NG vs XXX

LoneLyDayS

Acemi
Evet Nt-Zt ekibine karşı savaş açmış bulunuyoruz. Bu zamana kadar güzel yatıp büyüdüler biraz savaşsınlar 59 u savaşmadan bitirmelerine gönlümüz razı gelmedi herkese iyi eğlenceler :)

Siz buna savaş diyorsanız, iyi savaşlar olsun:)
Sınır köylerini destekle doldurup, hazırlıkları yapıp, saldırıları çıkıp, en son savaş ilan etmek ciddi bir savaş, yok oluşunuzu keyifle izleyeceğiz.

Desolate boy

Baltacı
Siz buna savaş diyorsanız, iyi savaşlar olsun:)
Sınır köylerini destekle doldurup, hazırlıkları yapıp, saldırıları çıkıp, en son savaş ilan etmek ciddi bir savaş, yok oluşunuzu keyifle izleyeceğiz.

Yer ayır da beraber izleyelim oyun başından beri izliyosunuz en iyi yaptığınız işti zaten alışıksınız bu durumlara :)

Deleted User - 848890894

Ziyaretçi
keriz misiniz olm hepiniz birleşip barzo'ya vursanıza, ng iyi savaşıyordu ya

Desolate boy

Baltacı
Zamanında sizler için savaş sırasında uykusuz kalıp; mis arası atıp, köylerinize kalıcı def yığdığım günlere yazıklar olsun.

Cidden bunu yaptiniz mi ya bilmiyordum savasi bitirip koyleri vericem geri savunma attiginizi bilmiyordum 80 90 saate attik savlari kamileri diyodunuz da hep 8 9 saatmis ben yanlis anlamisim demekki. Guzel yatip buyudunuz savasi arkada izlediniz sinira kami atmam sinirda bosa savunma yatirtmam diye de yazilariniz mevcut bosalttigimiz her bolgeye cokmeyi de bildiniz simdide gelmis laf ediyosunu. Sukretmeniz lazim bu kadar sure sizin icin savasip size oyun oynattirdik diye. Gidin yay atıp kenarda oynadık diye konusun hadi.

DeletedUser69808

Ziyaretçi
d58VWr.png