastırmak zorunda kalırdım . benim askerler dışarda köy kaybettiğim gözükmemiştir şaka gibi bende bugün raporları gördüm :D sağlık olsun .

Artık şu frenzy falan filan konuları açılmazsa inanın çok mutlu olucam gereksiz luzumsuz . Başkalarının söylemleri ile insanlar bana düşman oluyor way arkadaş ssssss

Tebrikler saygılar

Ne güzel konustun be kesen sensin zevk alan sensin ama senin isinle başkası övünüyor salça oluyor .
Bunlara da taviz verme abi. Tabi bizi çekemedikleri icin senin oyunundan stilinden prim yapmaya çalışıyorlar.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
herkes hesabın sahibi kadar olgunluk gösterse zaten sorun kalmayacak. Adam keyfini aldı, mis gibi oyununu oynadı, bizi de çok uğraştırdı. Biz sadece klan olarak ilk organize mini opumuzu koyduk, haftaya başka klana ait bir tane daha koyacağız... Yani çok büyütülecek bir durum yok bu raporlarda, çok büyük bir başarı da yok, sıradan bir op. Zaten şu girilen multi klanlarına da o hesapları kim soktu o 20 kılıç 20 mızraklar için bu yollara kim girdi bunları hep biliyoruz o yüzden raporlara bakın, isimlere değil arkadaşlar.

-AzraiL-

Yasaklı
bahsettiğin diğer klanları bilmem ama NOP premiumsuz açılan dünyalardan olan klasiklerden ikisini kapattı. bir kez dünya şampiyonu oldu ve sayısını dahi hatırlamadığım tribal başarısı elde etti. premiumlu dünya olduğu için 34'ü kapattığımızı saymıyorum bak. umarım merakını biraz giderebilmişimdir kendi adıma. :)

Öyleyse helal olsun diyelim :)

DeletedUser31365

Ziyaretçi
herşeyi anladımda premium basan basar onada birşey diyememde dier insanları nie fakir die aşagılıyorsunuz insanın gönlü zengin olsun yakışmıyor o kelimeler sizin gibi insanlara

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Y6MzOl.jpg

Bu ss ten sonra konu kilit bence:D