Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlı ugurlu olsun benim eski dünyam bir tanecik dünyam yeniden açıldı, şimdiden mrk ediyorum klanları KaSRGa GENCFB MANTIK vs. var mı diye ancak 8 den önce girmicem :D

DeletedUser17952

Ziyaretçi
Bende bakıyorum fakat çok basit..
okcular heykeller yok
kademeler geri almış
casus kademe 3 ıykkk
tıpki klansavaşları ilk versiyonu gibi

7 pek tutmucak gibi

DeletedUser17433

Ziyaretçi
gece bonusunun olmaması çok büyük avantaj olarak duruyo gece oyuncuları için ideal bi server olacak ayrıca eski oyuncularında beğeneceğini düşünüyorum ben okçunun olmaması ilk sistem ben gayet beğendim umarım zevkli ve güzel bi oyun yaşarız :)

DeletedUser17433

Ziyaretçi
herkezin kişisel tercihi tabiki ama bence adaletsizlik oluyordu şöyleki bana mızrak kutsal asa falan çıkıyordu başlangıcta eşya olarak benim kadar zaman ayırmayan benim kadar oyunu bilmeyen adama balta çıkıyor hafif atlı mızrağı çıkıyor adam savaşta avantaj yakalıyor bence adaletsizlik oluyordu böyle daha iyi en eski sistem bide kıtalar kalksa ++ -- şekline dönülse çok daha güzel olacak bence :)

DeletedUser17952

Ziyaretçi
ben klansavaşlarından beri oynamıorum burayı görünce şaşırdım
harita hayvan gibi olmuş

DeletedUser17433

Ziyaretçi
:)) alışırsın :) ama klansavaşlarından beri oynamıyorsan w7 daha rahat gelir gece gündüz saldır sonra birimler aynı diğer şeylerede alışılıyo zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eh bende bir tadına bakayım dedim hasret giderelim diye geldim w-7 ye :) savulun gece bonusu yok burda :p

Wilcandy nin olmadığı bir w-7 düşünemiyorum bile :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Orası bomba:D Klan forumundan çok ordaki hareketliliği takip ediyorum:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sadece bizden ses var ama :( Alperen gelsede iş konuşsak , bu sefer dehşet bi teklifim var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben adamın sırrını czdum gercekler cok yakında burada:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Acaba oda bizimle dalgamı geçiyor çok merak ediyorum :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Herkes eğleniyor gerisi önemli değil dalga geçse gerçek ismini yazmaz oraya:D Başka klan adı oyuncu ismi kullanan yok. Sadece ben mikailin adını verdim destroyerm diye :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Burayı okumaz inş.
Müttefik olamıcaz sizin yüzünüzden :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
benim favorim 11. olan varya kankası ilk 100e girecekmiş o adam. Onunla müt olucam 1. olacakmış:D