MyrmidoNs vs Stalker

Açık söylüyorum böyle bir şeyi bizim klanımızdan biri yapmış olsaydı şimdiye ihraç etmiştik, ben şahsım adına genelliyorum kendala terörist diyenin söylediği tüm lafları ait olduğu klan üyelerinin hepsine tek tek iade ediyorum.
Adama sahip çıkan lafına da sahip çıkıyordur.

4BlackStyLee

Berkaycım burada böyle bir genellemeye girmeye gerek var mı cidden :) Ben de mi birinin yaptığı işi tüm klan yapmış gibi her şeyi yazayım?

diRigent

Milis
Açık söylüyorum böyle bir şeyi bizim klanımızdan biri yapmış olsaydı şimdiye ihraç etmiştik, ben şahsım adına genelliyorum kendala terörist diyenin söylediği tüm lafları ait olduğu klan üyelerinin hepsine tek tek iade ediyorum.
Adama sahip çıkan lafına da sahip çıkıyordur.

4BlackStyLee

Daha önce klanlar içinde terbiyesizlik yapan bu terbiyesizlikten kastım onur şeref ailevi değerlere saygısızlık yapanı kimse tutmadı arkasında da olmadı kaç yaşında adamlarsınız .Reelde adam gibi adamsınız ama 10 KB'lık tarayıcı oyunu için kılıktan kılığa giriyorsunuz neyseniz o olun ya maviysen mavi siyahsan siyah yeşilsen yeşil bu oyunda 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer versen arada kalan 2 kuruşa seni değil herşeyini satar ...

Rocco Siffredi

Mızrakçı
oooo hesap paylaşmalar, hesaptan hesaba geçmeler, şifre paylaşmalar, anlaşmalı köy alımları hatta pushing bile çıkar biraz uğraşsak. yetkilileri göreve davet ediyorum.

Beskar

Acemi
Birileri o dost dedi ellemedik rahat rahat gelişti . Cezalı hesap gördü hemen köye üşüştü. Bir şey demedik tebrik ettik. Şimdi canı yananlar bas bas bağırmaya başladı. Tebrik ediyorum güzel tepki veriyorsunuz canınız yandığında.

ressam12.

Çaylak
Normalde yazmıyacaktım ama yani bu kadar da olmaz,
Dün ben sercan (ucanzi) ve 300 sparta telefondan konferansta konuştuk bu ucanzi denen şahıs ''kendalın dağda roketatar ile fotoğrafı var ve örgüt sempatizanı'' bu cümleyi kurdu gelip burda ben bunu demedim desin ben şimdi hesap silecem. şimdi kalkmış burada hikaye anlatma millete 300 spartayı saf buldun kandırdın daha sonra aran bozulunca da burda atıp tutuyorsun suçu başkasına yıkmaya çalışıyorsun yani bir oyun için bu kadar yapılmaz bence değdimi aldın 3-5 köy ee sonuç? kaç yaşında adamsın yani o konuşmaada olmasam inanacam yaptıysa çıkıp burda evet işime geldi öyle yaptım de çık git yani. Ben dün teefonda da söyledim insanlara iftira atmayın ha bir de telefon kapandıktan sonra hemen köyleri toplamaya başlayıp misleri çıkıp hesaba ban yedirmesi de ayrı bir ironi, oyunda kurtarılıyor devlet zaten :)

