myrmidons

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12581

Ziyaretçi
İlgi çekmeye çalışmışsın tutmamış.
Giderken boşlarıda götürürsün bu masayada bi orta şekerli lütfen:p

Hadi şimdi sen laf at o seni beğensin.O laf atsın sen onu beğenin.Birbirinizin pisliklerini yalayarak aklanmaya çalışın.

Ayrıca ilgilik bir durumum yok,o blog zaten yeterince ilgi gördü zamanında rahat ol.Benim onu oraya atma amacım hala yüzsüz yüzsüz "biz bot kullanmayız ki yhaaaa manyak msn .s.s" triplerinde olmanız ;)

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Hadi şimdi sen laf at o seni beğensin.O laf atsın sen onu beğenin.Birbirinizin pisliklerini yalayarak aklanmaya çalışın.

Ayrıca ilgilik bir durumum yok,o blog zaten yeterince ilgi gördü zamanında rahat ol.Benim onu oraya atma amacım hala yüzsüz yüzsüz "biz bot kullanmayız ki yhaaaa manyak msn .s.s" triplerinde olmanız ;)
kes bence sesini

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Kesebiliyosan gel kes ;)

Moruk bi zamanlar cocuk olman senin hala cocuk oldugunu göstermez. Örnekte vereyim; Kanlar kaynarken herkesin hatası olmuştur en nihayetinde oyun. Herkes bi kere multi, bi kere bot bi kere o bi kere camlara yumurta atma gibi deneyimler yaşamıştır. Arkadaşının kalemini çalmıştır. İnsanlık hali toy dönemler hani bu ne insanları hırsız yapar ne bişey anlatabiliyormuyum. Bu adam hala kullanıyorsa banı yer en nihayetinde? Geçmişteki hataları pişirip ortaya atmak o insanların hala öyle oldugunu düşünmek ayıptır. Ha istedigin yere çek bu dedigimi. Ayıptır yerine milyon şey geldi aklımada işte sonra ban man yiyoruz. Azıcık şu oyunda akıllı olun. Kendo botcu kendo multici aa uu diye dikkat cekmeye calısmayın. Ama en çok tutan yol oldugu dogrudur. Şu arkadaşında yorumunu begeninde yeterki boş kovalamasın.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Moruk bi zamanlar cocuk olman senin hala cocuk oldugunu göstermez. Örnekte vereyim; Kanlar kaynarken herkesin hatası olmuştur en nihayetinde oyun. Herkes bi kere multi, bi kere bot bi kere o bi kere camlara yumurta atma gibi deneyimler yaşamıştır. Arkadaşının kalemini çalmıştır. İnsanlık hali toy dönemler hani bu ne insanları hırsız yapar ne bişey anlatabiliyormuyum. Bu adam hala kullanıyorsa banı yer en nihayetinde? Geçmişteki hataları pişirip ortaya atmak o insanların hala öyle oldugunu düşünmek ayıptır. Ha istedigin yere çek bu dedigimi. Ayıptır yerine milyon şey geldi aklımada işte sonra ban man yiyoruz. Azıcık şu oyunda akıllı olun. Kendo botcu kendo multici aa uu diye dikkat cekmeye calısmayın. Ama en çok tutan yol oldugu dogrudur. Şu arkadaşında yorumunu begeninde yeterki boş kovalamasın.

Hadi herkes yaptı diyelim ama aralarından sadece ADAM olanlar gelip hatasını kabul eder.Sizin gibilerse sadece böyle zeytinyağı gibi suyun yüzüne çıkmaya çalışır.Ben öyle sizin gibi bunları takacak evreleri çoktan geçtim.Benimde aklıma türlü türlü şeyler geliyor,hatta evin içinde bağırarak birşeyler saydırıyorum da yazmıyorum buraya sonra ban man yiyoruz.Sende bunu istediğin yere çek hadi bakalım.

Dikkat çekecek birşeyde yok ayrıca.Herkes oyununu oynasın dikkatler kim iyiyse onun üzerinde olur zaten rahat olun.Neyse sen bunlardan anlayacak,doğruya doğru eğriye eğri diyecek bir tip değilsin belli ki.Sahibiniz kemiksiz bırakmış sizi,bugünki benden olsun.Boş boş havlayıp kafa ütüleme daha fazla.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Daha fazla da cevap verip sizin seviyenize düşmem herkes biliyor zaten ne karalarsan karala hadi kolay gelsin.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
:D moruk bu oyun başlamadan millete botcu deyip ilgi çekip sonra oyunda görelim ayagına çekti az önce gördünüzmü sizde? Neyse iletişim okuduk ettik dışardaki it kopuktan farklı olmalısınız denmişti bizlere. Çok şükür diyelim geçelim bu elemanı. Hatalar yapılır deyip bunu kabul etmiş oluyorum aslında? Toy dönem demişim gençlik demişim? Kabul etmişim aslında ama işte cahillik demeye getirmişim. Ama yok kendal bot kullanmışsın idam edilmen lazım bro adamlar da az haklı sayılmaz. Neyse neyse algı yollarını belli bi yaştan sonra genişletemiyorsunuz insanların. Baya bi seni dövmüşüm hocam sanırım lafla epey içerlemişsin bagırmışsın falan cümleler tekrarlanmış, komik cocuksun. İnşallah oyundada iyisindir böyle ben sana sayıp sövmüyorum. Sayfayı kapatıyorum yok oluyorsun :) tavsiye ederim

DeletedUser58583

Ziyaretçi
yaş +15 bence kaale aldıkça boş teneke görevi görecek başarılar ailem.

Havladığına göre bir kemik yetmemiş.Yok ama seni bu kadar beslediğim yeter.Atmıyorum kemik felan:

14e6834abde24293935c33b8853849c5.png

Üffffff erkek beeee

QuickSilver*

Baltacı

Sene olacak 2017 hala mı bu muhabbet be kardeşim hahahaha. Belli ki senin de herhangi dünyadan bu klana karşı karın ağrın oluşmuş , senelerdir senin gibiler bitmedi tıpkı bu klanın bitmediği gibi o yüzden boş yapmaya gerek yok dostum başarını yada lanetini dile ve klasiğin açılış duyurusunu beklemeye geç ;)

Bu arada baturalp falan nerelerde en son yönetim ekibini bitiricem falan diyordu :D

Sene olacak 2017 hala mı bu muhabbet be kardeşim hahahaha. Belli ki senin de herhangi dünyadan bu klana karşı karın ağrın oluşmuş , senelerdir senin gibiler bitmedi tıpkı bu klanın bitmediği gibi o yüzden boş yapmaya gerek yok dostum başarını yada lanetini dile ve klasiğin açılış duyurusunu beklemeye geç ;)

Bu arada baturalp falan nerelerde en son yönetim ekibini bitiricem falan diyordu :D

Sence laf anlatmaya calıstıgın kac tane israf var burada :D

DeletedUser53074

Ziyaretçi
kun aguero adlı arkadaş,
tüm objektifliğimle ve samimiyetimle söylüyorum: kalitesiz bir insansın

DeletedUser53074

Ziyaretçi
furkan konuyu saptırma. benim bahsettiğim şey oyunla alakalı değil. zaten elemanda "kesinlikle haklısın" der gibi bi cevap vermiş. daha fazla muhattap olma