Nirvana Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Gayet güzel rapor. Raporun sahibi olarak arkadaşı tebrik ediyorum :) Bir iki haftadır, 300 - 500 fake attırarak arada böyle kamiler çıkıp bir kaç ordu yakaladı.

Sinirlendim mi evet, en nihayetinde 4 gün uğraş dur şimdi şah basmak icin:)

Bir rapor koymuş devamı gelecek diye belirtmiş. Merakla bekliyoruz. Ya da ben koyayım:)

merak ettiğim üstadım bu kadar şah ı tek köyden mi bastınız yoksa burada mı toplamıştınız :)

Tek köyden bastınız ise amaç nedir :)

DeletedUser46610

Ziyaretçi
oo hoca güzel diss attın.. ama işte biz de o kadar pre yok haniii oyun başından bu yana bu kadar geliştirebildik :p

Isteseydin bir şekilde aktarırdım üstadım. Vur kaç yapmak yakışmaz bana. :) 3 - 5 kisiye 200 - 300 fake attırıp araya kami koyarak, kime atarsan at yakalarsın bir şeyler. Ki ben sizin tarafa bakmıyorum bile, yönü cevirmisim yukarı.:)

Kesilen askeri de kesinlikle hafife almıyorum, tebrik ediyorum o arkadaşı.:)

DeletedUser46610

Ziyaretçi
merak ettiğim üstadım bu kadar şah ı tek köyden mi bastınız yoksa burada mı toplamıştınız :)

Tek köyden bastınız ise amaç nedir :)

11 - 12 Saldırı ordusunun şahmerdanini tek köye toplamıştım. Aslında o köy de iyi de savunmam vardı. Iki üç kami de gelse kesmesi imkansızdı, boşluğa gelmiş savunmalari geri çekmişiz sah'lari unutmuşuz köy de :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
11 - 12 Saldırı ordusunun şahmerdanini tek köye toplamıştım. Aslında o köy de iyi de savunmam vardı. Iki üç kami de gelse kesmesi imkansızdı, boşluğa gelmiş savunmalari geri çekmişiz sah'lari unutmuşuz köy de :)

Çok büyük şanssızlık, kesen için güzel kesim, kestiren için üzücü bir durum ama oyunun şu aşaasında bir kaç günlük zaman kaybı sadece :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Enes kardeşimiz bu raporuyla cenaze işlemlerini başlatmış oldu adfgjk 3-5 mis arası atayım sonra serhata abi beni dövüyolar yazıcam :p

DeletedUser67601

Ziyaretçi
o Kadar dedik yanlış adama bulaşıyorsun diye, 40 orduyu kafana yiyeceksin ama olmadı. illa da zirvede bırakacam dedi :)

DeletedUser49405

Ziyaretçi

hahaha algı kasma boş yere arkadaşın da çok iyi biliyor şu durumda ölen 850 hafifinin benim yarım kamiden daha önemli olduğunu :)

DeletedUser49405

Ziyaretçi
Ben de koyde sadece 500 balta kaldi saniyordum ama oyle degilmis canim :)