Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
bu dnyadada aynısı olucak gene ban yiyicz temiz oynamamıza ragmen
bu velet hala hangi yüzle temiz oynamamıza rağmen diyo :D postların durmuyo mu hala senin forumda itiraf ettiğin? Mayıs mağmurunun seninle maytap geçtiği yazıları? Utantanmaz utanmaz gelip evet yaptım yine yaparım diyen sen değil miydin ? Hafıza biraz zayıf galiba.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
bu dnyadada aynısı olucak gene ban yiyicz temiz oynamamıza ragmen
sende bidaha yorum yapma bana karsı sonra boş muhabbet geçiyor aramızda .d birbirrimizi kırıyoruz sanki herkes sütten cıkmış ak kasık bi biz yapıyoruz sanarlar yapıyorum kardeşim seve seve yapıyorum hemde :D hic bi zaman multi yapmadıgımı savunmadım sonuçta forumda :D kim bilir botuda kullanırım multiyide en alasını hemde

Yhaa huff! hikkimiz yinilicik pis yiniticilir binlicik bizi

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Yhaa huff! hikkimiz yinilicik pis yiniticilir binlicik bizi

30 ağustos ta atılan post u bulup, alıntı yapıp tam yerine cuk diye alıntıyı yerleştir yapmışsınız sayın mod um tebrik ediyorum güçlü bi hafızanız var :D

Herkes Togit0 kadar delikanlı olsa keşke .s

DeletedUser62592

Ziyaretçi
ya işte insanlar kendilerini bişi sanıyor su oyunda artık multi kullanmayan 1 kişi kalmadı yapmadım diyen varsa da gelsin ögreticm sonra demesin siz haksız rekabet yapıyorsunuz diye

mayıs ilk gün kendimi şikayet edicm banladın banladın yoksa :D devam ederim gene yapacam :D

DeletedUser62592

Ziyaretçi
adam üşenmemiş gitmiş foruma kopyalayıp gelmişş :DDDD

DeletedUser36909

Ziyaretçi
mayıs ilk gün kendimi şikayet edicm banladın banladın yoksa :D devam ederim gene yapacam :D

Sana söz ilk gün multi yapsan da banlamıcam seni. Şöyle biraz geliş multilerini geliştir, biraz emek ver ki verdiğimiz cezanın da bir değeri olsun. Hem banlanınca gelip multilerime de emek veriyorum benim emeklerim ne olacak diye kendini savunabilirsin. :)

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Herkes kullaniyo multi denen seyi onu bunu gecelim. Kimler gelecek bilgisi olan yokmu

DeletedUser62592

Ziyaretçi
Sana söz ilk gün multi yapsan da banlamıcam seni. Şöyle biraz geliş multilerini geliştir, biraz emek ver ki verdiğimiz cezanın da bir değeri olsun. Hem banlanınca gelip multilerime de emek veriyorum benim emeklerim ne olacak diye kendini savunabilirsin. :)

merak etme seni bile şaşırtırım bu sefer :D ama hic bi zaman öyle bi savunma yapmadık sanmyorum yani

Poine***

Casus
multi kullanmayalım kullandırmayalım lütfen ayıp şeyler bunlar.

eheheh ben oynuycam aşiret kurayım bari :d

DeletedUser36909

Ziyaretçi
storm başkanı çileden çıkartmışız walla olana bak :)
Aslında CoMa üye limitine pek sıcak bakmıyordu ama sağolsun kırmadı beni, onayladı özellikleri. Umarım tahminimde haklı çıkarım da üye limiti bir soruna neden olmaz. Yoksa CoMa sözü dinlemediğimiz için sopa yeme ihtimalimiz var :p

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Asiret klanlarinin onune gecersiniz ama yine 250 kisi gelicek olan klan bir kitayi kapatacak direk olarak. Bir kitada kac oyuncu oluyoki hem bastan bassla yapsa 250 kisi merkezde yine onlar olacak :) 100 kisi gelen ekip yine zorlanacak. Bu klan limiti sadece alt klan acilmasini engeller ama gelen oyuncu sayisini yine engelleyemez bir klan c5 e 300 kisi girip 20 tane alt klan aciyosa gelecek yine fantezi olsun diye 100 er kisilik klan yapacaklar 3 klan acacaklar:D Bunlarin hepsi size fantezi olsun diye yapilacak olan seylerdir. Emin olun yapacaklar bunu ahan buraya yazdim :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
ya işte insanlar kendilerini bişi sanıyor su oyunda artık multi kullanmayan 1 kişi kalmadı yapmadım diyen varsa da gelsin ögreticm sonra demesin siz haksız rekabet yapıyorsunuz diye

Yapmadım ama öğrenecek birşey yok pc işlerinden anlayan başarabilir o işi :) Mesele becerememek değil :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Asiret klanlarinin onune gecersiniz ama yine 250 kisi gelicek olan klan bir kitayi kapatacak direk olarak. Bir kitada kac oyuncu oluyoki hem bastan bassla yapsa 250 kisi merkezde yine onlar olacak :) 100 kisi gelen ekip yine zorlanacak. Bu klan limiti sadece alt klan acilmasini engeller ama gelen oyuncu sayisini yine engelleyemez bir klan c5 e 300 kisi girip 20 tane alt klan aciyosa gelecek yine fantezi olsun diye 100 er kisilik klan yapacaklar 3 klan acacaklar:D Bunlarin hepsi size fantezi olsun diye yapilacak olan seylerdir. Emin olun yapacaklar bunu ahan buraya yazdim :)

300 tane adam gibi oyuncu bulan var mı ya :D Ben isim olarak bile bilmiyorum 300 tane iyi oyuncu şu oyunda :D

DeletedUser62715

Ziyaretçi
300 tane adam gibi oyuncu bulan var mı ya :D Ben isim olarak bile bilmiyorum 300 tane iyi oyuncu şu oyunda :D
Iyi oyuncu demedimki zaten. 100 kisi saglam girerse girer digerleride girgira muhabbete koy buyutmeye gelirler iste kalabalik olsun diye. Maksat girmis olsunlar. Fantezi diyorum ya iste, bu worldde asiret klani olmadi denmesin diye :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.