MyrmidoNs vs Stalker

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Kimse kimseye terörist demedi arkadaşım. Zamanında kobani olayları olsun bahsedilen fotolar olsun genel forumda geçtiği için terör propagandası adı altında söylem var. Bunu kendileride çok net bildiği için elinde 300 spartadan aldığı kayıt adı altındaki fotoda da bu var. İsteyene bende wpden gönderirim. Burda konuyu nasıl çarpıtırız kaygısına düştüler hepsi bu.
300 sparta senden Kendal'ın böyle fotolarımı var bi atsana mı dedi ? Mevzu nereden çıktıda 300sparta senden böyle fotolar istedi ?
- Özür dilemek bir erdemdir evet sende dün geldin özürdiledin. Ben bu adam hakkında yanlış düşünmüşüm, bu adamın dedikodusunu da bir daha yapmayacağım diyip uzun bir süre kendini unuttur. Şu an yapacağın en güzel hareket bu, fakat boğazına kadar batmışsın, halen çırpınıyorsun, çırpındıkça daha fazla dibe batıyorsun farkında değilsin.

-Stalker oyuncuları bu çoğullamadan rahatsızsınız farkındayım kim olsa rahatsız olurdu, fakat Beskar arkadışımız halen Ucanzi'yi nasıl kurtarırım çabalarında boş ver kardeşim kurtaramazsın, kurtarmaya çalıştıkça sende yanında batarsın. Bu oyunda iki tip ceza şekli var birisi saldırıya açık diğeri saldırıya kapalı. Bu konuyu da uzatmaya gerek yok, sanki siz bizde böyle bir oyuncu yakalasanız farklı bir olay yapacaktınız.

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Ayrıca şunu da ilave edeyim burada ki olay köy mevzusunu çoktan geçti beyler, gece mesaj yollatıp bi helallik isteyim demekle olmuyor. Hukuk devleti burası unutmuş olsanız da. Adalet yerini bulur mahkeme de.

**JiLeT**

Mızrakçı
Arkadaşlar hesap alinmasi verilmesi hakkinda yazmayacagim fakat bu muhabbeti dallanıp budaklandırmamak gerek.Heleki mesleği ülkemizde polislik olan birisi için yukarida yazilan 'yetersiz eğitim almış, üniformasının hakkını veremeyen, feto kriptosu vb.' şekilde ithamlar başınızı ağrıtmasın.Bu oyunu oynayan bir çok asker- polis var,bu şekilde kimse yorum yapamaz..Moderatörlerden ricam,oyun harici postlari kaldirabilir miyiz.?

Mönch*

Yasaklı
@UcanZi Bak senden tek bir sorunun cevabını istiyorum uzun uzun açıklama yapıp dolandırma lütfen ben, sen ve 300 sparta konferansta iken ben adamı yanlışından döndürmeye çalışırken, sen kalkıp bu adamın '' roket atarla fotoğrafı var sempatizan'' dedin mi demedin mi erkek gibi cevap ver şuna sadece üçtür soruyorum lafı uzatıp dolandırıyorsun evet yada hayır basit bir soru?

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Değiştirilmeli dediğiniz kuralları oyuna kaydolurken kabul ediyorsunuz. Farkında mısınız? Onur sana ne oldu pm atsana müsaitsen

Deleted User - 360425

Ziyaretçi
kabul ediyoruz ediyoruzda kabul etmek beğenmemek anlamına gelmiyorki ?

ben mesela maaşımıda az buluyorum beğenmiyorum ama kabul ediyorum

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
kabul ediyoruz ediyoruzda kabul etmek beğenmemek anlamına gelmiyorki ?

ben mesela maaşımıda az buluyorum beğenmiyorum ama kabul ediyorum

Maaşında zorunlusun ya da gider daha iyi maaşa iş bulursun. keyif almak için oynadığın oyunun kuralları seni sıkıyorsa ve istemiyorsan ya bırakacaksın ya sa alternatif bir oyun bulacaksın. Her halükarda oyun kuralları net ve uymak zorundasın. Uymuyorsa da sessizce işteki gibi çalışacaksın.