Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Aslında CoMa üye limitine pek sıcak bakmıyordu ama sağolsun kırmadı beni, onayladı özellikleri. Umarım tahminimde haklı çıkarım da üye limiti bir soruna neden olmaz. Yoksa CoMa sözü dinlemediğimiz için sopa yeme ihtimalimiz var :p

Şahsen ben 250 kişilik klanda oynayamam. Her ne kadar bu oyunu oynayanların büyük bi çoğunluğu artık birer aşiret üyesi olsa da, ben hala az ve öz sevenlerdenim. C6 bizim içindi, c7 aşiretler için olmuş. Hele ki bulunduğum klanda operasyon ayarlamalarını da bana kitlerler ki hiç uğraşılmaz :D

Özetle,

C7 de, tüm aşiret ağalarına ve aşiret mensuplarına başarılar :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Husonun bonservisi bende yüksek fiyattan satılır

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Kilosunu 1k preden veririz

Fatih duymasın kanka keser bizi. Ben Fatih in maaşlı oyuncusuyum. Aylık 200 lira+yağma asistanı+premium hesap+hesap yöneticisine girdiği her dünyada yanında oynayarak onun adını yüceltme görevini gerçekleştiriyorum. Hem eğleniyorum hem para kazanıyorum :p

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Benim amcaogullarim mermiye kafa atıyor. Asiretinize aşiret ulan :D

C6 daki aşiretlere kafa atan biz . SİZ Kime şekil bilader ??? @armudunirisi :D :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Multi kullanmayı bilmiyorum speede girerken 37 girdim 26 puandan dolayı ban yedim çok iyi multi kullanırım :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Fatih duymasın kanka keser bizi. Ben Fatih in maaşlı oyuncusuyum. Aylık 200 lira+yağma asistanı+premium hesap+hesap yöneticisine girdiği her dünyada yanında oynayarak onun adını yüceltme görevini gerçekleştiriyorum. Hem eğleniyorum hem para kazanıyorum :p
12 mis atan fatih dimi o :D
Yazdım sizide bir kenera :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Benim amcaogullarim mermiye kafa atıyor. Asiretinize aşiret ulan :D

C6 daki aşiretlere kafa atan biz . SİZ Kime şekil bilader ??? @armudunirisi :D :D

Ahahaha :D :D

Ay5wTqMCYAE1SVV.jpg

DeletedUser62592

Ziyaretçi
beni alıcak bi ekip varmı hic oynamadıgım bi ekiple oynamak istiyorum :D rölantede takılırım bi ihtimal kasarım

myw**

Dük
ya işte insanlar kendilerini bişi sanıyor su oyunda artık multi kullanmayan 1 kişi kalmadı yapmadım diyen varsa da gelsin ögreticm sonra demesin siz haksız rekabet yapıyorsunuz diye

mayıs ilk gün kendimi şikayet edicm banladın banladın yoksa :D devam ederim gene yapacam :D

ben mesela anlamıyorum o işten yapsam yakalanırım kafambasmıyor , şimdi senden ögrenmek isterdim ama sende yakalanıyorsun daha profösyönel birilerini bulmam gerek sanırım :) :p varmı yakalanmadan multi yapan bi ögretsin hele :cool:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.