Muhabbet Köşesi

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
C10 hazırlanıyorlarmış oradada böyle yazabilecek misin bakalım görürsün sen
C10 hazırlığı yapan ekip benim bu arada burayı zaten yakın zaman diliminde komple bırakıcaz gibi çünkü oynamadıkları için emeklerimizi boşa harcamamak lazım seninde dediğin gibi dünya zaten paktlar oluşmuş şu dkdan sonra dönmez biz geç geldik iş güçten

Bantank

Baltacı
Silmemiştir isim falan mı değişti acaba klanın lideri silip gider mi nerde gördün sen kaçıncı yüzyılda yazıyoruz profilden banlandım diyip gideceğini düşünmüyorum strateji tamamen sakın rehavete kapılma operasyon hazırlıgındalar

fatcat

Baltacı
bayrak klanı açıp tüm askerlerini bize destek atanlara bayrak kasma fırsatı bahşedeceğim

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Silmemiştir isim falan mı değişti acaba klanın lideri silip gider mi nerde gördün sen kaçıncı yüzyılda yazıyoruz profilden banlandım diyip gideceğini düşünmüyorum strateji tamamen sakın rehavete kapılma operasyon hazırlıgındalar

Karadağsa yapar en son mesajımda silip gidersin dedim adam dayanamadı yine sildi gitti
İlk etaplarda Karadağ'da iyiydi böyle fatcat gibiydi sonra böbürlenmeye başladı sonrada herkesi vuralım havasına girdi şimdi size kendini tanıttığı kişi oldu o yüzden herşeyi bekle hacım bu tip insanlardan

Bantank

Baltacı
Fatcat muhabbet olsun diye yapıyor ciddi algılama bence oyun bu eğlenmek gerek serkan abinin yapısı bu ikisi çok farklı karakterler :)

fatcat

Baltacı
senin karadağdan ne farkın kalıyor ki bunu söylemenle :)
Kibir aptallığın en açık belirtisidir.

iyi oyunlar.

Ben ki saymakla bitmeyecek kadar iyi niyetli kişi senin bu söyleminden dolayı sana ağır cezalar vermektense 2 hafta fazla bayrak fırsatı bahşediyorum

Serkan Abim gittiği için gerçekten çok üzgünüm onun kadar dişli bir rakibim asla olmayacaktır kendisini bu sahalarda en çok özleyecek kişi benimdir bu meranın son Aslanıda gitti
ancak her ne kadar sevsemde Serkan Abim asla benim kadar çevreli düşünecek kadar kuvvetli bir stratejiye sahip olamadı o durumdan dolayı benzetmelerini kendine saklayabilirsin

Eğer birgün sözlerim mantığa ters düşer ve herkesi vururum kafasına girersem önce beni vurun - sir fatcat

@Bantank sende dikkat et bilader senide vururmuşum bak :D
işin şakasını geçte herşeyi bekle bu tiplerden muhabbeti senin kankalarında olur onlardan gördüğümüz içten pazarlık durumları maziyi unutmadık üstüne böyle erkeğim şöyle erkeğim diye geçinenlere güvenmememiz gerektiğini öğrendik
ilk gün neysem oyum , önce aklıma sonra ekibime teşekkür ederim ki sağolsun beni bir oyun için şerefsiz etmedi
müttefiklik/sa antlaşmaları benim için şerefi ortaya koymaktır bazıları bilmez knk bilselerde şerefleri zaten ayaklar altındadır ama sözde adamdırlar

dünya sonu ribatla kapışırlar kafasına giripte o vakitlere kadar direnmek isteyenler için ; iki farklı isimde olan tek bir klanız o yüzden istediğiniz olmayacaktır :)

falcat'i olan kazanır

HER TÜRLÜ MANİPÜLASYONA GİRİŞİPTE BENIM GIBI YÜCE BİR KARAKTERIN ZIHNINE GIREMEYIP HAYALLERI VE PLANLARI HÜSRAN OLAN TÜM YARIŞMACILARA GELSİN ( YAPTIKLARINDAN VEYA SÖYLEDİKLERİNDEN DOLAYI AFFEDİLMEK İSTEYENLER MESAJ ATSIN BELKİ DEĞERLENDİRİRİZ AYRICA HATIRLATMANIZA GEREK YOK BİLİYORUZ ERGENİZ KİBİRLİYİZ )

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Ben ki saymakla bitmeyecek kadar iyi niyetli kişi senin bu söyleminden dolayı sana ağır cezalar vermektense 2 hafta fazla bayrak fırsatı bahşediyorum

Serkan Abim gittiği için gerçekten çok üzgünüm onun kadar dişli bir rakibim asla olmayacaktır kendisini bu sahalarda en çok özleyecek kişi benimdir bu meranın son Aslanıda gitti
ancak her ne kadar sevsemde Serkan Abim asla benim kadar çevreli düşünecek kadar kuvvetli bir stratejiye sahip olamadı o durumdan dolayı benzetmelerini kendine saklayabilirsin

Eğer birgün sözlerim mantığa ters düşer ve herkesi vururum kafasına girersem önce beni vurun - sir fatcat

