Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan vendure
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar ,

Sohbetimizi Bu Başlık Altından sürdürebilir Yeni Sunucumuz 9. Dünya Hayırlı Olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
yarını sabırsızlıkla beklıyoruz belırlı bı saat varmı vendure ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Saat Şuan veremiyoruz arkadaşlar Bunun nedeni ise sunucuda Aşırı yoğunluk Olmamasıdır.

DeletedUser

Ziyaretçi
1 ile 2 arası açılır tahminimce:)

dediğim saatte on olan girer:)

yetkilimiyim yoo,
sadece cevap olsun diye söyledim:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ne hikmetse w4 benzeri ama oyun hızı en az 1 olan bir dünya açmadınız. her açtıgınızda bir şeyleri eksik veya 26 puanlık köyü alıp aylarca büyütsünler diye kurallar koyup köy alımını zorlaştırdınız. anlaşılan hızlı oyuncular bu sevdadan vazgeçmek zorunda günde 30 dk oynayanlar devam edecek. w9 un diger klasik worl lerden ne farkı varkı yeni diye sundunuz. oynayacaklar digerlerine katılsın oynamaya devam etsin sizde dünya açacam zahmetine katlanmayın yeni versiyon ,sa mesele worldlerin versiyonunu yükseltin olsun bitsin..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1635

Ziyaretçi
Mrb çetin nasılsın...
w9 özelliklerini inceledim eski klansavaslari gibi hele paladin gece bonusu ve kilise gibi elit oyuncuları sıkıstıran özelliklerin kaldırılması gayet güzel olmuş barbarlarda gelişiyormus..

burda negatif olan bişeymi var farketmedim ayrıntılı anlatırmısın

Mrb çetin nasılsın...
w9 özelliklerini inceledim eski klansavaslari gibi hele paladin gece bonusu ve kilise gibi elit oyuncuları sıkıstıran özelliklerin kaldırılması gayet güzel olmuş barbarlarda gelişiyormus..

burda negatif olan bişeymi var farketmedim ayrıntılı anlatırmısın

hiçbir dünya eski klansavaşları gibi olmadı olamaz:)

DeletedUser8389

Ziyaretçi
genelde sabah saatlerinde açıyolar 9gibi öğrenciler okula gittikten,büyükler işe gittikten sonra :D çok dandik vakitlerde oluyor ki gene öyle olacak bakın görün :D

DeletedUser

Ziyaretçi
evt abim ya ben nasıl girecem onu anlamıom klanı kurucam bide

DeletedUser8389

Ziyaretçi
arkadaşlar bu arada w9 u kimseye önermiyorum...bu klanlar yöneticileride insanlar nefret ettikçe inadini 5.ve 7.dünya tarzinda oyun açiyolar...çok iğrenç bi tarz bu araştirmalar 3 basamak sistemi...ayrica şovalye ve okçu yok bu serverde çok saçma oyunun hiç tadi çikmaz...buradan yöneticilerede seslenmek istiyorum birdaha bu tarzda server açmasinlar lütfen...benim sözlerimi dinlemiceklerinnide farkindayim...arkadaşlar benim size tavsiyem oynamayin bu serveri...okçu yok,şovalye yok saçma...

DeletedUser

Ziyaretçi
ben şanslıyım okulun internetine telefondaki wifi den girer sürekli kontrol ederim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar bu arada w9 u kimseye önermiyorum...bu klanlar yöneticileride insanlar nefret ettikçe inadini 5.ve 7.dünya tarzinda oyun açiyolar...çok iğrenç bi tarz bu araştirmalar 3 basamak sistemi...ayrica şovalye ve okçu yok bu serverde çok saçma oyunun hiç tadi çikmaz...buradan yöneticilerede seslenmek istiyorum birdaha bu tarzda server açmasinlar lütfen...benim sözlerimi dinlemiceklerinnide farkindayim...arkadaşlar benim size tavsiyem oynamayin bu serveri...okçu yok,şovalye yok saçma...

Siz bu dünya özelliklerinden hoşlanmıyor olabilirsiniz ama bu özellikleri beğenerek oynayan da bir sürü kişi bulunuyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
savaşçıların 3 kademeli araştırması iyi oldu şuan öle bişey söz konusu değil adam istediğinden basıyor köy almak zorlaşıyor ama 3 kademede 15 araştırma yapıyorsun en fazla oda en fazla 5 birim askeri geliştirirsin demek herkes her köyünü savunma yapamaz haliyle saldırı köylerinde açıklar doğacak ama bana göre tek dez avantajı gece bonusu olmayışı oda gececi oyunculara yaradı bu yüzden ben pek asılmayı düşünmüyorum oyuna geceleri giremem :)

DeletedUser23737

Ziyaretçi
...

bence paladin okçu gece bonusu kilise gibi sonradan dahil olan şeylerin olmaması daha iyi olmuş.
ayrıca araştırma kademelerinin de olması güzel oyunu bilen ile bilmeyen yani birazda kurusıkı oynayan arasındaki fark direk neticeye yansır
daha taktiksel oynama imkanı olcak sanırım

DeletedUser8389

Ziyaretçi
Senin dediğin doğruysa acemi daha fazla demektir bu oyunda. Kademenin olmadığı yerde strateji nasıl gelişecek.:D

tamam kademe olsun bişey demiyom bende sana bişey soracam okçu ve şovalyenin olmadığı yerde strateji nası gelişecek :D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten milisler geldi bide okçular olursa nasıl köy alıcaz yaw xD

DeletedUser

Ziyaretçi
eskiden okçu ve şovalye mi vardı allah aşkına yaa millet asker araştırma yönetimine göre ordusunu hazırlardı :)