MyrmidoNs vs Stalker

Deleted User - 848903938

Ziyaretçi
Abi hal hatır soruyorum niyetim kötü değil.Oğuzcum'un savunma sirküsüne dönüş yapmadık diye ponçik kalbi kırıldı galiba.

Mr.Badger

Ağır Atlı
Ben en son 10 metrekare alanda 4 bayanla iken tek ders sınavına giriyordum. 4 Bayanda eğitim görevlisiydi.

SungurAlp

Markiz
Birisi çıkmış şahsi olarak oynadığı klana lafları iade ediyorum tarzı bir şeyler demiş, yani dediğiniz terörist iddiası doğruysa bize terörist demiş oldun?
Arkadaşı ihraç etmezdim bu konuşmadan sonra kendi oyunu bırakmasaydı.

Deleted User - 848908471

Ziyaretçi
Oyunu nasıl geliştirebiliriz, multiyi nasıl engelleyebiliriz, w63 ne zaman açılacak gibi postların 10 dakikada kaldırıldığı bir yerde geceden bu yana burası Bakırköy adliyesine döndü kimsenin umrunda değil. Korkunç gerçekten. Classic ne zaman açılacak yazayım da kaldırsınlar postu bari

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Oyunu nasıl geliştirebiliriz, multiyi nasıl engelleyebiliriz, w63 ne zaman açılacak gibi postların 10 dakikada kaldırıldığı bir yerde geceden bu yana burası Bakırköy adliyesine döndü kimsenin umrunda değil. Korkunç gerçekten. Classic ne zaman açılacak yazayım da kaldırsınlar postu bari
aga hemen silinmesin zaten okuyamıyoz sonra bi sal adminleri

Beskar

Milis
Klanın hesap silmiş hala kavga etme derdindesin :) Tebrik ederim güzel ceza kesmişsiniz. Mutlu oldun mu? Ne istiyorsun şimdi aferin mi diyeyim?

Del Pierro tebrik etmiş, elinize sağlık demiş. Konu bitti gitti.

PacmanBegins

Yasaklı
bunu aferinlik durumu yok ban yediğinde ağlayacaksan fitne fücur karışmasına sebep olacaksan oyuna ban yeme. Bak ben de yedim ban keşke toplasalardı beni de. Güler geçerdim, forumda da dalgasını geçerdim. Son klasikte kimleri topladık yıktık yağmaladık ban yiyenlerden(kendi klanım da dahil) tek sesleri çıkmadı doğrusu budur çünkü.

PacmanBegins

Yasaklı
r u z n a r k ,muslera ve bunun gibi 2-3 kişi yağma köyümdü
hasanı topladığımızı topladık kalanını yıktık
serkan abiyi topladık
bunu gibi 2-3 kişi daha var hatırlamadığım hiç biride köpürmedi bi muslera oyunda sinirlendi yazdı bana onunla da sonra muhabbet kurduk tatlıya bağlandı

memnun etti mi bu cevap seni ?

Beskar

Milis
Aslına bakarsan öylesine sormuştum, kimi yazsan Aferin diyecektim :) Hayatınızda ve diğer dünyalarda başarılar.

Nusret yağma köyü olmuş :) İyi oldu öğrendiğim dalga geçerim arada :)