myrmidons

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
benim bir sorum olacak belki bu başlıkta yanıtı bulabiliriz agarta kimdir kimlerden olusur , masonlukla bir alakaları varmıdır ciddi merak içindeyim kim abi bu agartacılar ne iş yaparlar bilgisi olan varmı cidden soruyorum..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sizinkiler başlık ilgi çekmeyince bizi çekmek için uğraşıyorlar sanırım :D

DeletedUser15829

Ziyaretçi
benim bir sorum olacak belki bu başlıkta yanıtı bulabiliriz agarta kimdir kimlerden olusur , masonlukla bir alakaları varmıdır ciddi merak içindeyim kim abi bu agartacılar ne iş yaparlar bilgisi olan varmı cidden soruyorum..

Benimde aklıma en çok takılan şey o valla abi, oyun iyice kurtlar vadisine döndü.

myw**

Dük
ilk defa bu başlığa suan baktım oda samaedov yorum yapmış ona bakmak içindi yalan yok

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadalar yanlış anlaşılsın oyun başlamadan bu kadar gereksiz konuya girmeye gerek yoktu.. oyun başlayınca savaşarak ne yapacaksanız yapın ortamı germenin anlamı yok.. oyunu bu kadar kişiselleştiripte onur meselesi halinede egetirmeyin

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
arkadalar yanlış anlaşılsın oyun başlamadan bu kadar gereksiz konuya girmeye gerek yoktu.. oyun başlayınca savaşarak ne yapacaksanız yapın ortamı germenin anlamı yok.. oyunu bu kadar kişiselleştiripte onur meselesi halinede egetirmeyin
rakip olan rakip :) düşman değil. gerçi bunu diyecek son kişilerdenim de neyse :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
rakip olan rakip :) düşman değil. gerçi bunu diyecek son kişilerdenim de neyse :)
batu güzeldi :) düşman değil rekabet bu oyun rekabet işidir.. karşındaki düşman değil rakip olarak görmek gerekiyor ama hayırlsı genede dünya açılınca burda rakip olan orda dost burda dost olan orda rakip olabiliyor.. çünki bu oyunun yapısı gereği oyun gidişatına göre dost veya rakip vardır..sonuçta bizler birileriylen savaşmak zorundayız herkes onun için oynuyor

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Bende myramidon ailesine özürlerimi iletiyorum. Şahsi olarak Kendala takılmasını sevsemde, klan sayfası bunun yeri değil.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
bizimkiler beni taşlayacak yine de ben farklı şeyler yazacağım bu klan hakkında, hoş aynı yere varacağım sonuçta ama sebebini farklı olarak düşünüyorum en azından:D

bu klanın bu kadar sevilmemesinin nedeni olarak ben kurucusunun kötü şöhretinin temel sorun olduğunu düşünmüyorum. Bu klana daha çok şu yanlardan filizlenip, klan yönetiminden bihaber, zerre oyunculuk bilgisi olmayıp da sanki çok bi naneymiş gibi ortalıkta dolanan adamlar çok zarar veriyor.

görüyorsunuz işte bu sayfada bile varlar, sorsan sana bana oyun anlatır ama bi kere herifin yazışından cıvıklık akıyor, zaten şu bikaç sene önceki dalgalardan bi önyargı var. bi de bu tip oyuncular gelip cıvıklık yapınca haliyle cephe oluyor yoksa bence klanlar.org'da kemik ekip olarak şurada en büyük 3 klandan biridir oyuncu topluluğu olarak devam eden hücum ve dejavuyla beraber bu klan ama revizyon şart:D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ünsal abi konuya farklı bi açıdan bakmış ama doğruluk payı yok denemez