Muhabbet Köşesi

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Spor salonlarında 5 kişiden fazla aynı anda çalışamaz diye bir kural var sanırım tam olarak bilmiyorum da bizim orada öyle bir şey var sözde, daha fazla kişi olduğuna şahit oldum.
Ama maske ile yapmakta mümkün değil açıkcası, havlu getirmek dezenfektan taşımak vs istiyorlar da tabi denetimi yok

Biraz daha geçsin bende gitmeyi düşünüyorum.

Yürürken zor nefes alınıyor maskeyle, sporla imkansız takamam :D :D :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Spor yaparken maske takılamaz düzenli nefes alış veriş yapamazsınız buda sizi tıkar. aslında sigara için bir insan koşmayı ve nefes alıp vermeyi biliyorsa tıkanmaz ama yorulur

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Benim gittiğim salonda da zaten maske ile spor yapılmıyor. Aradaki mesafe olayına uyulsun diye kardiyo cihazlarının yarısı iptal edilip yarısı kullanılıyor o şekilde sosyal mesafeye uyuluyor. Bir de her cihaz başına kağıt havlu ve Dezenfektan koymuşlar, Cihazı kullanmadan önce ve sonra siliyor kullanan kişiler. Girişte ateş ölçümü yapılıyor, İçeride mesafeye uyuluyor Ve maksiumum 1 saat 15 dakika salonda kalınmasına müsaade ediliyor. Muhtemelen daha dirençli ve genç olanlar bu hastalığı ayakta geçirdi ama dikkat etmekte fayda var, havuz olayı yine de daha büyük risk,

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
İstanbuldayım ben, Erikli tarafına kaçacağız bi 4 gün arkadaşlarla. Direkt Deniz dibinde Evler var çok sakin yerler

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Bu ne kardeşim havuzlu villada mı doğdunuz ya, gelin Karasuya dalalım Karadenize. Havuz neymiş fakiriz biz

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Temmuz daha yeni bitiyor yanıyoruz valla, o konuyu hava soğuduğu zaman konuşuruz buralar çok müko :p (Bayram hariç :D)

Furkii3535

Mızrakçı
Abilerim babam tekrar baslamayı düşünüyormuşta 57.ALAY klanı hâlâ duruyor mu diye sordu bi bilginiz var mı ?

JohnWick.

Casus
forumda gülücük attım diye oyunda özelden tehditler alıyorum birdaha gülücük atıyım bari haritadan silcekmiş bazıları :D