UcanZi

Çaylak
Hata bende ki adam yerine koyup 30 kişilik dcnize gelip konuştum ama şöyle bakıyorum da sözler ne kadar çarpıtılmış olan olmayan şeyler totodan uydurulup bugün böyle bir metin yayınlanıyor. Yok hesaba premium aktarmışım yok hesabı açıp Ademe vermişim yok sonra ceza aldırmışım. Yok köy alamayınca safıma çekmeye çalışmışım. Adam en baştan beri ortada pervane oldu bu bir. Hepsinin kayıtları duruyor wpde.Şu söylediklerini belgeleyecek konuşmaları atın hepimiz okuyalım.Kim ne presi aktarmış kim ne hesabı açmış. Adam en son sile almış hesabı size mail şifre veriyor. Daha sonra verdiğine pişman olup şifreyi tekrar alamayınca sonradan açtığı hesap aklına gelip kendini multiden şikayet ediyor. Oyunda yemediğiniz nane kalmaz sonra kalkar burada temizlik abidesi kesilir ahkam kesersiniz. Şu yukarıdaki densizin söyleyeceklerine cevap yok zaten galyana gelmişmiş oyun başından beri yanıma gelmeye çalışıp bir yandan sizinle oynayan,yaptıkları ortaya çıkıncada adı saf olup geçilen biri hakkında fazla söze lüzum yok.Konuyu nasıl çarpıtır nasıl ekmek çıkarırırz davasına döktünüz. Mevzuyu köy kasabaya bağladığınız için ben dün geriye çekilme kararı almıştım ama siz ondan da anlamamışsınız gördüğüm kadarıyla. Nitekim bu zamana kadar adı truva dışında başka bir şeyle anılmayan kişilerin tek derdinin bu olması garipsenecek bir durum değil.

rafortek

Acemi
Kim doğru kim yanlış kim ne diyor belli değil . Ortada konuşma kanıt bir şey olsada bizde aydınlansak

Ya işine bak sercan halen yalan söylüyorsun 2 dk delikanlı ol de ki evet ben senin hakkında böyle şeyler söyledim yok dağda elinde roket atarlı fotoğraflarım varmış peştemal da takmısmıyım :)

Beskar

Acemi
Diğer masum sadece oyununda olan Myrmdonslular için şunu da paylaşıyım. 300 ün savunulacak hiç bir tarafı yok.

Beskar Ara 28, 09:24
Bu 300 muhabbeti nedir Bu aralar yorgunum erken yattıydım

UcanZi

Çaylak
Sen söylediklerini bi kanıtlasana kocaman metiye düzmüşün orda. Benim en başından beri 300 sparta ile konuşmalarım wpde duruyor merak edenlere gönderiririm. Bir ikincisi zamanında genel forumda böyle muhabbet çıktı fotoğraflar paylaşıldı ben o zamanlar oyun oynamadığım için böyle şeyler fotoğraflar geçti dedim. bahsettiğiniz kayıtlar ile avukatınız aracılığı ile davanızı açabilirsiniz Kendal. Bende adliyede görev yapıyorum davayı takip etmem kolay olur. Yukarıda dedin ya bir tane delikanlı arkadaş cimere şikayet etti diye siz de delikanlıysanız elinizde olan dökümanlar ile gider şikayette bulunursunuz. Burda hakaret eden klavye delikanlılarına da sözüm ben sizin atıştığınız veletlerden değilim oturup tek tek cevap yazamam. Olayı çarpıtıp nasıl ekmek yaparız kaygısına dönüştürürüz durumuna getirdiniz çünkü. Delikanlı gibi gelip hepinizin kafasındaki sorulara yanıt verdim 40 kafadan 40 soru gelmesine rağmen. Ama işinize ne yarıyorsa onu kendinize göre yontup genel forumda laf yapmayı sizler delikanlılık çatısı altında görüyorsanız o da sizin probleminiz.

Peki sercan o zaman karar senin yapalım bakalım şikayetimizi o zaman . Konusmada 2 tane şahit arkadasta var. Hakkımda söylediklerini mahkemeye taşıyalım sonucun ne olacağını avukatımız cok iyi söyledi. Sonuclarına hazırsan basvuruyu yapayım ben o zaman ?

Ayrıca whatsapp kayıtların da elimde zaten

Nigrum Cygnum

Çaylak
Çok konusmaya gerek yok.

Dün konuya bir çok kişi şahit oldu. Sadece kendi klanımın oyuncuları da değil . Bu olayı w24 ten beri yaşıyorum. Ama nedense bu tarz şeyleri öne süren bir çok kişi hep bir çıkarı oldugunda ve hep bir sıkıştığında bu tarz durumları kullanmaya kalktı ve her nedense olay onun cıkarları haricinde oldugunda susmayı tercih etti. Sadece bir arkadasımız delikanlı gibi gitmiş cimere şikayet de bulunmuş. Onda ise herhangi bir durum tespit edilememiştir demişler. Eğer gerçek vatansever duygular besleyeseydiniz bu tarz durumları oyundan çıkar sağlamak yerine gider bu delikanlı arkadasımız gibi şikayetinizi eder gerisini devlete veya mahkemeye bırakabilirdiniz.

