MyrmidoNs vs Stalker

UcanZi

Çaylak
Bende de kayıtlar var Kendal. Düne ait değil bu adamla konuşmaların en başından beri kayıtlar wpde duruyor. Sen davanı aç bir şey çıkar çıkmazsa bende ona göre davamı açarım karşılıklı davalaşırız mevzu bu ise.

ressam12.

Çaylak
Cevap gelemdi çünkü yukarıdaki yazdığım cümlenin aynısını konferans ta söyledin, Arkadaşlar benim az çok herkeste numaram var yoksada özelden yazın vereyim numaramı kanıt delil isteyenler mesaj atsın tek tek atayım malum buraya atınca ban yiyiyoruz :)

Sus ve Oyna

Acemi
Dost diye bildiğin insan cezalıyken köyünü aldığında kötü kalp temiz kalp tartışması yapalım. Dertleşiriz :)

Kim dedi sana ceza ye Benmi attım cezanı Kendal mı attı twstats ten farkettik girdik ama sizin bu kadar oyun hırsınız oyun içinde olan bir şeyi ne noktalara taşımız üzülüyorum size gerçekten zavallısınız..

Nigrum Cygnum

Çaylak
Dost diye bildiğin insan cezalıyken köyünü aldığında kötü kalp temiz kalp tartışması yapalım. Dertleşiriz :)
Yani biri sizin köyünüzü cezalı iken aldığı için, başka biri hakkında terörist diye iftira atılabilir, türlü türlü şeyler söylenip iki insan birbirine düşürülebilir anladım. Bundan sonra sizi kızdırmamaya dikkat edelim bari mazallah gelir öldürmeye kalkarsınız her şey mubah nasılsa size göre :s

UcanZi

Çaylak
Kimse kimseye terörist demedi arkadaşım. Zamanında kobani olayları olsun bahsedilen fotolar olsun genel forumda geçtiği için terör propagandası adı altında söylem var. Bunu kendileride çok net bildiği için elinde 300 spartadan aldığı kayıt adı altındaki fotoda da bu var. İsteyene bende wpden gönderirim. Burda konuyu nasıl çarpıtırız kaygısına düştüler hepsi bu.

ressam12.

Çaylak
Kimse kimseye terörist demedi arkadaşım. Zamanında kobani olayları olsun bahsedilen fotolar olsun genel forumda geçtiği için terör propagandası adı altında söylem var. Bunu kendileride çok net bildiği için elinde 300 spartadan aldığı kayıt adı altındaki fotoda da bu var. İsteyene bende wpden gönderirim. Burda konuyu nasıl çarpıtırız kaygısına düştüler hepsi bu.

Ya çok basit bir soru soruyorum ben, sen kendalın dağda roketatarla fotoğrafı var örgüt sempatizanı, dedin mi demedin mi biz telefonla konuşurken?

Tamam sercan 2 şahit var konusmada yalan söyleyip kendalın dağda elinde roket atarlı fotoğrafı var demişsin bu bile terorist demen ile aynı anlamı taşıyor ben gerekli basvuruyu ibo kardeşime yaptırıyorum. 2 şahidin adınıda vereceğim ve manevi tazminat davamızı açacagız

Ayrıca ademde whatsapp konusmaları ile ilgili söylediklerin ile ilgili davayı açacak

Sonrasını hep beraber görelim. Sen istedin bu durumu kolay gelsin :)

Beskar

Acemi
Hala hakaret ediyorsunuz. 300 dışında bir şey demedim alanlara. O zamanda söylememiştim. Bu 300 e ne gelirse hak eder. Çölde susuz kalsa su vermem.

Tartışmanın konusu :

1-) 300 kandırıldı ?

2-) Nasıl ? kendal ile vs diyorsunuz ?

300 bizi rahat rahat gelişmek için kandırırken iyiydi kandırılınca mı suç oldu?

UcanZi

Çaylak
Ressam telefon konuşmasında geçen konuşmayı aynen aktarıyorum sana. Zamanında genel forumda fotoğraflar çıktı sizin çok temiz ve düzgün gayet doğal olarak lanse ettiğiniz kobani olaylarına destek + söylediğin fotoğraf var dedim. Bunlar zamanında terör propagandası adı altında ismi geçmiş dedim forumda. Sizler ne yaptınız Sercan terörist dedi diye yaygara koparmaya çalıştınız.Sana da bunu söyledim iddaa ettiği wp konuşmasında da bu var. Siz tutup bunu köye bağladığınız için 4 5 köy fazla toplayım kaygısından kaynaklandığını düşündüğünüzden dolayı ben Faruka mesaj atıp hesabı silme kararı almıştım. Nitekim bu zamana kadar köy kasaba uğruna bir çabam olmadı sizler kadar. Kalkıp elinizde olan olmayan şeyler ile kimseyi tehdit etmeyin.

