Muhabbet Köşesi

Koenigsegg*

Casus
62 konusunda da senin iki opundan dolayı silmedi yavrum kimse. O mevzu kendalla bizim ekip arasında, iki kami attığında her haltı sen yapmış olmuyorsun :D
Cevap vermenize gerek yok ya 62 forumu hala ortada 72 köye gelip 1 köy aldıkları operasyonun yazışmalarıda orda savaş istatistikleride orda görmek istemeyene ya da görmek istediği şekilde görene ne yazarsan yaz değişmez yorulmaya gerek yok :)

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Kendal seni cidden dikkate almamak için kendimi zor tuttum da dayanamadım kötü hissetme diye :)

Yahu senin konuşmaya hakkın var mı gerçekten :) Yüzün var mı ya da. Şamar oğlanına dönmüşsün her girdiğin dünyada. Doğru düzgün oynamadığın dünyada milletin emeğinin üzerine gelip de birşeyler yapmış gibi konuşma :D

yıllarca pusuladan yedin her dünyada :)

Clasic4 de benim hamlemden sonra komple ekibe hesap sildirdin :D

62 de koca klandın Stalkerdan 2 op yaptık hesap silip kaçtın :)

Klasikte ekibimle girmemişim bile gelip bunun lafını yapıyorsun. He öylesine girdiğim dünyada tanımadığım ekiple bile senin gidip herkese yalvarmanı sağladım mı sağladım :)

Hüküm klanına yalvardın yahu sen ötesi var mı :D

Sqd klanına da sa ya sen gittin yemeyince :) birileri ile konuşmak ağlamak olmuyor.

Yani rica ediyorum herkes konuşsun hakkı var da sen konuşunca çok komik duruyor ya. harbiden ŞAMAR OĞLANI sın yani.

ekibinde çok değerli çok iyi oyuncular var da imamda sıkıntı imamda. :)

Bize bildiğin yalvardilar classicte 90s klanina vurun diye köy bile saldılar bize 90s vuralım diye yalvar yakar bizimde vicdan bi yere kadar Müslümanız sonuçta acıdık yardım ettik napalım şimdi de artistlik yapıyorlar barbar toplayıp hakimiyeti korumaya çalışıyorlar.Hayir neden hesap silin diye yalvariyorsunuz zaten 5 kişi oynuyoruz vurun alın o kadar mi beceriksizsiniz 5 kişi bela olduk size .d

Gomtan35

Yasaklı
Bize bildiğin yalvardilar classicte 90s klanina vurun diye köy bile saldılar bize 90s vuralım diye yalvar yakar bizimde vicdan bi yere kadar Müslümanız sonuçta acıdık yardım ettik napalım şimdi de artistlik yapıyorlar barbar toplayıp hakimiyeti korumaya çalışıyorlar.Hayir neden hesap silin diye yalvariyorsunuz zaten 5 kişi oynuyoruz vurun alın o kadar mi beceriksizsiniz 5 kişi bela olduk size .d

senin çapın ne bela olucaksın sessiz mütken 300 kişi iken siz tek lokmada yedik siz kimsiniz yalvarıcaz atarsın ss yalvardığımızın çamur at izi kalsın olmaz öyle

La Ay Em Krazi

Yasaklı
senin çapın ne bela olucaksın sessiz mütken 300 kişi iken siz tek lokmada yedik siz kimsiniz yalvarıcaz atarsın ss yalvardığımızın çamur at izi kalsın olmaz öyle

Knk senin çaplarla Bi sıkıntın mı var önüne gelenin capiyla ilgileniyorsun sahiplerin yalvardı yalvardı sorarsın onlara bulaşık

Just4ForBeStronger*

Mızrakçı

Kim yalvardı size afedersin :) yaşının adamı ol azıcık çok bişey değil çocukça hareketler yapıp duruyorsun. Yok oyuncu olsan içimiz yanmayacak kaça kaça barbar toplamak oyuncu olmak anlamına geliyorsa burada oyuncu olmayan yoktur.

Öyle bir konuşuyorsun ki 5 kişi bizden patır patır köy topluyor anlamına gelecek insanlar yanlış anlayacak :) azıcık daha zevk al dünyayı kapatmak bizim 3 gün barbar toplamamıza bakar. Senin gibi çocukları eğlendiriyoruz işte sevap kazanıyoruz

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Kim yalvardı size afedersin :) yaşının adamı ol azıcık çok bişey değil çocukça hareketler yapıp duruyorsun. Yok oyuncu olsan içimiz yanmayacak kaça kaça barbar toplamak oyuncu olmak anlamına geliyorsa burada oyuncu olmayan yoktur.

Öyle bir konuşuyorsun ki 5 kişi bizden patır patır köy topluyor anlamına gelecek insanlar yanlış anlayacak :) azıcık daha zevk al dünyayı kapatmak bizim 3 gün barbar toplamamıza bakar. Senin gibi çocukları eğlendiriyoruz işte sevap kazanıyoruz

Senin için söylemedim ben Bi kaç oyuncu için söyledim kendini fazla önemseme bence