Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
3.kez bu başlıgı açmanın şerefiyle güzel muhabbetlerin olması dilegiyle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kavgasız gürültüsüz bir w-7 diliyorum herkese :) (buna ben bile inanmadım :p)

BoL neşeli ve uzun soluklu hoş sohbetler dilerim...

Heyırli olsun :)

Oyun için yorum yapmak gerekirse kendi kuracağımız klana çok güveniyorum. Hedefimiz gene sıralamada ilk 20'yi almak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w-5 geniş kadro ilemi katılıyor w-7 ye ?? yoksa sınırlı bir arkadaş kitlesimi gelecek acaba ?

w-5 geniş kadro ilemi katılıyor w-7 ye ?? yoksa sınırlı bir arkadaş kitlesimi gelecek acaba ?

Eski ve yeni oyunda hep ilk 20'de olmuş, çoğu ilk 3 ve 1.'lik görmüş tüm dünyalardan tanıdık elit bir takım kurduk.
Hep hayalimizdeydi böyle oyuncuları aynı klana koysak ne yaparlar diye :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eski ve yeni oyunda hep ilk 20'de olmuş, çoğu ilk 3 ve 1.'lik görmüş tüm dünyalardan tanıdık elit bir takım kurduk.

Yıldırımla, mikail den duyumlarını aldığım klan sanırım bu =)

DeletedUser

Ziyaretçi

Hadi hayırlı olsun diyeyim şimdiden :)

Teşekkür ederiz :)

Bu fikri bir kaç ay önce Yıldırıma söylemiştim, Yıldırım da o zamandan beri ekibi kurmak için uğraşmış. Tabi bu ekibin kurulmasında bir iki üstadın çok emeği var. İsimlerini sormayın yarın görürsünüz zaten :)

DeletedUser14106

Ziyaretçi
arkadaşalr 7.dünya da kuzey batıda olucakalr var mı

DeletedUser14106

Ziyaretçi
biz w5 teki sağlam kadromuzlan orda klan kuracaz. klanımızdaki her üye klanı için ve dostları için köylerini feda edicek kadar sağlam.bende öyleyim. biz katılırsan sevinirim

DeletedUser14106

Ziyaretçi
onu biliyom gçlü olanlar bir müddet kendilerini kasarlar öleöle güçlenirler sonrada sağlam bir klan girerler

DeletedUser18323

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar 7. Dünya hayırlı olsun :D
Malazgirt 1071 klanımıza hepinizi bekleriz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tüm oyuncular Dört gözle bekliyor. Tüm Klanlar.org camiasına hayırlı olması dileklerimle, İyi oyunlar dilerim ! :)