Muhabbet Köşesi

enverpasa

Mızrakçı
Klan isimlerini büyük yazdığın için teşekkürler ve kelime oyunu yaptığını belirtmeseydin gerçekten anlamamız çok zor olucaktı bizi aydınlattığın için teşekkür ederiz :D
Sen hangi klanda oynuyordun? Cash mi?
Yok ben w74 Alemciler klanındayım ama galiba senle aynı dünyada değiliz. Sizin gibi oyun yerine sürekli forumda da takılmıyorum. O yüzden kim ne anlar kim ne anlamaz bilmediğim için açıklama gereği duydum. Sen istersen üzerine alınmazsın.

Kanka genelde bottan ban yer o 75 te yediği gibi :)
@UNCHARTED bak arkadaşın neden ban yediğimi bile biliyor ama ben onun bunu nerden bildiğini bilmiyom. Hadi gidin barbar yağmalayın siz. Ama dikkat edin barbarların da suru olabiliyor askeriniz filan ölmesin, üzülmeyin.

Ha bu arada yanlış anlamayın beni ama botlar icat edilmeden önce sıralamaya girmeyi rüyasında göremeyenleri sınırda savaşmayı beceremeyenleri oyuncu olarak görmüyorum üzgünüm

enverpasa

Mızrakçı
Pazardan ham çekmek için kendim yazmıştım evet inkar etmiyorum zaten cezamı aldım. Ama daha profesyonel yazanlar varmış meğer ben yakalanıp onlar yakalanmadığına göre. Bu arada ben ilk kez ban yedim, bunu bot kullanıp ban yememeyi başaranlara söyle sen. Hesabım ortada kontrol edilsin.

UNCHARTED

Dük
Yok ben w74 Alemciler klanındayım ama galiba senle aynı dünyada değiliz. Sizin gibi oyun yerine sürekli forumda da takılmıyorum. O yüzden kim ne anlar kim ne anlamaz bilmediğim için açıklama gereği duydum. Sen istersen üzerine alınmazsın.

@UNCHARTED bak arkadaşın neden ban yediğimi bile biliyor ama ben onun bunu nerden bildiğini bilmiyom. Hadi gidin barbar yağmalayın siz. Ama dikkat edin barbarların da suru olabiliyor askeriniz filan ölmesin, üzülmeyin.

Oyundada sürekli aktifim forumdada sürekli aktifim zamanım bol :)
Açıklaman için teşekkür ederim dedim zaten.
Yağmaya gelince 75de atıyorum ara ara müsait oldukça 74de yağma atmaya gerek yok kami atıyoruz yağma olarak geri geliyor zaten :)

Pazardan ham çekmek için kendim yazmıştım evet inkar etmiyorum zaten cezamı aldım. Ama daha profesyonel yazanlar varmış meğer ben yakalanıp onlar yakalanmadığına göre. Bu arada ben ilk kez ban yedim, bunu bot kullanıp ban yememeyi başaranlara söyle sen. Hesabım ortada kontrol edilsin.

Eline sağlık daha iyisini yazarsın artık bir dahaki sefere dikkat et :)

ZeRo54

Yasaklı
Kavga kaos devam ediyor formda.Tamamen konu değiştirmek amaçlı bırakında.Napıyonuz nasılsınız halinin hatrınız yerindemi.Kış kapıda diolar nane vitaminlerinizi alınız hasta olup üşütmeyiniz.Herkez kendine dikkat etsin beyler.Hasta olmayın he…
ula dün dedim nasılsınız die kimse cevap bile vermemiş.Okadar kötümüsünüz.iyi olan yokmuydu.Yoksa okadar oyum bağımlısımı oldunuz. İki kelime sohbet edin hal hatıramı soramicaz birbirimize.

UNCHARTED

Dük
ula dün dedim nasılsınız die kimse cevap bile vermemiş.Okadar kötümüsünüz.iyi olan yokmuydu.Yoksa okadar oyum bağımlısımı oldunuz. İki kelime sohbet edin hal hatıramı soramicaz birbirimize.

Knka bu aralar yoğunum kusura bakma valla iyiyiz seni sormalı sen nasılsın?