Muhabbet Köşesi

segezha

Casus
Bak altına ne yazmışım :D

Neyse bu kolpaya inanan daha çok üzülür basher kudret unity birinizden birini seçip diğer üçünü üstünüze salacaktır işi gücü arkadan iş çevirmek, savaş sebebi arayan rakipleri bana mesaj atabilir wapp ssleri ses kayıtları her şeyimiz var :D

Vezir001.

Ağır Atlı

Neyse bu kolpaya inanan daha çok üzülür basher kudret unity birinizden birini seçip diğer üçünü üstünüze salacaktır işi gücü arkadan iş çevirmek, savaş sebebi arayan rakipleri bana mesaj atabilir wapp ssleri ses kayıtları her şeyimiz var :D

Kapak sesi 75ten kapak klanından mı geldi senden mi geldi tam duyamadım :D

Evet herkes emreye yazıp ses kaydı alsın ssler alsın :D

Hayır emre şimdi şöyle birşey var diyelim ki ben kudretle basheri seçip unity üstüne saldım balistik mislemi savaşıcaklar kardeşim açıklar mısın tşkler :D

Reis sen şey mi yapmaya çalışıyorsun biraz kaos çıkarmaya çalışayım da belki birbirlerine girerler alemcilerle kanca nefes alır