Muhabbet Köşesi

fatcat

Milis
bir başkanları vardı lafta beni mee letecekti dünya sonu
şuan kendi meee liyormuş aldım haberini :)

Y4LN1ZBAR0N

Acemi
Bakınız : İtilaf ve İttifak Devletleri.

9.Dünya Savaşı Şöyle Umarım %80-%90 kapatma oranı gelirde bu yavaşlıkta Yüz Yıl Savaşlarını yaparız.

Haritacı arkadaşların eline koluna sağlık , tüm müttefik ve rakip klanların oyuncularına yöneticilerine başarılar dilerim.

Rakiplerimizden beklentilerimiz olarak saygılı dürüst kışkırtma hususlarına girilmeden oyun oynanmasıdır.

Casus, truva atılması hoşuma gider savaş stratejisi der geçerim ama bazı arkadaşlar gibi acemilik edip de yok ben kadınım yok ben playstation işletiom gibi basit casusluklara girilmesin çok komik oluyor : )

Barbarlar da bittiğine göre yakında paktlar savaşlarını verirler umarım tüm dünya için eğlenceli savaşlar olur.

Ayrıca oyuna herkes ciddi emek harcıyor kazandığında goygoyunu yapacak , kaybeden de emeklerine üzülecektir lakin bu durumu kişisel olarak başkalarının iş , eğitim , yaş gibi durumlarının burada konuşulmasını etik ve doğru bulmuyorum bizi ilgilendiren kısımlar kim köy kaybetmiş kim köy almış bunun duygularını yaşamaktır.

Tekrardan tüm ekiplere başarılar diler herkesin umduğu bir dünya olmasını dilerim.

Y4LN1ZBAR0N

Acemi
@Y4LN1ZBAR0N GUZEL IYI YAZMISSINDA, PAKT OLDUGUN KLANDA KI KISILER ILE DE BU GORUSLERINI PAYLASTIN MI????

TEK BILDIKLERI YOKSUN OLDUKLARI SEYDEN BAHSETMEK :D:D:D

Onlarda istediği gibi kendi görüşlerini paylaşabilirler bu benim şahsi görüşüm bana yapılmasını hoşlanmadığım şeyi zaten sizlere yapmam sizlerden de bugüne kadar bana yapıldığını görmedim

fatcat

Milis
sen onu bunu geçte serkan abimizi foruma getir beni mee letecek adamı birazda forumda görmek isterim
öyle yazıp çıkmakla olmuyor bu işler serkan reyizzzzzz birşey diyorsan gel arkasında dur veya kapan ayaklarıma yüce gönlümden özür dile ki belki yüce kişiliğim bir miktarda olsa haline acır ve affedebilir
buyuruyorum

Bantank

Milis
sen onu bunu geçte serkan abimizi foruma getir beni mee letecek adamı birazda forumda görmek isterim
öyle yazıp çıkmakla olmuyor bu işler serkan reyizzzzzz birşey diyorsan gel arkasında dur veya kapan ayaklarıma yüce gönlümden özür dile ki belki yüce kişiliğim bir miktarda olsa haline acır ve affedebilir
buyuruyorum
Serkan abiyi yanına çekip bize savaşta acarsın sen serkan abi kesin ikna eder seni :(

UltroN

Çaylak
@UltroN önemli birisi klan değiştiğinden bugun tekrarladım
renkleride @SeRKaNKaRaDaĞ abimin sevdiği gibi KIRMIZI yaptım :D
Fatcat ben anatolu savunmayi birakali cok oldu anatolda emekler hic olunca adamlar son 1 2 haftaa surekli barbara dustuler ve toplayanlar ribat ve sizin klanda bu oyuncularin birakmasindan anatol ekibinin haberimi yok yoksa yonetim oyunu mu birakti farkettim decepticon ribata gecmis daha sonuclanan bir sey yok nicin gecti neden gecti.

Bana kalirsa ribat tehlikeli bir adim atti decepticonu alarak simdi anatol ve kuralsizlar direk dusman decepticona belkide sizin ekip bile dusman peki ribat sahip cikacak mi decepticona ?

Sen de mesajinda onemli birisi demissin buradan buna senin sevindigin anlami ve dusman degil dost yaklasim on plana cikiyor ama o oyuncu ne kadar onemli ki

fatcat

Milis
Sen de mesajinda onemli birisi demissin buradan buna senin sevindigin anlami ve dusman degil dost yaklasim on plana cikiyor ama o oyuncu ne kadar onemli ki
benim için önemli geçte olsa deception anatol yönetiminin ne kadar başarısız ve umursamaz olduğunu görmüş
yönetimleri tamamen kendi klan forumlarında biz adamız biz şöyleyiz hadi ben reisim bana reis de yazmakla geçiyor
birde o portakal var bu forumu görüpte yazı yazacak yüzü olmayan
her maaalle abisinde olduğu gibi kendi maallesinde ötüyor
işte forum işte meydan diyorum gelip bir kelime yazabilen yöneticileri yok
ha yarın birisi gelir ben şöyle erkeğim ben böyle yaptım falan yazar oda ss alıp kendi wp grubuna atıp bakın beyler nasıl laf koydum yazmak için diğer türlü buraya adım atabilecek herhangi bir dayanakları ve yüzleri bulunmamakta

daha kendi klanından özür dileyemeyen bir yönetim ekibi nasıl olurda rakibe karşı gelip forum üstünlüğünü kazanmaya çalışacak ?

Vaudeville1903

Yasaklı
Fatcat ben anatolu savunmayi birakali cok oldu anatolda emekler hic olunca adamlar son 1 2 haftaa surekli barbara dustuler ve toplayanlar ribat ve sizin klanda bu oyuncularin birakmasindan anatol ekibinin haberimi yok yoksa yonetim oyunu mu birakti farkettim decepticon ribata gecmis daha sonuclanan bir sey yok nicin gecti neden gecti.

Bana kalirsa ribat tehlikeli bir adim atti decepticonu alarak simdi anatol ve kuralsizlar direk dusman decepticona belkide sizin ekip bile dusman peki ribat sahip cikacak mi decepticona ?

UMARIM SALDIRI ÇIKABİLECEK PUAN ARALIĞINA ULAŞABİLİRLER.. O ZAMAN GÖRÜRÜZ :D

Bantank

Milis

Paktta herkes herkesin sözüne güvenir aramıza kim katılırsa hepsi ne hak ederse karsılıgını alır önemli olan oyundan zevk almak.... @UltroN harita hakkındaki yorumunu ve gidişat hakkındaki yorumunu merak ediyorum :)