@Bantank sende dikkat et bilader senide vururmuşum bak :D
işin şakasını geçte herşeyi bekle bu tiplerden muhabbeti senin kankalarında olur onlardan gördüğümüz içten pazarlık durumları maziyi unutmadık üstüne böyle erkeğim şöyle erkeğim diye geçinenlere güvenmememiz gerektiğini öğrendik
ilk gün neysem oyum , önce aklıma sonra ekibime teşekkür ederim ki sağolsun beni bir oyun için şerefsiz etmedi
müttefiklik/sa antlaşmaları benim için şerefi ortaya koymaktır bazıları bilmez knk bilselerde şerefleri zaten ayaklar altındadır ama sözde adamdırlar

dünya sonu ribatla kapışırlar kafasına giripte o vakitlere kadar direnmek isteyenler için ; iki farklı isimde olan tek bir klanız o yüzden istediğiniz olmayacaktır :)

HER TÜRLÜ MANİPÜLASYONA GİRİŞİPTE BENIM GIBI YÜCE BİR KARAKTERIN ZIHNINE GIREMEYIP HAYALLERI VE PLANLARI HÜSRAN OLAN TÜM YARIŞMACILARA GELSİN ( YAPTIKLARINDAN VEYA SÖYLEDİKLERİNDEN DOLAYI AFFEDİLMEK İSTEYENLER MESAJ ATSIN BELKİ DEĞERLENDİRİRİZ AYRICA HATIRLATMANIZA GEREK YOK BİLİYORUZ ERGENİZ KİBİRLİYİZ )

Benim gözümde zerre değerin olmadığını bil yani benim tek sözümle koca bir klan siler ama sen sadece yazarsın.
Dünde söylediler anatol ekibi benim ekibim olmamasına rağmen sözüm onlara da geçer dostum beni diğer insanlarla karıştırma.
C7 de ithamların dikkatimi çekmedi değil, Osman abini ara bi sor bakalım Süleyman Can kimmiş öğretsin sana Dünyada osman abiye ağlayıp anatolü arkadan vurduğunuz zamanı da biliyorum duydum herşeyinizi o yüzden bence kendini süte benzetme iki gün sonra burada da yapacağın o akrep her zaman akreptir. Benim ekibim hata yaptıysa bende dedim ki silin bir kişi kalmadı ama sen geçmiş konuları ısıtıp ısıtıp gelirsin hadi bakalım anatole düşmanlığın nerden geliyo c7den karadağı arkasından vurmandan değil mi bende öyle duydum siz değilmiydiniz c7de utkuyla birlikte Karadağ için bana posta koymaya çalışan ula siz oyun için benliğinizi satan adamlar gelmiş bana şöyleyiz böyleyiz diyorsunuz öncelikle yaptıklarınla söylemlerin bir olacak dostum... Ben Karadağ ile c6 da yaptığı bir peşkeş yüzünden ortalığı ayağa kaldırdım ve o zamandan sonra muhattap olmuyordum şimdide muhattap olmam silmiş silmemiş gram umrumda değil c7 deki ithamlarına geleyim arkadaşlar bir hata yapmış doğru ama bu dönülmeyecek bir hata değil öyle bir durumda olsa ben bütün ekibime silin demez çatır çatır savaşırdım. haritadaki konunumuz iyiydi ama benim bir ismim var sizin ki kadar ucuz değil o yüzden sen kendi çöplüğünde dur sirkü mesajı atıyorken benim kalanıma iki kere düşün bu kuyruk acısı sendeki bitmez emir o yüzden muhattap olmama düşüncesindeyim kendi kendine takıl bana abilerin mesaj atsın şimdi yaz buraya ağzını geve geve konuş kendi kendine

fatcat

Baltacı
DAHA ÇOK YAZ Kİ BENİ DAHADA YÜCELT

7deki durumları osman efendiyi arayıp öğrenebilirsin sekonun nasıl bizi bırakıp pasife yattığını oralara girmeye gereks yok knks osman bey hazretleri yeenim madem sarmıyor adam sizi sallamıyor bari sizi kullanarak bize boş laf çekmesin dedi ve ben bunu yağverlerimle değerlendirip son sözü mükemmellerin mükemmeli utkusaray hazretlerine bıraktım

bir ihtimal dünyayı alabilme şansınız varken emir abim canım abim şu köyü salarmısın seni çok seviyoruz muhabbetinden umutlar tükenince seni muhattap almayacamlara döndük yani gerçek yüzünüzü gösterdiniz
herzaman haklı çıktım yağverime bunlar diplomasiye gelecek içten pazarlıklılar ona göre hareket et buyurduğumda ne kadar ileri görüşlü yüce bir zekaya sahip olduğumu tekrar tekrar kanıtladığınız için teşekkürlerimizi sunarız

karşınızda insan sarrafı , gözünden insan okuyan , bir kelimesinden kişiliğini analiz eden ve bunlarla kalmayıp ideolojisinden tut yediği ekmeğin tam buğday olup olmadığının kanaatine varabilecek kadar kuvvetli bir analiz zekasına sahip yerlerin ve göklerin ona fısıldadığı iddia edilen bir fatcat hazretleri bulunmaktadır
benim karşıma böyle kapsamlı şahane bir varlık varlıklar üstü bir varlık denk gelecekti ki sonuna kadar kapışırdım kim kimi yerse derdim ancak ondan(fatcat hazretleri) başka böyle bir kuvvet yeryüzünde yokmuş