Dün ki mevzu da ise daha doğrusu benim olaylardan haberim yoktu. Uzun zamandır sercanın 300 spartalıyı tarafına cekmeye caliştiğini biliyordum. Çift taraflı caliştiğini söylüyor ama arkadasımız malesef yalan söylüyor. En son 2 gün önce bak son şansın gel stalkere aldırayım seni demiş onu beceremeyince hesaba op yapmaya kalktılar. İşin sonunda kesilen onca orduya rağmen 1 köy alabildiği icin arkadasımız son kozunu oynamaya karar veriyor.

Adem arkadasımız ise saf bir arkadasımız her duruma cok cabuk inanabiliyor. Sercan da bunu anladıgı icin son kozunu oynuyor ve benimle ilgili bu durumu öne atıyor. O andan itibaren 180 derece dönüyor arkadasımız ve inanıyor ve sercan ise kendisine kücük puanlı bir hesap verip gel sen burada oyna arkada hızlı gelişirsin diye hesap veriyor, prelerini aktartıyor, cocuga sifreyi veriyor ve geciriyor hesaba. Tabi sercan ellerini avuşturmaya başlamış destekleri geri göndericek arkadasa , hesabı sildircek önünde ki pastaya toplamaya başlayacak ki olaydan haberim olunca cocuğa tek bir fotoğraf atmam ile cocuk salakça bir şekilde kandırıldıgını anlıyor ve şifreyi bizim cocuklara atıyor.

Sercan bakıyor eywah toplayamayacağiz hesabı diyip kendi whatsapp gruplarına şimdi hesabı şikayet edeceğim diyor ve cocuga şifresini kendinin verdiği hesabı şikayet ediyor. Tabi misler yolda hesap banlanıyor.

Bizim aykanda zoruna gitmiş bu sercanı discorda cağirmiş. Discord konusmalarına bir çok kişi şahit neden yaptıgını kesinlikle bize inandıramadın. Delikanlı gibi gelip böyle yapmak benim işime geliyordu. Köylerini almam gerekiyordu egoist bir adamım sıralamada olmam lazım desen eywallah derdik kimse sana birşey diyemezdi.

Ama kardeşim soruyorum sen mi söyledin yoksa o mu benimle ilgili durumu açıkladı.

İlk başta adam duymuş bir yerden gelmiş dedin bende işte eskiden böyle konusmalar felan vardı felan dedim dedin.
Sonra çevirdin ben söyledim dedin oda gitti bi yerden tastik ettirdi geldi dedin.
Sonra başka bişey sürekli çevirdin discordda

Afedersin bi parçasını attıgın ve bizi salak yerine koyman ise ayrı bir durum. Konusmanın en başından berini geçmişini atacak mıs ve son olarak biz ordan anlarız dediğim de tutuştun atacağimi attım diyip cıktın gittin. Şimdi de burada yapıyorsun

Yani tüm bu durumlara gerek var mıydı diye düşünüyorum bence yoktu. 2 hafta sonra da biz silseydik de galaxy tarafında ki oyuncular da pusula oyuncularıydı yine sen toplamış olacaktın köyleri ama nasıl bir kafayı yaşıyorsun şu an onu anlamadım.

Ayrıca JustForBeStronger klanımızın avukatı olur. Sana durumları anlattı yaptıgının suç oldugunu ve manevi tazminat dahil polislik meslekleğinden ihraca kadar yolu oldugunu belirtti.

Fakat bir oyun için kalkıpta kimseyi ekmeğinden etmek istemem.

Sende bundan sonra umarım dikkatli olursun.

Kolay gelsin herkese

Çok arkada kalmış uplayayım. Şu mesajın üzerine halen daha aynı klanda diye ucanziyi savunan net kötü kalpli bir insandır bence. :s