Muhabbet Köşesi

Küvet

Yasaklı
Senden bir kere destek istedim onda da elimi ayağımı çektim ben dedin jfjfjf

ya kanka bırakın şimdi bu lafları, sana da kaç kez savunma attırdım, elimi çektim dediğim gün sonuncusuydu ertesi gün karşı taraf hesap sildi zaten. 20 tane klana iki günde bir sirküler geçiyordum size sav kaydırmak için. yeteri kadar sav çıkmıyordu veya atacağım diyenler atmayabiliyordu bunları gelirsiniz birlikte konuşuruz. safa size burada günlerdir ortalıkta konuşmanın anlamı yok yazıyor inatla burada bir şeyler karalıyorsunuz.

Cpt. Price*

Yasaklı
ya kanka bırakın şimdi bu lafları, sana da kaç kez savunma attırdım, elimi çektim dediğim gün sonuncusuydu ertesi gün karşı taraf hesap sildi zaten. 20 tane klana iki günde bir sirküler geçiyordum size sav kaydırmak için. yeteri kadar sav çıkmıyordu veya atacağım diyenler atmayabiliyordu bunları gelirsiniz birlikte konuşuruz. safa size burada günlerdir ortalıkta konuşmanın anlamı yok yazıyor inatla burada bir şeyler karalıyorsunuz.

Azap klanı oyuncularından ricam lütfen bu konuları burada konuşmayın ki bizim için o kadar çaba ve emek veren insanları nasıl sattığımız ortaya çıkmasın. Bunun yerine gelin yüzümüze söyleyin zaten kızarmıyor hahaha :D

Classic’de
Gerçekten bunlardan mı medet umuyorsunuz :D

Fake hesabımı açıp tüm klanlara sirküler mesaj atarak mı medet umuyorsunuz ? :)

Korkaklığın bu kadarına da pes...

Şey gibi mi ?

Classicte sqg yalvar yakar her yerden ulasmaya calısıp bize saldırtmak gibi mi :)

Anlat sen seversin medet ummaları