ÖYLE TATLI SÖZLER SEN ŞÖYLE İYİSİN BÖYLE İYİSİN TARZI LAFLAR BANA SÖKMEZ BEN ZATEN MÜKEMMEL OLDUĞUMU BİLİYORUM
YAĞINIZI GİDİP HİÇBİRŞEY OLAMAMIŞ SADECE LAFTA ERKEK OLANLARA ÇEKİN ONLAR SEVERRRRRRRRRRRRRRR BASSSSSSS BASSSSSSSSSSSSSS

"Sen git cano, bak, kralın gelsin Gelsin cane, gelsin kralın"

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
7deki durumları osman efendiyi arayıp öğrenebilirsin sekonun nasıl bizi bırakıp pasife yattığını oralara girmeye gereks yok knks osman bey hazretleri yeenim madem sarmıyor adam sizi sallamıyor bari sizi kullanarak bize boş laf çekmesin dedi ve ben bunu yağverlerimle değerlendirip son sözü mükemmellerin mükemmeli utkusaray hazretlerine bıraktım

yav he he

bir ihtimal dünyayı alabilme şansınız varken emir abim canım abim şu köyü salarmısın seni çok seviyoruz muhabbetinden umutlar tükenince seni muhattap almayacamlara döndük yani gerçek yüzünüzü gösterdiniz

fatcat.png

Seni artık muhattap almama nedeni sana iyi davrandıkça kendi gevikliğini ortaya koyup 60 yaşındaki adamlara gereksiz mesajlar atman benimle isediğin şekilde konuş eyvallah ben seni kaldırırım ama terbiyesizlik moduna geçtiğinde haddini bilmen gerekir. Sana benim kızdığım yer belliydi burasıydı amma velakin içten pazarlıklı olan adam kimmiş şimdi öğrendim :))

herzaman haklı çıktım yağverime bunlar diplomasiye gelecek içten pazarlıklılar ona göre hareket et buyurduğumda ne kadar ileri görüşlü yüce bir zekaya sahip olduğumu tekrar tekrar kanıtladığınız için teşekkürlerimizi sunarız

fat1.png

o kadar korkmana gerek yok dostum neysen osun yani :) sevmiyoran muhattap olmazsın bi oyun için benimle iyi geçinmene gerek yok diyebilirdin ben sizinle diplomasi yapılmasını istemiyorum bende eyvallah der geçerim ne yani dünya yıkılmadı ya kardeşim şimdide yok biz yok mu olduk yani yanar döner olmana gerek yok gevik gevik konuşmana gerek yok

Yazımda bir tane altı boş kelime bulamazsın havadan cümleler kurmaya devam et şimdi etrafındakileri inandırmaya devam et kişiliğini gördüm. Bu da son yazım bu saçma konuyu uzatmayacağkm daha da yazmıcam zamanıma yazık herşeyi kendi elinle yazmışsın zaten..
Benim ekibim şuan sil diyeyim emeklerini filan düşünmeden dakikasında silecek insanlar... boş boş konuşmakla olmuyor bu işler

fatcat

Baltacı
ben senin dayına kötü birşey dememişim adam alışmış kendisini yalayanlara ilk kez karşısında adam görünce şaşırmış size zırlamış :D
ben napayım üstüne en sevdiğim dayıcığım yazmışım göğüsü kabarıp fatcat efendimiz yüce varlık bana "en sevdiğim dayım" yazmış deyip te kutlama yapması gerekirken neler yapmış
anamın babamın parasıyla klavye delikanlılığı yapıyorum ergenim kankaaaaaaaaaaaaaa

bizim diplomat sert vurmuş galiba sesi buralara geldii bizde her işe öyle tek kişi bakmaz diplomata öneride bulunulur son karar onundur öyle bir tane adamın yaşı var diye kula kulluk edip düzeni bozmayız :)
hepimizin bir duruşu kişiliği var , karşında adam görmek istiyorsan ezequiel0935 e yazacaksın , seni yerlere vursun üstünden geçecek bir ergen arıyorsan fatcat(Yaratıcının dostu) hazretlerine yazacaksın

her güzelin bir devri var biliriz ki bizimde devrimiz biter o zaman kimseye el açmadığımızda seninle olan farkımızı anlayacaksın :cool:

fatcat

Baltacı
ya birileri vardı böyle geliyorum şimdi ciddi oynicam falan diyen yıldız doktordu galiba

anın verdiği hazzın yükselişi ile büyük konuşanlar gelsin onları da affedeceğim ancak onlar biz fatcat efendimizin affetmesine bile layık değiliz diyorlarsa gelmelerine gerek yoktur gönlümden affediyorum
affedici ve bağışlayıcıyım