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Birileri o dost dedi ellemedik rahat rahat gelişti . Cezalı hesap gördü hemen köye üşüştü. Bir şey demedik tebrik ettik. Şimdi canı yananlar bas bas bağırmaya başladı. Tebrik ediyorum güzel tepki veriyorsunuz canınız yandığında.

Bu yorumu okurken utandım. Bizim derdimiz köy mü yada hesap mı burada? Yani bu olay ayıp değil midir? Cezalı hesaba saldırı çıkılır köy alınır aynısını iki tarafta yapar bu oyunun bir parçası bu. Sen burada ceza yediğinde poke'ye selam yazmadın mı? Biz mi dedik co yap biz mi dedik ceza ye diye? Adam ceza yemiş köyü gitmiş umrumda değil 3 köy az diye mi savaşı kaybedecem yada 3 köy fazla olsa kazanacak mıydım? Girdim profiline baktım 32 yaşında adamsın yapma etme senin hakkında böyle şeyler söylense ne hissedersin acaba?

Sercan uzatma söylediğin şeylerin ne anlama geldiğini cok iyi biliyorsun resmen dağda roketatarlı fotoğrafları var demişsin.

Telefonda cocugu kandırıp whatsapp konusmalarda alenen terorist damgası yapıştırmıssın kardeşim biz acıyoruz davamızı sonucları seni bağlar beni değil

ressam12.

Çaylak
Basit bir soru sordum dedin mi demedin mi? hala dün dc de @XenaDobhe** nin sana kullanığı tabirin aynısını yapıyorsun (ağzına sağlık yani çok güzel söyledi orası ayrı bir konu ) :) neyse ben yazacağımı yazdım her şey açık ortada kanıtları ile beraber daha fazla muhattap olmuyacam isteyen yazabilir bana.

Bende de kayıtlar var Kendal. Düne ait değil bu adamla konuşmaların en başından beri kayıtlar wpde duruyor. Sen davanı aç bir şey çıkar çıkmazsa bende ona göre davamı açarım karşılıklı davalaşırız mevzu bu ise.
Kendal dün hala insanların ekmegiyle oynamaya gerek yok diyordu ama sen dansözlük yaparak insaları çileden cıkartıyorsun neyse en sevdigin şarkıyı açayım da dinle bakalım

UcanZi

Çaylak
Ben de dün Onura wpden yanlış bir durum varsa sizinkiler mevzuyu köye kasabaya bağladı hesabı sile alıyorum dedim. Ayrıca kendisine yine Kendalla konuşup arada yanlış anlaşılma olacak şeyler içinde son bir kez konuşup gider ayak mevzuyu tatlı noktalamak istedim. Bugün gördüğüm tablo ise tamamen bambaşka. Benim konuşacak yüzüm var. Tutup yazı yazmasak bu sefer kaçtı imajı kondurursunuz. Olayları çarpıtmayın hepiniz yaşınızı almış adamlarsınız. Senin o ilk mesajın Kendal komple palavra bu arada.Hiçbir dayanak yokken şunlar şunlar oldu demen komik. Saf dediğin adamın laflarıyla yola çıkmaya devam et. Başka bir şey yoksa daha fazla yazmayacam. Sabaha kadar buraya yazmakla uğraşamam

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Kendal'ı biz ikna edemedik. Ekmeğiyle oynamayalım dedi ama buradaki muhabbetten sonra kendisi ikna olmuş oldu iyide oldu bence. Biz sonuna kadar arkasındayız. Konuşmalar elimizde zaten Discord'da olan muhabbete herkes şahit. Yapılan telefon görüşmesinde 2 tanık var. Sen hala buraya gelip bende de konuşmalar var Adem ikili oynuyor ilk günden beri klanıma gelmeye çalışıyor diyorsun. Yargı karşısında hakime de savunmanı "300 Sparta casusluk yaptı ikili oynadı Myrmdn'da iken Stalker geçmek istedi bizde kabul etmedik op yaptık sonra multiden global ban yedi." diye yaparsın :)

Stalker'da oynayan arkadaşlardan bazı yapılan genel konuşmalar sebebiyle ben özür dilerim ama konu sizlerle alakasız bunu biliyorsunuz zaten bizde biliyoruz merak etmeyin. Sizlere yönelik bir suçlama yok zaten bizim tarafımızdan ama arkadaşlar konuşurken hararet sebebi ile 1-2 cümle genel olmuş. Zaten Stalker'da oynayan arkadaşlar da bize hak veriyorlar bunu da biliyoruz :)