Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan vendure
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25756

Ziyaretçi
egehamaya saldırma zamanı yeni yılın ilk dakikaları desene :)

egehema.

Okçu
O saatlerde kafam güzel olacağı için umrumda değil :) Ama sabahında çok pis dalarım valla :D

DeletedUser25756

Ziyaretçi
ben normalde haritayı ve klanları devamlı takip ediyorum sizin klan k45 de çok iyi gidiyor ama acaba nerreye kadar gidecek böyle çünkü bi ara 7* klanıda çok iyiydi ama ufak bi olaydan dolayı dağıldı sizde öyle olmayın sakın

DeletedUser24178

Ziyaretçi
ben normalde haritayı ve klanları devamlı takip ediyorum sizin klan k45 de çok iyi gidiyor ama acaba nerreye kadar gidecek böyle çünkü bi ara 7* klanıda çok iyiydi ama ufak bi olaydan dolayı dağıldı sizde öyle olmayın sakın

böhö :'(. :'(.....

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu olasılık her zaman mevcuttur;) görevli kişi o anda başka bir ile iştigal ediyor olursa,mesela arkadaşları ile sohbette felansa,unutmak sureti ile saldırıları kapatmama ihtimali var.:rolleyes:

egehema.

Okçu

Yok dostum biz adımlarımızı çok sağlam attık.Bizden daha güçlüsü çıkmadığı sürece yıkılmayız :)

DeletedUser10517

Ziyaretçi
lafınızı balla kesiyorum kusura bakmayın :) bir sorum olucak.Daha önce kredi kartıyla alıyodum premium hesabı, bu sefer havale yöntemiyle almak istedim, parayı yatırdım . Fakat henüz işlenmedi premium.Maksimum ne kadarlık bi gecikme olur bi bilgisi olan var mı acaba ?

DeletedUser24178

Ziyaretçi
lafınızı balla kesiyorum kusura bakmayın :) bir sorum olucak.Daha önce kredi kartıyla alıyodum premium hesabı, bu sefer havale yöntemiyle almak istedim, parayı yatırdım . Fakat henüz işlenmedi premium.Maksimum ne kadarlık bi gecikme olur bi bilgisi olan var mı acaba ?

tam yerine geldin ya :D

Soru ve cevaplar bölümü var oraya uğrayiver

DeletedUser1081

Ziyaretçi
Arkadaşlar İmzamı (Signatürümü) göster diyorum..
Lakin göstermiyor ?
İç Ayarlardanda kurcaladım ama başaramadım..
Nasıl oluyor bu iş :D

DeletedUser19443

Ziyaretçi
arkadaslar benim hesap birden çıktı sımdı giriş yapıorum 9. dünya görünmüyor ? aynı sorunu yaşayan varmı

DeletedUser6018

Ziyaretçi
uzun bir aradan sonra tekrar aranıza döndüm ve w9 da oyuna baştan başladım herkese başarılar dilerim