Muhabbet Köşesi

Maxijax

Kılıç Ustası
Alıntıladığınız mesajda saldırgan bir tavırda olduğumu hissettiğiniz kısmı belirtir misiniz? Böylece istediğiniz gibi kendimizi geliştirebiliriz. :)

Amacım tartışmak değil sevgili yetkilim sadece hem kendimin hemde sizin daha iyi olmadı adına görüş bildiriyorum dilersen özelden iletebilirim ?

Maxijax

Kılıç Ustası
Bizim oyunumuz klanımız etkilenmedi fakat yapılan iş kolaya kaçmak olduğu için görüşlerimi paylaşıyorum Akif seni çok istedim ama gelmedin :(

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Hatta biz oyuncularda 30 günlük surede kadronu son güne birakmamliydin.

Ama yönetiminde sapkasini önüne koyup burdan bir ders cikarmasi gerekir.Bu ve buna benzer vakalar olmaması adına oyunculara biraz daha değer verilmeli.

Bir etkinlik 24 saat öncesinde duyurusu yapılıyor.
dünya için önemli bir konuda 24 saat öncesinde bir uyari mesaji atılsa çok mu zor bir sey
yönetimin amacı düzeni saglamak oyuncuları guzel ortam saglamak.
açık ve net olmalı hersey oyunculara gerekli açıklamaları maddeleri ile dayanakları ile anlatıp olayi aydinliğa kavusturmali
biz yaptık biz etik beğenmiyorsan çık git diyorsunuz nazikçe

Değerli yöneticilerden tek ricam biraz daha önem verin şu oyna.

klan olarak ta kimse sayım az kaldı diye bence uzulmesin.
daha ban yiyecek okadar oyuncu olacaki hic bir klanda 50 den falza oynayan adam kalmayacak.

padisahim çok yaşa (şakşakcilar alıntı yapmasın lutfen)

Maxijax

Kılıç Ustası
Hatta biz oyuncularda 30 günlük surede kadronu son güne birakmamliydin.

Ama yönetiminde sapkasini önüne koyup burdan bir ders cikarmasi gerekir.Bu ve buna benzer vakalar olmaması adına oyunculara biraz daha değer verilmeli.

Bir etkinlik 24 saat öncesinde duyurusu yapılıyor.
dünya için önemli bir konuda 24 saat öncesinde bir uyari mesaji atılsa çok mu zor bir sey
yönetimin amacı düzeni saglamak oyuncuları guzel ortam saglamak.
açık ve net olmalı hersey oyunculara gerekli açıklamaları maddeleri ile dayanakları ile anlatıp olayi aydinliğa kavusturmali
biz yaptık biz etik beğenmiyorsan çık git diyorsunuz nazikçe

Değerli yöneticilerden tek ricam biraz daha önem verin şu oyna.

klan olarak ta kimse sayım az kaldı diye bence uzulmesin.
daha ban yiyecek okadar oyuncu olacaki hic bir klanda 50 den falza oynayan adam kalmayacak.

padisahim çok yaşa (şakşakcilar alıntı yapmasın lutfen)

Kesinlikle benden daha iyi ifade etmişsin tam olarak görüşüm bu :) belki bir çok kişi için önemli gözükmüyor olabilir ama innogames maaşlı çalışanları marka konularıyla ilgilenen kar amacı güden bütçe sorumlularını direkt ilgilendiren konular :)

TaPaTaS

Baltacı
Yönetimi savunmuyorum, yönetimin de yanlışı var tabi ki. Oyun içerisinde ki dünya yaşı baz alınmalı ama yumurtanın yarısı gözüküyor, neden tavuğun gaaağk demesini bekliyosunuz anlamıyorum. Ayrıca dünya yaşı 29 gösteriyor ama 30.günü sayıyor esasında. Tabi yine tam 30 olmuş değil fakat neden son güne bırakıyosunuz krallar. Son gün ulti mi bascaksınız nedir yani. Normal şartlarda umurumda bile olmaz da gardaşım @Dilek Sigarası İsa'lar da etkilenmiş durumdan. Acınız acımdır dostlar

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Yönetimi savunmuyorum, yönetimin de yanlışı var tabi ki. Oyun içerisinde ki dünya yaşı baz alınmalı ama yumurtanın yarısı gözüküyor, neden tavuğun gaaağk demesini bekliyosunuz anlamıyorum. Ayrıca dünya yaşı 29 gösteriyor ama 30.günü sayıyor esasında. Tabi yine tam 30 olmuş değil fakat neden son güne bırakıyosunuz krallar. Son gün ulti mi bascaksınız nedir yani. Normal şartlarda umurumda bile olmaz da gardaşım @Dilek Sigarası İsa'lar da etkilenmiş durumdan. Acınız acımdır dostlar
Tek klan girmeyen kimseye üzülmem onu
Falan boşver bana asker bayrağı envanteri lazım nasıl çözeriz hesap bulda bayrak çalak

Lord ultimate

Kılıç Ustası
yok ya etkilenmedik biz 10 gun daha verseler herhalde max 80 oluruz.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bu klan kilitleme olayında süreler maalsef çok kısaydı hani ben artık dönelim süre değişssin demiyorum, daha w özellikleri belirlenirkende bu yorumu yapmıstım ve geldiğimiz noktada bu sözlerim hala geçerli. Belki 1 a değil de 45 gün- 60 güün iyi olabilirdi. Hala birbirine güvenemeyen yada şartlar gereği bir olamayan bir çok ekip var. ama tabi w ye giriş yapmış paktları çıkarsak 4 -5 farklı 100lük klan olmus durumda yani bu açıdan da bakıldıgında buda bir şey.

Aglamanın zırlamanın faydası yok. kurallar net. Bende üzgünüm ama bu saaten sonrası önümüze bakmak. 85 kişiymişiz, eh, hepsiyle bir olabilirsek bizde birşeyler başarırız niye başaramayalım. Bakalım..

Herkese hayırlı uğurlu olsun.

HasNicktir

Yasaklı
Bu klan kilitleme olayında süreler maalsef çok kısaydı hani ben artık dönelim süre değişssin demiyorum, daha w özellikleri belirlenirkende bu yorumu yapmıstım ve geldiğimiz noktada bu sözlerim hala geçerli. Belki 1 a değil de 45 gün- 60 güün iyi olabilirdi. Hala birbirine güvenemeyen yada şartlar gereği bir olamayan bir çok ekip var. ama tabi w ye giriş yapmış paktları çıkarsak 4 -5 farklı 100lük klan olmus durumda yani bu açıdan da bakıldıgında buda bir şey.

Aglamanın zırlamanın faydası yok. kurallar net. Bende üzgünüm ama bu saaten sonrası önümüze bakmak. 85 kişiymişiz, eh, hepsiyle bir olabilirsek bizde birşeyler başarırız niye başaramayalım. Bakalım..

Herkese hayırlı uğurlu olsun.

Nicelik değil nitelik önemli...
10 tane 1 lira da 10 lira, 2 tane 5 lira da ;)