NG vs XXX

uyznlar

Ağır Atlı
d58VWr.png

@Desolate boy

Deleted User - 848890894

Ziyaretçi
NG'nin dünya başından beri savaşanları, savaşmaya devam ediyor hocam

aga barzo'nun sırayla herkesi yutacağı belli(eibo'nun barzo içinde de truvaları yoksa :D) buraya kadar gelmişken geri kalanların birleşip barzo ile savaşması en mantıklısı olurdu

Desolate boy

Baltacı
TDK nın hangi biriminde görev alıyordun, tebrik içeren özlü sözler göndereceğim bakıp bakıp tasvirler içerisinde ağlarsın bu şekilde. :)
Hala 2 klanın birleşimi olarak devam ediyoruz yolumuza problem yok

*BloW

Okçu
Şimdi öyle zt oyuncuları aklınca bişeyler yazıp kendilerini haklı çıkarmaya çalışmışlar. Yok hakları falan varmış bide abilerimizin. Bu klanları birleştirirken biz sınırda savaşıcaz zt ve cartel savunmayı atıcak diye konuştuk. Büyük başkanları birleştikten sonra nedense pasif olmaya başladı sonra sürekli muhattap olmamız için yeni adamlar vermeye başladı. Bunun yanında toplasan 10 çiftlik savunma çıkaramadılar cinle savaşırken bize. Ama ne hikmetse en arkada cinin oraya siber diye bi klana savunmalar atılıyodu. Bizde cinle savaşıyoruz cin silinmeden diye bunlara tepki vermedik. Sonrasında ise her op yapmaya kalktığımızda bizim cinin orasıyla işimiz yok biz saldırmayız diyip gidip siber tarafından köyleri alıyodular . Her op zamanı illaki bizimle bi kavgaları vardı. Bunu da şimdiye kadar sineye çektik. Sonra ne oldu biz her tarafı temizledik oceana girdik falan şimdiye kadar beleş sırtımızdan geçinmiş insanlar yine geldi burda beleş köylere konmaya başladı. Şimdiye kadar hiçbir opa katılma ama gel bizim vurduğumuz boşalttığımız köylere konmaya başla. Bu aralardaa da bu konu yüzünden küfürler hakaretler yedim şahsıma. Toplam kesimleri 500 k bile olmayan adamlar en son cini 1 haftada silmiş diye şekil yapıyodular bize işte. Bunun sonucunda bağlantıları koparıp savaşımızı açtık. Haber vermemeyi de bizzat ben kendim istedim hakedenin hakkı kötektir. Ne hakettiyseniz onu buldunuz. Anlamadığım nokta niye şaşırıyosunuz saldırmamıza bana küfürler hakaretler edip sizle kanka mı geçinecektim. Hadi şimdi başka dünyaya yol alın. Uzun oldu yazı ama yapacak bişe yok olaylar baştan sona böyle.

Despi*

Casus
ng yi tebrik ediyorum :d
yalnız bitmiş dünyada bari süre verip saldırır insan :d