Muhabbet Köşesi

gelen

Yasaklı
Biladerim sana Türkçe+ Matematik özel ders lazım . Ha bunların eksikliği seni rahatsız etmiyor olabilir ancak bizi ediyor
Matematik dersinden bana ne birader. Herkes matematiğin her olayını bilmek zorunda mı? Sen önce matematiğin m'sini küçük yaz. Bana bilahare Türkçe dersi vermeye kalkarsın.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba,

Klanlar kilitlemeden dünya üzerinde ilan ettiğimiz kural kapsamında işlemler uygulandı. İşlemler sonrasında aynı eylemler devam ettiği görüldü.Gelinen noktada klanlar kilitlendi ve işlemler sonrasında “biz yönetimde değiliz, bize ne olacak “ gibi sorular geliyor. Birden fazla dağıtma işlemi uygulanmış klanda oyun oynamaya devam etmeniz sizin kendi tercihinizdir. Bahsi geçen kuralla alakalı defalarca uyarı yapıldı.

İyi pazarlar dilerim.

JohnWick.

Casus
Merhaba,

Klanlar kilitlemeden dünya üzerinde ilan ettiğimiz kural kapsamında işlemler uygulandı. İşlemler sonrasında aynı eylemler devam ettiği görüldü.Gelinen noktada klanlar kilitlendi ve işlemler sonrasında “biz yönetimde değiliz, bize ne olacak “ gibi sorular geliyor. Birden fazla dağıtma işlemi uygulanmış klanda oyun oynamaya devam etmeniz sizin kendi tercihinizdir. Bahsi geçen kuralla alakalı defalarca uyarı yapıldı.

İyi pazarlar dilerim.
İyi pazarlar dilerim sayın modum bide bazı arkadaşlar sizide yeneceğiz tarzı agresif açıklamalar yapmıştı o arkadaşlara burdan selamlarımı gönderiyorum.